Reklama

BEZ KONDOMU

fero (Pá, 27. 8. 2010 - 17:08)

To je sice hezké a pravda, ale v manželství, kde žena bere antikoncepci a je tam věrnost, se většinou kondom nepoužívá. Tam si to milování oba vychutnávají..

hkjbllll (Út, 1. 6. 2010 - 16:06)

Bez kondomu už dneska mrdá jenom normální debil nebo sebevrah. A pak kňučí že je něčím nakažej nebo že na něj ženská ušila boudu a zabředla. Můžete si za to sami vy hovádka bezkondomoví!!

yyy (Út, 1. 6. 2010 - 15:06)

jenomže já jsem žena a zrovna čekám druhé dítě :o)Nechtěla jsem problém xxx zlehčovat, ale nějak mi to nedalo....Prostě když nechci otěhotnět, tak po zapomenuté pilulce chlapovi bez kondomu nic nedovolím, i k kdyby mě to odmítnuté milování mělo mrzet sebevíc. Není to taková věda...

Mila (Po, 31. 5. 2010 - 23:05)

No jo chlapům, jsou ty naše starosti k smíchu.Ale kdyby ypsilonovi nade mnou mělo po souloži narůst během 9 devíti měsíců břicho a dalších 20 let starostí, moc by se nehyhňal.Tak si nasadí čepičku a je vysmátej.

yyy (Po, 31. 5. 2010 - 23:05)

xxx, jestli je ti špatně, pak JSI ZARUČENĚ TĚHOTNÁ!! :o)Holky, vy jste trubky. Když nezvládáte brát antikoncepci, tak nesouložte...

xxx (Ne, 30. 5. 2010 - 23:05)

Dobrý den, v pondělí jsem zapomněla na antikoncepci a tak jsem si vzala v úterý dvě pilulky, ale od středy je mi špatně, může to být těmi dvěmi pilulkami?

Pro 17:51 (So, 29. 5. 2010 - 21:05)

Ne to určitě ne,když žena otěhotní hned druhý den jí špatně neni,takže neměj zbytečně strach.

anonym (So, 29. 5. 2010 - 17:05)

když je mi špatně den po nechránným sexu, ale beru antikoncepci, můžu být těhotná?

Zdeněk2 (Pá, 28. 5. 2010 - 20:05)

Míra nebezpečí otěhotnění je taky závislá na tom, ve které části menstruačního cyklu se právě partnerka nacházena. Při menstruaci je nebezpečí nejmenší.

Radek (Pá, 28. 5. 2010 - 19:05)

Riziko otehotneni existuje i kdyz na a v penisu nejsou viditelny zbytky semene, i predejakulacni tekutina obsahuje sperma. Jestli sis po ejakulaci poradne mydlem neumyl penis a nevycural ses, pak riziko je skoro stejny jako kdybys ejakuloval primo do pritelkyne.

lucik (Pá, 28. 5. 2010 - 18:05)

po ejakulaci

Radek (Pá, 28. 5. 2010 - 18:05)

Chtěl bych se zeptat, při..."Chvili po te souloz zase pokracovala"? Po cem ze pokracovala?

lucík (Pá, 28. 5. 2010 - 18:05)

Chtěl bych se zeptat, při sexu jsme kondom neměli,ejakulace ve vnitř neproběhla, ale chvili po té soulož zase pokračovala, jaká je šance, otěhotnění?

