Reklama

klystýr, výplach střev

Oto (St, 12. 3. 2003 - 22:03)

Zdravim vsechny lidicky co se zajimaji o sve zdravicko.Doporucoval bych knihu od pana Cingrose SAM SOBE DOKTOREM se vsim urcite nesouhlasim co pise ,ale k zamysleni to urcite je.No a knihy od pana Normana Wolkera jsou proste skvele!!Nic nedoporucuji zkuste si precist a ROZHODNE TE SE!!Je mi 25 let jsem zcela zdrav a absolvoval jsem ze zvedavosti Colonhydro ve Frenstate. Nic to neni a pokud ma nekdo problemy mel by to zkusit.

danda (Út, 4. 3. 2003 - 20:03)

Jiz nekolikrat jsme navstivili s partnerkou hydrocolon terapii v Hornich Mecholupech - Praha, vsem zajemcum muzu doporucit a kliknutim na muj mail i sdelim podrobnosti.

sgd (St, 26. 2. 2003 - 13:02)

Jezis Kristus a klystyr? Ze to nejde dohromady? Tak mrknete na clanek nawww.osud.cz/cs/clanek.php?id=456. Po nacteni budete muste kliknout na napis Registrace, abyste dostali 3-denni bezplatny pristup na server. PS: Co je to za napad machrovat a soutezit v tom, kdo pojme vetsi objem vodz do bricha? Mejte se radi takovi jaci jste a neporovnavejte se.

Jana (Po, 24. 2. 2003 - 14:02)

Je to v ul. Na Florenci, budova České typografie. Telefon: 221732489 - Centrum celostní Medicíny (doktor Jonáš)

Martina (Po, 17. 2. 2003 - 22:02)

Ivo, jsi hodně mimo. Žádná Aloe Ti neodstraní zatvrdlé zbytky nalepené na vnitřku střeva. A žádná drasťárna colonhydroterapie není.Tak pa pa

Iva (Po, 17. 2. 2003 - 21:02)

Tak si pročítám Vaše příspěvky a chtěla bych Vám doporučit zaručeně méně invazivní metodu, šetrnou a zcela určitě zdravější, dlouhodobou s e stálým efektem. Podívejte se na stránky: www.studioHedis.cz pod odkaz aloe vera. Tato rostlina řeší zácpy, artritidu, kožní projevy, alergie, nádorová onemocnění jako podpůrná léčba a pro eliminace vedlejších příznaků chemoterapie a ozařování, ledvinové problémy, lupénku apod.

sagy (Út, 11. 2. 2003 - 14:02)

zajimalo by me, jestli by mi nekdo neporadil adresu v Praze nebo Brne co se tyce Colon hydroterapie, cetla jsem o ni, ale bohuzel nemam zadny kontakt. Dik

Petra (So, 8. 2. 2003 - 22:02)

Pro Věrku,Ja si klystýr robím tak, že ležím na chrbte,hadicu od vaku si dám pod lavú nohu, pod stehno a nemusím mať obavy ,že by vyklzla z konečníka, pravou rukou masírujem brucho.Najlepšie je však, keď mi klystýr dáva partner.Vtedy si lahnem na brucho a nestarám sa o hadicu...

Andrea (St, 5. 2. 2003 - 12:02)

Ahoj, zajimalo by me, jestli nekdo skutecne fundovane muzete rict, jak casto se muze klystyr aplikovat, aby nenarusil tu strevni mikrofloru, myslim, ze kazdy den asi ne. Ale nikde jsem se nedocetla, jaka pravidelnost je jeste unosna.

Hanka (St, 5. 2. 2003 - 09:02)

Verco,ja si zacal klystyr aplikovat po precteni teto diskuze. Driv me to ani nenapadlo;O) Ze vsech prispevku jsem si udelala vycuc, a ted je pro me kazda ocista "znovuzrozenim". Ja si tedy do sebe vodu poustim pri lehu na boku, napred napravo, necham vtect 1/2 z objemu vody, po 5 minutach se prevalim na 2. bok, necham vtect zbytek {pouzivam 1,5 l} a pote jiz manim polohy, jak mi to vyhovuje. Masaz briska provadim jemnymi pohyby dlane ve smeru hodinovych rucicek. Obcas se ocitnu i na kolenou, kocici hrbet a podobe. Ja nemam zadny problem s hadickou, kdyz si ji zasunu, drzi. Pouzivam olej, ci vazeninu. Preju hodne stesti;O)

Hanka (St, 5. 2. 2003 - 08:02)

Peto,ja pouzivam uz jen par kapek cerstve citornove stavy bez duziny. Pry je to lepsi, nez mydlovka, z duvodu, ze mydlova voda pry naruzuse take strevni mikrofloru. Ja to sice nikde nestudovala, ale mozna na tom enco bude. A pokud se jedna o mydlo, proste jsem jej kdysi pomuchlala v pripravene vode, par sekund, a bylo to. Ja doporucuji citron.

