Reklama

klystýr, výplach střev

evička (Út, 4. 11. 2003 - 23:11)

Prosím paní doktorku za radu jsem naprosto čistotní človek ale tak jednou za 3 měsíce se mi objeví v konečníju dětský roup tak běžím do lekárny naleju do sebe červenou medicínku a za čas je to znovu ruce si meji vše steriluji u dětí to chápu ale u dospěleho ale proč se to přád vrací myslíte že by na to pomohli výplachy poradte mi prosím pěkně moc děkuji

Eva (Ne, 26. 10. 2003 - 19:10)

Prosím o radu, zda je colonterapie vhodná i v případě ulcerosní kolitidy. Děkuji za odpověď.

Karolína (Pá, 17. 10. 2003 - 19:10)

Co se týká CHT v Praze, viděla jsem inzeráty( kromě Dr.Jonáše) na zařízení Solcor na Malé Straně a Lázně Cherubín ve Vodičkově ulici.Máte sa tím někdo zkušenosti?K.

Karolína (St, 15. 10. 2003 - 13:10)

Ahoj Blanko, přečetla jsem stejně jako ty příspěvky na této stánce. Ráda bych to také vyzkoušela a především se pročistila. Jestli můžeš, ráda bych si popovídala o aplikaci a nejvíce mě zajímají zmíněné bylinky, které jak píšeš jsou báječné. Děkuji Karolína.

Dáša (Út, 14. 10. 2003 - 12:10)

Sezájmem jse si přečetla Vaše názory a zkonstatovala jsem, že jsem úplná amatérka i když ve zdravotnictví dělám. Metodu používám, ale při náznacích zácpy toho snesu nejvíce tak 500ml a víc bych toho do sebe nedostala. Po vyprázdnění a asi hodinové pauze si stejným způsobem dávám asi 300ml heřmánku, který se pak snažím udržet, což se mi většinou povede a už nemusím znovu jít, vstřebe se to. Hlavně obdivuji odvahu diskutujích, že se nebojí, že si úplně rozhodí mikrofloru nebo že jim může něco prasknout.

Martina H. (Pá, 10. 10. 2003 - 18:10)

Všechny zdravím,dnes jsem si koupila irigátor, tak klystýr vyzkouším. Myslím, že není třeba se ho bát /záleží však na zdraví střev-ne při chronických problémech střeva atd./.

Markéta (Pá, 10. 10. 2003 - 13:10)

Kamarádka se mi svěřila, že si doma dělá klystýr.Prý se nemusím ničeho bát a že budu příjemně překvapená.Chce mi s ním napoprvé pomoct.Mám z toho ale strach. Může mi někdo poradit, jak hluboko se ta hadička zasunuje do zadku? A v jaké poloze bych měla při tom být? Dost se stydím. Děkuji za radu

Maria (St, 8. 10. 2003 - 14:10)

To je pravda soukromi je nadevse,musim se potom irrigatoru poohlednout.

Petra (Út, 7. 10. 2003 - 15:10)

Pro Marii,Irigátor co používají profesionálové je smaltový a v zdrav. potřebách koupíš plastový sáček s hadicí a násadcem, co se týče použití irigátoru myslím že je to stejný,(poznala jsem to při porodu ale vtedy to bylo dost blbý...),doma je to lepší)ale je to skutečně klystýr jak má být.Zdraví Petra

BobyBrix (Út, 7. 10. 2003 - 11:10)

Uvažuji o absolvování colon hydroterapie v Brně u paní Kazdové. Můžete mi někdo, kdo tam zmíněný zákrok podstoupil podat reference?Předem děkuji.

kimor (Ne, 5. 10. 2003 - 22:10)

co se přidává do vody při klystýru? četl jsem něco o citronové šťávě. Není to nebezpečné? poraďte. Děkuji.

Maria (Ne, 5. 10. 2003 - 03:10)

Dakuji Petro,Tak mi trochu odlahlo a mas na mysli irrigator co pouzivaju profesionaly,alebo sa to da tiez volne zakupit?

Petra (Pá, 3. 10. 2003 - 16:10)

Pro Marii,myslím,že niv neděláš špatně, ono po klystýru- zvláště balonkem -opakovaně,se do střeva dostane vzduch a ten musí ven, lepší je použití irigátoru.Petra

Kata (Po, 29. 9. 2003 - 09:09)

Dobry den, prosim vas, zda by nekdo z navstevniku nemohl poradit, kam je mozne zajit na colonhydroterapii v Praze (mimo dr. Jonase-prosim). Predem vam vsem moc dekuji za zpravy a pomoc.

Maria (Po, 22. 9. 2003 - 14:09)

Chcela som sa spytat ci ma niekto skusenosti po vyplachu z naduvanim a s hroznymi prdmi.?Mozno nieco robim zle!???Za rady vopred dakujem. ;o)

iva (So, 13. 9. 2003 - 11:09)

dekuji, ja myslela, ze to funguje opacnym smerem a ze se vyplachne tedy vse

Peter (Pá, 12. 9. 2003 - 16:09)

Pre Ivu,Klystýr- teda tekutina podaná do konečníka postupuje iba v hrubom čreve, nikde inde sa nemože dostať!Podla monžstva tekutiny može vyplniť i celé hrubé črevo,čo je tak asi 2,5 l priemerne.Keby sa tekutina dostala inde, bola by to katastrofa.Zdraví Peter.

iva (Čt, 11. 9. 2003 - 09:09)

a to ta voda skrz streva se dostane az do bricha pres zlucnik ci jake je poradi a nebo je jen ve strevech?

Kristýna (Čt, 11. 9. 2003 - 09:09)

Ahoj,posilam mail:veverka5"post.czDíky Kristýna

prdola (St, 10. 9. 2003 - 15:09)

ja do sebe dostanu tak 2-2.5 litru, jak po 0,5 litru citis ze si plna, staci chvili vydrzet, uvolni se cesta a voa proudi dal, chvili to boli ale pak je to uz jenom prijemne, dychani zhluboka taky pomaha, dej mi mejla, popisu ti to presneji jestli chces

Reklama

Přidat komentář