Orchis (So, 27. 3. 2010 - 03:03)

Přerušovaná soulož je...A jaká je toho výhoda??Bát se jestli nejsem moc vzrušenej a neteču?Nemluvě o tom že dotáhnutí dokonce je v tomto přípedě nemožné...No nevím

Návštěvník (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

koukněte na www.zkus.webnode.cz :-)

Zdeněk2 (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

Přerušovaná soulož je rozšířená metoda antikoncepce, ale vyžaduje velký cvik muže a dokonalou souhru obou partnerů. Není příliš spolehlivá, ale jsou zkušené páry, které to úspěšně dělají dlouhé roky. Jestliže si během milování včas oblékneš kondom, potom se spolehlivost ochrany podstatně zvýší, pokud na to nezapomeneš. Zbývá jenom určité nebezpečí otěhotnění z předejakulačního sekretu, které z muže odchází ještě před výstřikem. To se dá ale odstranit tak, že v plodných dnech partnerky si punčošku oblékneš už ze začátku.

nik (Po, 1. 2. 2010 - 21:02)

Ahoj, s přítelkiní to děláme bez kondomu, ale ke konci ho vždy nasadíme. Nebere žádný prášky, jaká je pravděpodobnost že otěhotní, když se pak udělám do kondomu?

pro Neznámou (So, 12. 12. 2009 - 11:12)

Tak to je jiná situace pokud přítel ví že máte milence tak bych šla s pravdou ven...udělat test otcovství.Asi by jste to měla říct jinak vás to bude trápit nejen vůči sobě ale i vůči příteli a nenarozenému dítěti.Kdyby dítě nebylo jeho je věc další....přeci jen potrat (pokud si myslíte, že jste na dítě připravená) se mi ve vašem věku nezdá a také by se mohlo stát, že už by jste děti ani mít nemohla.Nevím co bych dělala já....neumím si takovou situaci představit. Těžko říct jak se váš přítel zachová třeba ani nebude chtít vědět zda je to dítě jeho nebo ne....a přijme to tak jak to je ale třeba taky ne.

Neznama (Pá, 11. 12. 2009 - 13:12)

Takže když to shrnu spíš se...pritel o nevere vi, a akceptuje, nema nic proti..... ano ja jsme vsichni hloupi, ze spime bez ochrany tedy ja, 36 lety pritel a 41 lety milenec.. taky bych cekala, ze chlapy budou rozumejsi ve strednim veku.Uprime receno, kukaci dite bych nechtela, na to si partnera vazim!!! takze bych sla s pravdou ven, ze jsem tehotna a nevim s kym....Ani me tak nezajimalo, co mam ja delat.. ale spis to, co by jste vy delali v me situaci!!!!

pro NEZNÁMOU (Pá, 11. 12. 2009 - 12:12)

tak nevim kde se...Takže když to shrnu spíš se dvěma muži nepoužíváte HA ani kondom.......trochu riziko ne?? Pokud budeš jen těhotná a ne třeba nemocná tak máš docela kliku??Vzhledem k tvému věku bych čekala že budeš rozumnější....co když tě podvádí i tvůj přítel a ženatý milenec spí třeba se svou ženou a i ta může mít nějakého milence????Jasně být to tak nemusí ale ta představa je celkem hnus.....No nic jestli jsi na dítě připravená tak sis vlastně už odpověděla..nejspíš si ho necháš ale asi nikdy nebudeš vědět čí to je....pokud přítel neví o tvé nevěře bude ho pokládat za vlastní hlavně aby milenec nedělal problémy. Takže co chceš vlastně poradit???1) Necháš si ho a budeš předstírat, že je přítele2)Nebo se přiznáš příteli, že jsi ho podváděla...i tak ale může být jeho otázka je zda by po přiznání s tebou zůstal(předpokládám,že by si nechal udělat test odcovstí ale kdyby nebyl jeho otec víš jak by se zachoval?). Na ženáče bych nespoléhala. Riziko, že zůstaneš sama s dítětem.3)potrat ale jak by jsi to vysvětlila příteli je jedna věc a druhá myslíš, že by jsi to ustála??Přeci je ti 28 a pokud dítě chceš tak potrat asi nezvolíš.Takže ti zbívají možnosti 1 a 2...asi je jasné co je nejlepší...ale záleží jen a jen na tobě(snad si jsou milenec a partner trošku podobní)

Reklama

Přidat komentář