Reklama

BEZ KONDOMU

NEZNAMA (Pá, 11. 12. 2009 - 12:12)

tak nevim kde se sverit..Vzdy jsem brala antikoncepci, snad od svych 16 let.. pak jsem ve 24 letech vysadila, jelikoz je to hormonalni a nici to telo, tak ze si ho na jeden rok procistim, a pak zacnu.. Posleze jsem zjistila, ze bez antikoncepce mam vetsi chut na sex a mam orgasmu a orgasmu, a tak neberu antikoncepci uz dva a pul roku. Moje dny se me ustalily a ted mam presne po 28 dnech na den. Ziji s pritelem 2,5 roku a taky mam mimo vztahovy vztah s milencem. S obema muzi ziji sexualne bez ochrany..pred 3tydny jsem zmenila jidelni zivotospravu, a je to asi 14 dny, co jsem to nedostala.. CO kdyz budu tehotna?? ale s kym?? s zenatym milencem nebo s pritelem?? co by jste delali v takove situaci, kdyby to opravdu tak bylo? Podotykam, ze bych na dite byla uz pripravena....

nemyslis zaplat (Pá, 11. 12. 2009 - 00:12)

!!!HIV!!!

Renka (Čt, 10. 12. 2009 - 22:12)

Aneto, jestli máš na mysli, že jste dál pokračovali nekoitálně, tak pravděpodobně těhotná nejsi, ale měla bys mít pro tyto případy doma postinor.Budeš klidnější.

Aneta:) (Čt, 10. 12. 2009 - 22:12)

Ahoj,chci se jenom ujistit praskl nam s partnerem kondom, on ještě nebyl...další už sme neměli po ruce takže jsme pokračovali jinak potom se teprve udělal:)Kamarádka mi tvrdí,že můžu bejt těhotná. Já myslím,že ani náhodou...:-)???

. (So, 5. 12. 2009 - 10:12)

Pharmatex + výpočet neplodných dnů.

Petr (Ne, 22. 11. 2009 - 15:11)

Ahoj, užíváme si s kamarádku sexu, ale s kondomem to není ono a ona nechce brát antikoncepci. Nemohl by nám někdo poradit? Myslím, že vyrcholení mimo partnerku není moc spolehlivé

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2009 - 01:09)

Čert nikdy nespí!A spermoň už vůbec ne.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2009 - 17:08)

Pokud neuděláš přestávku delší než 7 dnů, tak jsi trvale plně chráněná i když si dobu užívání prodloužíš pilulkami z dalšího balení.

Michaela (Ne, 30. 8. 2009 - 13:08)

Ahoj, nevím, kam to přesně napsat, ale začala jsem brát mou 1. HA - minerva, dobrala jsem platíčko,ale potřebovala jsem oddálit mensky,tak si vzala další prášek z nového plata a měla jsem pohlavní styk bez kondomu, nevadí to???

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2009 - 02:08)

Leda kdyby mi jí při tom někdo projížděl...

Kazatel Ignaciu (Pá, 28. 8. 2009 - 17:08)

Neoddavejte se jiz necudnemu telesnemu obcovani ci samohane více! Ticha,ale uprimna modlitba budiz vam posilou.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2009 - 13:08)

Ty máš kobylko (28. 8. 2009 00:55:18) nějaký komplex nebo snad problém?

Šťastlivec (Pá, 28. 8. 2009 - 08:08)

Chlapi, je mi 43 a s kondomem jsem šukal snad 3 x ! A to jsem měl tak 30 žen. Vůbec nechápu, jak to někoho může s tou galošou bavit, vždyť se ochuzujete o ten boží pocit jak to nádherně klouže a je krásně vlhounké a teplounké ! Jedině přeruška, nebo HA !

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2009 - 00:08)

Tak si máte vy koňové nechat udělat vasektomii,aby jste své manželky hned nenaprcli!Uvažujete jak burani,jako by byla doba pravěká a mohli jste souložit jen se stále čerstvými a čerstvými,si nemyslete,že ženský jsou z těch vašich scvrklejších a scvrklejších ptáčků unešené-a že to u vás po 40 jede dolů kosmickým tempem,ženská s tím holt umí bojovat a najít pružného zajíčka.

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2009 - 17:08)

Jo, jo, fero, ta moje je taky po dvou dětech, takže je určitě taky volnější. Ale myslím, že to není jenom tím. Určitě to bude taky proto, že dřív (před 20-ti lety) jsme byli nadržení jak vlčáci, spíš jsme měli problém neudělat se moc rychle a taky tím, že já jsem na začátku používal kondom opravdu při každém styku a dokud jsem to nezkusil na ostro, tak mě to s tím kondomem přišlo normální - stačilo mi to.Zato teď už mi to s gumou vůbec nejde.

fero (Čt, 27. 8. 2009 - 13:08)

Člověče něco na tom je.Manželka než byly děti, tak byla dole těsnější a s tou gumou jsme to občas také dělali a šlo to.Po dvouch dětech i když cvičí ,je uvolněná a prostě ta citlivost přes gumu je o ničem.Jak říkáš.

Návštěvník (Út, 25. 8. 2009 - 16:08)

Jo, jo, bez kondomu je to úplně o něčem jiným, já jsem dokonce dospěl do stádia, že mež spát s manželkou s kondomem, tak s ní raději nespím vůbec.Přitom je zajímavý, že dřív jsem kondom normálně používal, byl jsem na to nachystanej, že je to bezpečný a tím pádem nutný. Ale jak jsem jednou zasunul na ostro, tak od té doby už mi to s kondomem nejde. Pár pokusů ještě samozřejmě proběhlo, ale nic přes něj necejtím, takže do toho můžu bušit hodinu a stejně se neudělám. Mám jen odřený a bolavý péro.

fero (Út, 25. 8. 2009 - 12:08)

Z mého pohledu jako ženáče a věrného manžela, je ta HA fajn, protože se právě proto můžeme s manželkou milovat bez kondomu a naplno.

Zdeněk2 (Pá, 31. 7. 2009 - 20:07)

Jestliže bereš pilulky podle předpisu, tak máš všechny dny neplodné a nějaké to popíjení na to nemá žádný vliv, pokud jsi nezvracela před vstřebáním pilulky. Nemusíš mít tedy strach ani kdyby to do Tebe partner pustil naplno.

monika (Pá, 31. 7. 2009 - 16:07)

chtela bych se zeptat , beru antikoncepci Cilest a v utery jsme mela plodny den, trochu popijela s pritelem ae nezvracela a pak jsme spolu spali, je mozne ze otehotnim i pres to ze to delal vedle a rekl ze si je jistej ze to do me nepustil?

Reklama

Přidat komentář