Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2002 - 01:12)

Hmm, asi zatim zustanu jen u masaze briska, mam bobana...ale zni to logicky.

Návštěvník (So, 28. 12. 2002 - 19:12)

Ne ne, byl jsem v Praze. Ale poškození střeva se nebojím. Je to pouze omezené množství vody - maximálně 1,5 litru. Ale je to několikrát za sebou. Menší množství a víckrát - žádný tři nebo čtyři litry - to mi přijde dost nebezpečný.

Návštěvník (So, 28. 12. 2002 - 11:12)

Pavle, nebojis se treba poskozeni streva? Ja teda provadim klasicky klystyr a na hydrocolon jsem se chystala k Dr. Kohoutove do Frenu....ale nekdo {pokud jsi to dokonce nebyl ty} me celkem od teto pani odradil....takze zatim zustanu u klasiky....

Návštěvník (St, 18. 12. 2002 - 08:12)

Katce!Je to super, že jsi sem vůbec napsala, už jsem si myslel, že se ženy klystýrů jen šíleně obávají o nějaké erotice nemluvě.Já si klystýry dávám již dost let, začalo to ze zdravotních důvodů, ale od počátku mě to děsně vzrušovalo.Bohužel, manželka je naprosté dřevo i při normálním sexu, když jsem se jí pokusil naznačit něco o výplachu, nepochodil jsem, dívala se na mě jako na blázna, proto výplachy praktikuji v naprosté tajnosti před manželkou.Vždy si však představuji vzájemný klystýr se silnou starší partnerkou-musí to být super, když v tom jedou oba dva.Tiše proto závidím tvému manželovi, i když možná také nemá pro tyto praktiky pochopení.Musíš být super ženská!!!

Návštěvník (Po, 16. 12. 2002 - 20:12)

Tak mám pro všechny klystýráky objev!Statické ležení s napuštěnými střevy je k ničemu. Naopak - napustit, masáží břicha v leže vodu dostat co nejdál do střev a potom třeba skákat, kotrmelce dělat, dřepy, poskoky nebo třeba aerobik. Proč? Přece - když mám špinavou lahev zevnitř, tak tam také nenapustím vodu a nebudu čekat až se něco rozpustí. Budu s ní jednoduše třepat. Zkusil jsem to a je to sakra rozdíl. Jdou z vás potom věci, které neodstraní ani Colonterapie - absolvoval jsem ji před třemi týdny... !!!V jednoduchosti je síla!!!

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 18:12)

Josko, v seznamce je téma Klystýrová erotika, ale poslední dobou to tam nějak vadne.

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 14:12)

Tak lidi díky netu jsem zjistil, že tuto praktiku výplachu střev provádí asi staršně moc lidí a ne z důvodů zdravotních , ale prostě pro to , že je to vzrušující. Katko já mám stejný problém , měl jsem ,taky jsem si připadal jako "úchylák" s tím, že bych to zase naopak velice rád sdělil ženě.A rád bych to s ní provozoval oboustraně.No třeba to dělá taky a ani o tom nevím, že já si dělám výplachy taky neví. Katko nic si z toho nedělěj, že tě někdo napadá , že nejsi modelka, každej jsme nějakej. Já mám 72kg a naleju do sebe skoro 4 litry. Ale to je teda pak fofr.Ozvi se rád bych si o tom s někým popovídal.Lidi co takhle někdy se sejít a CHATě ??

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 12:12)

Pani doktorko, mohla byste mi prosim Vas odpovedet na muj predesly dotaz, jestli si muzu provadet klystyr, kdyz jsem pred sesti mesici podstoupila operaci slepeho streva, rada bych jiz s temito klystyry zacala, ale bojim se, abych si nejak neublizila. Proto Vas zadam o odpoved. Bohuzel jsem se o tom ani nikde jinde nedocetla, tak proto Vam pisi. Predem dekuji.

Návštěvník (Pá, 13. 12. 2002 - 07:12)

Ahoj, neda mi a i ja musim reagovat na prispevky v predchozim duchu. Kdyz si davam klystyr na ocisteni, tak bezne 2l a tech potrebnych min 5 minut to v sobe udrzim bez problemu:) Kdyz to ale s partnerkou nekdy pouzivame jako sex. praktiku, a blbneme, tak do me nalije i 4l, to sem pak ale sotva dobenu na zachod. Takze urcite to jde ....

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2002 - 09:12)

Teda holky, tam to vám blahopřeju!! Já "udržim" tak nanejvýš litr a mám toho po krk... vážim 50 kg, tak nevim, jestli to má na to vliv nebo co... A navíc mi to ani není moc příjemné, ale co by člověk pro krásu a zdraví neudělal, že?? :-)B.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2002 - 03:12)

Teda Katko, to ses hvezda, ja snesu 1,5 l, a jak tady nekdo napsal, taky nejsem modelka. Manzelovi to klidne rekni, ten muj to vzal pekne s klidem:-) Vzdyt na tom nic nejni!!!

Návštěvník (St, 11. 12. 2002 - 21:12)

Katko, se zájmem jsem si přečetl tvůj příspěvek. Docela rád bych si s tebou na toto téma popovídal ale soukromě. Mám stejné zkušenosti jako ty. Napiš mi prosím.

Návštěvník (St, 11. 12. 2002 - 19:12)

Dva litry... To je teda něco. Asi nebudeš modelka.Aby Ti neprasklo střívko, vzpomeň na Vaška z Hradu...Rakousko je daleko!!!

Návštěvník (St, 11. 12. 2002 - 15:12)

Se zájmem jsem si přečetla všechny příspěvky . Do teď jsem si připadala jako jediná "úchylačka" , která toto provádí. Výplachy provádím dosti často jen mám problémy s udržením, zrovna dnes jsem dosáhla rekordu -přesně 2L .Nezačla jsem ani tak kvůli zdravotním problémům jako spíše, že mne to vzrušuje. Ale je fakt, že se cítím po výplachu krásně očištěná. Trpím nadýmáním a vždy po výplachu tyto problémy zmizí.Docela ráda bych se s tím svěřila manželovi , ale stydím se , byla bych ráda kdyby mne výplach prováděl on.Jak jsem se tady dočetla škodlivé to není, to jsem ráda .Používám jen vlažnou vodu, i když teplá mne vzrušuje . Má někdo stejný pocity ??

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 15:12)

Trpím často silnou plynatostí. Používám na to kapky a jako pomoc v krizových situacích mi lékařka doporučila rektální rourku. Nemáte s tím někdo zkušenosti, kde se to koupí, jaká velikost /jsem dospělá/ a jak se to používá.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 12:12)

sdfgsdgs

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 12:12)

nevím co přesně rozumíte pojmem výplach střev ale já sám používám pro celkovou detoxikaci organizmu a vyčištění střev jogínské techniky kdy se proplachuje trávící trakt fyziologickým roztokem (osolená voda). Doporučuji knihu Jóga v denním životě od Andre van Lysbeth ..nevím jestli je název a jméno úplně v pořádku.

Návštěvník (So, 7. 12. 2002 - 22:12)

Prosím, omluvte překlep. Správna adresa je: http://www.ohz.cz/amana/pust/chvala_klystyru.htm

Návštěvník (So, 7. 12. 2002 - 22:12)

Zajimavý názor na klystýr na stránce http://www.ohz.cz/anama/pust/chvala_klystyru.htm

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2002 - 23:12)

Radko, místo 500-700 Kč za střevní sprchu investujte asi 200 Kč, a udělejte si klystýr s teplou mýdlovou vodou doma, opakovaně. výsledek je myslím stejný s pozdravem Petr

Reklama

Přidat komentář