Reklama

BEZ KONDOMU

Mirka (Po, 26. 9. 2005 - 11:09)

To si snad delate srandu nebo co? Kolik je vam? 12? HA se bere prave proto, aby se nemusel pouzivat kondom. Selhani je tak 1 procento. Nevim, kdyby tohle cetl gynekolog, tak by rekl, ze se mu snad jen zda, tedy alespon ten muj...

Alex (Ne, 25. 9. 2005 - 17:09)

Pokud HA s nižším obsahem hormonů způsobuje osteoporózu, pak nechápu jak se tomu ta HA s vyšším obsahem hormonů vyhne...pokud bys osteoporozu měla, tak pak není dobré brát HA, ale to co ti řekla gynekoložka je v této zjednodušené podobě nesmysl. A HA s menším obsahem hormonů určitě není méně účinná. HA je spolehlivější než kondom, takže bych spíš vynechala ten kondom.

Tom (Čt, 7. 4. 2005 - 20:04)

To Hanka: Ne to opravdu ne, při přerušované souloži se stihne chlap vystříkat tak maximálně na břicho nebo záda partnerky, tedy pokud to nedělaj na záchodě... Kolik Ti děvče, pokud jsi to myslela vážně, je?

Kon (Čt, 7. 4. 2005 - 19:04)

bez kondomu bos, natloukl si nos, ha ha

Hanka (Čt, 7. 4. 2005 - 19:04)

Možná trapná otázka, ale padla tu věta o přerušovaném styku, chápu to dobře, že se jedná o pohlavní styk, ale s tím, že se partner ODBĚHNE "vystříkat" na WC?

Renda (Čt, 7. 4. 2005 - 16:04)

Já užívám HAN už 7 let a nikdy nebyl problém. S kondomem jsme to dělali jen párkrát a to jen kvůli tomu, že jsem si zapomněla vzít prášek. Jinak beru pravidelně a jsem jen ráda, že to může být bez gumičky:-)), není to s ní ono. A nějaké vytékání absolutně neřeším, papírový ubrousek to vyřeší:-)

anonym (Čt, 7. 4. 2005 - 15:04)

Ja osobne si myslim ze at je to jakakoli HA tak je dostatecne spolehliva na to aby pouzivani kondomu nebylo nutne...pokud se bere pravidelne. A co se tyka kondomu,taky sme ho s pritelem pouzivali,ale pak jsme prestali pac v nasem pripade to lezlo do penez a navic nez si ho nasadil tak odeslo takove to nadseni a clovek uplne vychladne...bez ej je to lepsi. A na "vytekani"...co treba zkusit prerusovanou souloz? Nam to problemy nedela...

luki (Ne, 11. 7. 2004 - 17:07)

Je to dobrý a bezpečný!Vřele doporučuji,příště "jeďte bez..... LUKI !!!

Najada (Út, 22. 6. 2004 - 11:06)

U HAK je nejdůležitější, aby Ti prášky dobře seděly a nedělaly neplechu. Taky jsem brala pár let Cilest, pak jsem přešla na slabší a naplno pocítila dost nežádoucích účinků. Každému prostě sedne něco jiného. Jen si myslím, že kondom ve Tvém případě OPRAVDU není nutný! Cilest je silný jak blázen a pokud ho bereš pravidělně, rozhodně neotěhotníš. Jinak to s řídnutím kostí je naprostá FÁMA!!!!

Janina (Po, 21. 6. 2004 - 18:06)

Zdárek ayam!Já osobně beru Cilest asi rok a jsem s ním taky spokojená a co se týče přibírání na váze, tak si myslím, že za to HA nemůže...chce to jen tolik nebaštit:)J.

ayam (Po, 21. 6. 2004 - 14:06)

Cilest pouzivam uz 10 let a jsem s nim moc spokojena. Pred necelym mesicem jsem se radila s mym gynekologem jestli nemam vysadit a pry pokud zatim neuvazuji o detickach tak neni potreba. Diky Cilestu mam pravidelnou menstruaci a prisla jsem o bolesti. Kondom s pritelem neuzivame a co se "vytekani" tyce, tak u toho si uzijeme spoustu legrace. :o) Asi jsme divni, ale otevrene priznavam, ze mi to u predeslych partneru vadilo.

Eva (Ne, 20. 6. 2004 - 21:06)

ja beru tez HAK Jeanine ale partner si bere taky kondom myslim ze mi neveri a jisti se,pry se mu uz stalo ze jeho byvala partnerka brala HAK a pak otehotnela i kdyz si dite nepral a mel pak starosti.tak kdyz to chce at si ho bere.Je fakt dobre za to z nas netece na konci styku.Eva.

Janina (Ne, 20. 6. 2004 - 13:06)

Zdar Tome,takže dík za odpoveď!Janina

Tom (Ne, 20. 6. 2004 - 08:06)

No, řídnutí kostí způsobuje např. i pravidelné pití kávy... Tvá doktorka - bez urážky - buď trochu zaspala dobu nebo je dobře placená výrobcem Cilestu. Slyšel jsem v souvislosti s antikoncepcí o lecčems, ale řídnutí kostí ještě zatím ne. Nicméně otěhotnění přes prášky je statisticky vzácnější (pokud je bereš pravidelně), než selhání kondomu - což ale neznamená, že to nejde.

Marika (So, 19. 6. 2004 - 12:06)

Tvoje gynekoložka by měla vrátit diplom.

Janina (So, 19. 6. 2004 - 09:06)

Zdar Tome.Jakou slabší HA jsi měl na mysli? A vážně si myslíš,že HA s nižším obsahem hormonů je nutně nejlepší?(moje gynekoložka mi řekla,že nízký obsah hormonů způsobuje osteoporózu-co ty na to?)

Tom (So, 19. 6. 2004 - 09:06)

To by neměl být problém, Cilest je OK, možná až moc silnej, dneska se dělají už slaběí a přitom stejně spolehlivé HAK. Ale pokud to partnerovi nevadí, tak HAK, pokud ji bereš jen jako antikoncepci, bereš skoro zbytečně, za 10 let mě kondom prasknul pouze jednou. Nicméně máš i tu výhodu, že po styku z Tebe nic neteče...

Janina (So, 19. 6. 2004 - 09:06)

Ahoj ženský!Chci se na něco zeptat.Já a můj partner žijeme "normálním" sexuálním životem.Chodíme už spolu dlouho, já beru HA Cilest a on si vždycky nasadí kondom.ZAJÍMALO BY MĚ:jak moc je HA Cilest účinná, v případě, že bychom už nechtěli při souloži užívat kondom.(oba jsme zdravý,takže se neobávám AIDS,ale nechtěného těhotenství)Dík za odpověď J.

Reklama

Přidat komentář