Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (Čt, 7. 8. 2008 - 14:08)

Ahoj Ivano,

díky za příspěvek. No..pokud v nich nechce chodit venku (exhibovat), tak by se to snad dalo tolerovat.

A vysvětlil Ti proč si lakuje nehty?

Já mám zase korkáče spojeny s jinými dojmy (viz moje předchozí příspěvky) a také to (podle názoru některých) přesahuje normál.
Hezký den

P.S. Ty Ivano korkáče nosíš?

Ivana (Čt, 7. 8. 2008 - 12:08)

Můj přítel rád nosí korkáče. Nejprve se mi to nezdálo, ale když jsem viděla i jiné kluky, kteří je nosí (třeba u nás v počítačové společnosti), tak jsem se s tím spokojila. Ale nedávno jsem zjistila, že má zálibu taky v tom, že si vždycky, když má korkáče a je v nich naboso, navíc lakuje nehty na nohou, převážně výrazně barevnými odstíny laků. Je to normální? Dík za názor.

Radek (Čt, 7. 8. 2008 - 10:08)

Ahoj Pedro,

díky za přípěvek. No..máš pravdu, že (obecně)sledování reakcí lidí na příspěvky je zvlášť pro ps ychologa jistě zajímavé.

Jen maličko zkoriguji to co jsi uvedl - měl jsem ny mysli značku BERKEMANN a jejich (téměř kultovní model) B100 - můžeš si to ověřit přes Google. Podle mého názoru se návrháři prvních korkáčů ze 70. let inspirovali právě zde. Ale je to samozřejmě jen moje domněnka.

Hezký den

Radek

Pedro (St, 6. 8. 2008 - 19:08)

Radku, jsem konzervativni. Nevim o jinych produktech krome protetika a birkenstock a ani je nejak nevyhledavam. Jsem spokojeny s protetikou, jsou pohodlne takze u nich zustavam.
Jinak sleduji vsechny prispevky a je pro me zajimave sledovat reakce lidi (tady i jinde) - asi za to muze muj obor - psychologie. :-) Hodne uspechu vsem.

Radek (St, 6. 8. 2008 - 11:08)

Díky ADemosi za příspěvek a odkaz.

Snad se to tu znovu ..oživí.

Radek

ADemos (Út, 5. 8. 2008 - 21:08)

Noooo nálada je tu teda pod psa,tak se raději koukněte na jedno z ,,uchylných,,korkáčových videí at i ostatní vidí o čem je tu vlastně řeč.....
http://www.youtube.com/watch?v=9e0pYXSoVdI

Radek (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Ahojky P+P,

díky za příspěvek. Omlouvám se, že jsem na Vás "tlačil" ohledně příspěvku - domíval jsem se, že klasické "korkáče" nosila (nosil) snad každý, zejména ten (ti), komu je cca 30 a více.

Třeba si je pořídíte...

Hezký den

Radek

P+P (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Promiň Radku, už jsme se nemohli dívat jak Tě na diskusi ty 2 deptaj, jinak ale k tomuto tématu nemáme co říci, přesněji zde procházíme spoustu témat v podstatě namátkou.

Radek (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Ahojky P+P,

díky za povzbudivý příspěvek.

Můžeš (můžete) tedy přispět i něčím "konkrétním, normálním" k tématu "korkáčů"?
To je jediná možnost, jak oživit diskuzi.

Díky a hezký den

Radek

P+P (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Jen tak Radku do nich, držíme palce. Nemohou přece jen 2 určovat, co je dobré a co ne pro diskuzi...!

Radek (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Pro Janu a Kačku : milé dámy, máte určitě právo na svůj názor, nicméně, kromě toho, že mě a další kritizujete jste už dost dlouho nic "normálního" - t.j. dle vašeho názoru takového, co by diskuzi "nedojebalo" nenapsaly.
Co vy na to?
Čím více "normální" příspěvků (třeba od vás dvou) tím méně těch, které to tu "dojebávají".

Hezký den

Radek

Kačka (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

Jooo Radek to je bytelnej úchyláček.

Jana (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

áááá úchyl římská dvě Radek.
Tys to tady taky dojebal,bez pardonu.

Radek (Po, 4. 8. 2008 - 10:08)

Díky za příspěvek, Jano, ale myslím, že nejlepší řešení je přidávat příspěvky "normální"..není nic jednoduššího, takže..máš možnost a napiš..něco.

Hezký den

Radek

Jana (Po, 4. 8. 2008 - 10:08)

Úchyl abbé se zas navrtal do další diskuze kde to zavání bosýma nohama.Je jak štěnice

Radek (Po, 4. 8. 2008 - 09:08)

Ahojky cubo,

díky za příspěvek. Nosí Tvoje přítelkyně po vsi ty klasické jednopáskové korkáče? Mě se zdály "na ven" poněkud nepraktické, nosíme jen doma.

Hezký den

Radek

cubo (Po, 4. 8. 2008 - 07:08)

abbe tvuj prizpevek jsem nepochopil

jinak korkace jsou dobra vec, nosi i ma pritelkyne, vetsinou po vsi

abbe (Ne, 3. 8. 2008 - 22:08)

...harant, výlevy, pomocná škola... Jitko, gratuluji, to je opravdu asertivní komunikace na úrovni. Bohužel velmi nízké...

A když už jsme u tebou proklamovaného špatného stavu chodidel mladých slečen - jak to souvisí s korkáči? Není to spíš o tom, že by děvčata neměla chodit ve _špatné_ obuvi? Není to nějaká úchylka, chtít povinně předepisovat korkáče? To je přece každého věc, jestli si kurví nohy nebo ne. Když jim to vyhovuje, že budou ve stáří kulhat...

Radek (St, 30. 7. 2008 - 13:07)

Jitko,

množství příspěvků, které zde byly kritizovány jsem posílal během dovolené..takže to je na vysvětlení.Během dovolené má většina lidí těch starostí spíše méně..a čas věnuje třeba psaní do diskuze.
Pak jsem sem dne 29.7. přidal jeden "normální" příspěvek. To je vše.

Hezký den, Jitko

Radek

Jitka (St, 30. 7. 2008 - 11:07)

Já bych chtěla mít Radku takového času jako ty!!!
Závidím ti ty tvoje starosti.

Reklama

Přidat komentář