Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 11:09)

Děkuji za rady, jak na to jít doma. Může mi však někdo poradit pražský kontakt na zdravotnické zařízení, které onen hodinový výplach střev provádí? Díky

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 21:09)

Jeste pridavam jednu adresu k tematu,tez od Dr.Normana Walkera kapitola z knihy 'Zarici zdravi'pod cislem 11.nazvana "Dobre rano, jak se dari Vasemu strevu" je na adrese http://sk2.wz.cz/pruvodci/index_pruvodci.htm

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 20:09)

Ahoj,já jsem to absolvovala v Brně,ta paní byla moc příjemná,ale to máš asi z ruky.Jinak ta procedura zas tak příjemná tedy není.Zavede se taková hadice o průměru cca 2cm,možná víc,asi je s nástavcem,to jsem si nevšimla,ale doufám, že jo, kvůli hygieně!! Leží se na zádech a jednu nohu máš pokrčenou a jednu položenou na té hadici,takže si ji tím přidržuješ.Doktorka otáčením knoflíku na přístroji vodu buď napouští anebo vypouští,vidíš jak se ti nafukuje břicho a když cítíš větší tlak, tak to můžeš říct a ona přestane.Ale ona to v naprosté většině sama odhadne,kolik té vody je třeba.(já jsem z toho měla docela strach,aby mě třeba nepřepumpovala a nepraskly mi střeva,ale to je asi hloupá obava).Taky ti masíruje břicho,aby to lépe fungovalo.Měla jsem u toho nepříjemný pocit protože mě to břicho bolelo asi jako když máš velký průjem nebo menstruaci,ale prý jsem byla spíš výjimka,většinou to lidi prý snáší dobře.Ovšem co je hrozně důležité,nebýt předtím najedená.Já jsem byla na proceduře 3x,poprvé jsem předtím nejedla asi 2 dny (ale to se nemusí,já jsem jen chtěla posílit očistný proces) a to bylo OK,ale podruhé jsem předtím jedla a jelikož trpím zácpou,tak to bylo hrozné,hodně silný tlak ve střevech a měla jsem strach,že mi ta hadice vyletí a nastane "trapná situace".Takže potřetí jsem zase nejedla a bylo to v klidu.Porovnání s klystýrem nemohu podat,protože jsem předtím klystýr nikdy neprováděla.Výsledky celé kůry - nevím, ale vlastně na sobě nic nepozoruju.Trpěla jsem na výtoky,tak to se nejdřív zlepšilo,ale vzhledem k tomu,že nejsem schopná držet životosprávu,tak jsem po čtvrt roce asi zase tam kde jsem byla.No ale to už je moje blbost.Jinak ale můžu říct,že jsem čekala větší zázraky.Kdybys chtěla ještě něco vědět,klidně se ptej.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 20:09)

Prosím, můžete někdo, kdo jste absolvovali střevní sprchu napsat podrobnosti, jak celá procedura probíhá-to, co jsem zde přečetla je útržkovité a není mi to vůbec jasné-co mi vlastně zavedou do konečníku-hadici nebo nějaký silný nástavec?Nemusím se při tom obávat, že mi to vyklouzne ven-jak je to zabezpečeno?Budu při plnění střeva pociťovat bolest či tlak, jako při klystýru-jak silné je nucení na stolici???Moc prosím, popište mi to někdo, kdo jste tím prošli-nejlépe kdo byl ve Frenštátě u paní doktorky Kohoutové-jaké to tam je?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 16:09)

A od kluka bys zaškolit nechtěl ? Jde ti o klystýr nebo o sex.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 10:09)

Omlouvám se za chybu ve svém mobilním čísle,správně je to 0776 366313. Pomoc uvítám zejména v lokalitě Brno a okolí do 100 klilometrů. Ještě jednou se omlouvám za chybu svého čísla.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 10:09)

Hledám nějakou dívku nebu ženu,která má zkušenosti s podáváním klystýru a mohla by mi pomoci radou nebo asistencí při podání mého prvního klystýru. Léčitel mi tuto praktiku doporučuje ale bez cizí pomoci,respektive asistence si na to netrufám,nemám odvahu. Zde je můj mobil 0766 366313 a díky moc

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 01:09)

Vsechny priznivce tohoto pradavneho zpusobu ocisty tela srdecne zdravim a vrele doporucuji si precist texty prukopnika a propagatora cistoty zazivaciho traktu Dr. Normana Walkera, ktery napsal radu knih o cisteni strev, vyhodach syrove stravy,leceni zeleninovymi stavami atd. sam se stal zivym dukazem , ze to je ta spravna cesta ke zdravi bez leku. Umrel ve 116 letech. Na http://sk2.wz.cz/nase_telo/0403_zacpa.htm;20_zacpa, se muzete dozvedet to podstatne o klystyrech. Pokud nekoho zajima syrova strava v praxi, muze mi mejlnout.Ahoj

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2002 - 20:09)

Klystýry si dávám již asi 10 let, alespoň jednou týdně. Dříve jsem měl řadu zdravotních potíží, teď nemám žádné potíže. Proto klystýr považuji za velmi vhodný a neškodný.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2002 - 20:09)

Klystýry si dávám již asi 10 let, alespoň jednou týdně. Dříve jsem měl řadu zdravotních potíží, teď nemám žádné potíže. Proto klystýr považuji za velmi vhodný a neškodný.

