Reklama

BEZ KONDOMU

Anička (Po, 27. 7. 2009 - 01:07)

Abych se dozvěděla co se tam vpouští!

Aničko, (Po, 27. 7. 2009 - 01:07)

proč ještě nespinkáš?

Anička (Po, 27. 7. 2009 - 00:07)

Co do ní má pustit?

Zdeněk2 (Ne, 26. 7. 2009 - 16:07)

Jestliže bereš Cilest podle předpisu a neudělala jsi přestávku delší než 7 dnů, tak jsi trvale chráněná bez ohledu na alkohol, pokud jsi ovšem pilulku nevyzvracela. Proto nemusíš mít strach ani v případě, že by přítel nevytahoval a pustil to do Tebe.

werca (Ne, 26. 7. 2009 - 15:07)

mela jsem menstruaci a v utery jsem normalne zase nasadila prasky cilest a v patek jsem mela pohlavni styk, ae kdyz vyvrcholil tk ho vzdycky vytahl ven a delal to ven a v sobotu jsem mela trochu alkoholu, je mozne ze otehotnim?

Návštěvník (Čt, 28. 5. 2009 - 13:05)

já beru jeanine a taky s přítelem spolu spíme bez kondomu. a že to vytéká- tak vždycky je po ruce ubrousek a záchod, ne?

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2009 - 13:04)

Přesně tak, Fero. Občas ho před výstřikem vytáhnout je příjemná změna, ale vytahovat ho pořád nebo používat kondom, to je na prd. A protože mě k tomu žena pořád nutí (buď vytáhnout nebo kondom), tak už s ní ani moc nesouložím.Doufám, že sem moje žena nepíše do diskuse "Sex mi doma chybí".

Fero (Po, 6. 4. 2009 - 12:04)

Manželka po dětech (11 a 8let) bere hormonální antikoncepci a od té doby se milujeme normálně bez kondomu a někdy na ostro.Podle toho jestli nechce ,aby to z ní vytékalo..Je to úplně jiné než s gumou a to milování si prožíváme úplně jinak.

Anonym (Út, 31. 3. 2009 - 15:03)

normalni antikoncepci Cilest...No byl to normaálni styk bez kondomu,parkrát dovnitr a ven apak kdyz jak si by doslo k vyrnu semene si vzal kondom a pak se udelal ale to uz byl ve vnit kondomem to vsechno bylo 2 dny a ted beru prasky normalne...muze se pri tom otehotnet?Nekde jsem cetla ze kdyz do vas partner zajizdi a hejbete se dovnitr a ven a znovu a znbovu ze mu pri tom taky tece sperma ale ne takove mnozstvi jako pri vyronu semene je to pravda?

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 06:03)

to sou rady jak vod báby z chatrče

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 06:03)

Taky záleží na tom, co je to za prášky, třeba takový paralen na to nemá prakticky žádný vliv.

Dospělá (Po, 30. 3. 2009 - 21:03)

To Anonym: no dost záleží na tom, co tomu předcházelo. Jestli jen nevinné pusinky, tak bys otěhotnět neměla. A taky záleží na tom, kolikrát jsi před tím zapomněla na prášky. Riziko stoupá s každým zapomenutým práškem.

Anonym (Po, 30. 3. 2009 - 20:03)

Ahoj chtela bych se jen zeptat zdali je mozne otehotnet pokud partner do sve partnerky zajede " dovnitr a ven..." nekolikrat za sebou ale pri tom se neudela...a ta partnerka si zapomene vzit prasky...omylem...zdali je tady riziko otehotnenipředem dekuji za odpoved

Návštěvník (Po, 30. 3. 2009 - 18:03)

Počkat, to se učilo za Rakouska, ne?Z mýho mládí si nic takového nepamatuju.Ale já s tím souhlasím a s nikým jiným než s manželkou nesouložím - hlavně však bez kondomu.

taky smutný (Po, 30. 3. 2009 - 16:03)

cc-máš jedničku s kašpárkem.

cc (Po, 30. 3. 2009 - 01:03)

My se učily,že lidé vstupující do manželství mají být čistí(panna,panic),sexuálně žít jen pospolu,nebránit početí a zachovat lásku,věrnost,úctu až do smrti toho,který odejde jako první.Převedeno do vaší zvrhlé kultury-chlap by neměl být až takové pako,aby nevěděl,že stříkat má jen do manželky a do gumy s každou kurvou,která mu podrží.

Návštěvník (So, 28. 3. 2009 - 07:03)

Naopak, zánik lidstva nezaviní ti muži, kteří vlezou na své nevinné manželky, ale ti kteří to budou stříkat do kondomu.Vy jste se to ve škole neučili?

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2009 - 16:03)

Ty bezduchá nádobo, pokud se před cizím mužem roztáhne průměrně pěkná holka, tak mozek vyšle signál, že je to kurva.

Návštěvník (Čt, 26. 3. 2009 - 02:03)

Muži jsou bezduché nádoby,jakmile se před nimi roztáhne alespoň průměrně pěkná holka,mozek vyšle signál-když je pěkná,je zdravá,muži zaviní zánik a zkázu lidstva.Tím,že pak vlezou na své nevinné manželky.

Návštěvník (So, 21. 3. 2009 - 05:03)

Tak já se pokusím ještě jednou odpovědět na (doufám už naposledy zopakované) otázky.Proč ty tu dokola omíláš to, že ty se nakazit nemůžeš?Prostě proto, že tady někdo neustále dokola omílá, že se nakazit musím. Tak se snažím mu vysvětlit, že si dávám mimořádně velký pozor, aby se mi to nestalo.Můžeš trochu přiblížit, jak poznáš že ženská je úplně zdravá?Tak úplně zdravý není dnes nikdo, mě úplně stačí, když nemá žádnou pohlavní chorobu, kterou bych od ní mohl chytit a na to jsou lékařská vyšetření.

Reklama

Přidat komentář