Dagmar (Čt, 30. 1. 2003 - 09:01)

Pokud vim pripravek se jjmenuje psylium, jedna se o indicky jitrocel, prodava se i ochuceny. Jeste lepsi forma s obsabem probio - kultur se jmenuje Lepicol. Info najdes primo na netu pod. lepicol. cz. Ahoj Dg

Jar.Marvan (Čt, 30. 1. 2003 - 07:01)

V katalogu firmy Urovision jsem viděl cévku pro irigoskopii, která má boční vývod asi pro vyduch a vývod pro kapalinu. Zajímalo by mě čím a jak se balonék na cévce nafoukne, když zde není žádná hadička s balounkem, který by jistil vypuštění vyduchu. Pokud by někdo měl 1 ks cévky navíc prosím, aby se mi ozval na moji e-mailovou adresu děkujiJaroslav Marvan

Bára (Út, 28. 1. 2003 - 13:01)

Verčo, též jsem to prováděla v kleče ve vaně. Také nevím, jak mám u toho ještě masírovat bříško, když si musím neustále přidržovat hadici a hlídat, jak to do mě teče... Mno, snad někdo poradí???B.

Peta (Po, 27. 1. 2003 - 20:01)

Zdravim vsechny. Jiz delsi dobu se zajimam o klystyr. Pise se tady o mydlove vode. Jake mydlo mohu pouzit? Kolik ho muze byt? Diky

Verča (Út, 21. 1. 2003 - 07:01)

Báro, nejsi sama.Klistýr jsem si zatím dala zkušebně jen třikrát(udělala jsem si ho kvůli moji zácpě-jdu na velkou tak dvakrát týdně a už mám dost projímavých čajů a zavádění čípků a pak čekat, kdy ,,to" přijde) a mám stejný problém jako ty-dělala jsem vše podle návodu-klečela jsem v předklonu ve vaně, ale měla jsem už problém dostat do sebe gumovou hadici-neustále mi vyjížděla ven, připadá mi hrozně tlustá, a když jsem ji konečně dostala kousek dovnitř, napustila jsem do sebe asi 0,75l vody, která šla okamžitě ven pouze hnědá.Jak to mám udělat, aby mi hadice držela vevnitř a nevyklouzávala ven?Potom jsem si šla lehnout, ale asi po hodině nepříjemných pocitů v břiše to přišlo a doslova to ze mně vyletělo.Nevím, kde dělám chybu nebo jak se mám klistýrovat, abych se důkladně vyprázdnila.Nemám se s kým poradit-mamka mi tvrdí, že klistýr ja pouze pro nemocné a že bych neměla s klistýrem vůbec začínat, prý je to hrozně návykové, je to pravda?Hanko, a jak si mám masírovat bříško, když jsem v předklonu?Pomozte a poraďte mi, prosím, prosím...

Hanka (So, 18. 1. 2003 - 04:01)

Cau Baro,ja tedy, bohuzel, nevim, ale je to fakt divne, protoze ja udrzim {1,5 l}v sobe vodu jak douho chci, ale po 25 minutach me to uz vazne nebavi. Nicmene by me zajimalo, zda si pritom masirujes brisko {ja provadim krouzive pohyby, a to prerusovane, protoze nepretrzita masaz me nuti...}.

Bára (Pá, 17. 1. 2003 - 16:01)

Možná jsem se nevyjádřila zcela jasně... čili po aplikaci ze mě vyšla jen ta voda (trochu obarvená), ten zbytek až po několika hodinách. Jak je to možné?

Bára (Pá, 17. 1. 2003 - 15:01)

Ahoj lidi,prosím poraďte mi. Klistýr jsem zkoušela jen párkrát, ale pokaždé mě už při jednom litru šíleně bolelo bříško, měla jsem ho jak buben a navíc jsem se stejně úplně nevyprázdnila (cítila jsem to ve střevech). Vyšlo to pak se mě až po několika hodinách, ale celou tu dobu to bylo dost nepříjemné. Tak nevím, v čem je chyba. Navíc jsem ten litr nemohla v sobě vůbec udržet ani chvilku a jelikož máme záchod samostatně (ne v koupelně), tak to byl celkem problém...Poradí někdo???

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2002 - 19:12)

No - a potom už v sobě žádnýho bobana mít nebudeš. 8-)) Ahoj.

Reklama

Přidat komentář