Návštěvník (St, 4. 9. 2002 - 13:09)

Moniko, není to žádná tragedie. Základem je, abys byla uvolněná. Pak je vhodné mít zvedlou pánev. Něčím ji podložit a zvednout nohy jakobys dělala kotoul vzad. nebo je vhodná poloha na všech čtyřech, také se zvedlou pánví. Zkus přítom klasitě počítat a nemyslet na to. Velmi důlažité také je, aby voda měla správnou teplotu. Určitě to pomůže . Ahoj L.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2002 - 11:08)

Klistyr som objavila asi pred pol rokom.Je to fakt vyborna vec,ci uz ked je clovek prepracovany,alebo chory.Problem mam v tom,ze vodu neudrzim ani minutu v sebe.A to si robim urcite aspon dva krat do tyzdna klystyr.Niekdo tu pise o dvoch litroch vody?Ja do seba dostanem maximalne 400 ml.Skusala som rozne polohy,aj dychanie.Rada by som tekutinu udrzala dlhsie v sebe.Poradi mi niekto?Dakujem

Návštěvník (St, 7. 8. 2002 - 09:08)

Pro zajímavost, co jsem se dočetl v Ježíšově Evangelia míru: Nemyslete, že postačí, když vás anděl vody obejme jen zvnějšku. Vpravdě vám říkám, že vnitřní nečistota je o mnoho větší než vnější nečistota. A ten, kdo se jen povrchně očišťuje, ale uvnitř zůstává nečistý, je podobný hrobkám, které jsou zvenčí pohledně omítnuté, ale uvnitř skrývají děsivé nečistoty a ohavnosti. Říkám vám proto, nechte anděla vody, aby vás pokřtil i vnitřně, aby byli osvobozeni od minulých hříchů a abyste byli uvnitř právě tak čistí jako zřídlo řeky ve sluneční záři. Vyhledejte proto velkou štíhlou tykev se šlahounem v délce člověka, vyjměte dřeň a naplňte ji říční vodou, ohřátou sluncem. Zavěste tykev na větev stromu a poklekněte na zem před andělem vody a zaveďte konec šlahounu do konečníku, aby mohla voda protékat všemi vašimi vnitřnostmi. V kleče odpočívejte na zemi před andělem a modlete se k živému Bohu, aby odpustil vaše staré hříchy a modlete se k andělu vody, aby vaše tělo osvobodil ode vší nečistoty a nemoci. Nechte pak vodu z těla vytéci a s ní odplavit všechny nečisté a páchnoucí látky Satana z vašeho nitra. A na vlastní oči uvidíte a vlastním nosem ucítíte všechny ty ohavnosti a nečistoty, které špinily chrám vašeho těla a dokonce všechny ty hříchy, které ve vašem těle bydlí s které vás mučí všemi možnými nemocemi. Vpravdě pravím vám, křest vodou vás osvobodí od toho všeho. Obnovujte křest vodou v každý váš postní den, až do toho dne, kdy uvidíte, že voda z vás vytéká je tak čistá, jako říční pramen. Odeberte se pak k tekoucí vodě a tam v objetí anděla vody vzdejte díky živému Bohu, že vás vysvobodil od vašich hříchů. A tento svatý křest skrze anděla vody bude vzkříšen k novému životu. Neboť pal budou vaše oči vidět a vaše uši budou slyšet. Proto po křtu již více nehřešte, aby andělé vzduch a vody ve vás stále bydleli a provždy vám sloužili.

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2002 - 14:07)

dobrý den paní doktorko, čím bych měla pokračovat po výplachu, stačí 4 týdny? Chtěla bych si dočistit kůži a četla jsem cosi o játrech. Můžete mi prosím poradit. Děkuji. Pavlína

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 18:07)

Pro Annu: Zajímalo by mně, jestli už jsi byla na té sprše u paní Kohoutové. Jsem totiž taky z Frenštátu a zajímalo by mně, jaké pocity jsi měla. Napiš prosím na adresu "pajuvmail"centrum.cz" i pokud jsi tam ještě nebyla. Díky

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2002 - 11:07)

Můj e-mail je:janm13"volny.cz

Návštěvník (Po, 1. 7. 2002 - 10:07)

Honzo, nemůžu otevřít tvůj mail - díky.

Návštěvník (Po, 1. 7. 2002 - 10:07)

Honzo, nejde mi otevřit Tvůj mail.

Návštěvník (Ne, 30. 6. 2002 - 19:06)

Milá Hanko,nabízím též nástavce na podávání klyszýru.Pokud budete mít zájem,napište.

Návštěvník (Po, 17. 6. 2002 - 13:06)

To telefonni cislo nefunguje - škoda - o nastavec bych mela zájem

Reklama

Přidat komentář