Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Dominika (Út, 22. 7. 2008 - 16:07)

Ahojík Radku,
ty korkáčky (jak už jsem psala jen na ven) mám 1 hnědé a 1 bílé (už zmíněné 2 značky). Silonky nenosím (jen v zimě), ponožky (jako dříve) to se zas nelíbí tomu mému, takže jen naboso. Na to www. se pak jak to vyjde podívám. Jinak ty staré jakoby dřeváčky u tety byly takové nepohodlné (lesklý, hladký povrch) a já z nich měla otlačené nohy. Ale třeba ty druhé jak píšeš jsou lepší...?

Default User Image
Korkacomrd (St, 4. 10. 2023 - 03:10)

Cpe ti tvuj mrdak korkac i do kundy?

Radek (Út, 22. 7. 2008 - 14:07)

Ahojík Dominiko,

jaké korkáčky tedy máš na ven, myslím s jakou barvou pásků? Dnes je dámy nosí na ven spíše výjimečně..takže myslím, že si to Ty i "ten Tvůj" užíváte. Zkus mu třeba žertem navrhnout, aby si je pořídil také. Nosíš do nich silonky nebo jen naboso?

Prstíky laskám moc rád..i pro mě to byl nezvyk.

Dívala jsi se na to www.mytwinkletoes.com ?

Třeba si "schollky" také pořídíš..opravdu Ti ty "svitky" u tety připadaly "tak nemožné"?

Hezký den

Radek

Dominika (Út, 22. 7. 2008 - 13:07)

Ahojík Radku,
díky za upřesnění, podívám se na to...
Ty korkáčky nosím tak běžně do města a okolo když jdeme ven, většinou to chce "ten můj".
Laskání jednotlivých prstíků od partnera mám (myslím, že mohu říct) docela ráda, i když pravda, chtělo to čas, byl to pro mě na začátku nezvyk...
Když tak pak písní, na webu jsem teď jen občas, přesněji mám teď spustu zařizování...

Radek (Út, 22. 7. 2008 - 12:07)

Adelíno..máš pravdu..omlouvám se. Radek

Adelína (Út, 22. 7. 2008 - 12:07)

Já si Radku myslím že jsi krapet úchylák.
Hezký den.

Radek (Út, 22. 7. 2008 - 11:07)

Ahoj Adelíno,

díky za příspěvek. Jaké korky nosíš a kde? Proč Ti to pleskání tak vadí?

Hezký den,

Radek

Adelína (Út, 22. 7. 2008 - 11:07)

Nosím korky moc ráda,je to pohodlné.Jenom mi vadí to pleskání o paty.

Radek (Út, 22. 7. 2008 - 11:07)

Ahojík Dominiko,

konečně se dostávám k odpovědi. Ta vazelína se jmenuje : "white petroleum jelly BP" Google mi dal dost odkazů, na kalíšku je kontakt na dovozce ale toho jsem na netu nenašel. Koupil jsem to normálně v drogerii, na rozpraskané patičky jee to ideální.

Pokud jde o ty dřeváčky, které jsi měla u tety, byla to československá varianta dřeváčků Scholl, až na to, že stélka byla z plastu..také se mi líbily, překvapuje mě, že Ti připadaly nepohodlné, protože stélka nebyla tak tvarovaná jako u korkáčů.
No..kdybych viděl jak zouváš ty korkáčky u lékaře...reagoval bych úplně stejně. Smím se zeptat, kam korkáčky ještě nosíš?
K tomu laskání..partnerce se to líbilo..jen občas "lechtivě" reagovala..máš ráda..laskání jednotlivých prstíků?

Hezký den

Radek

Dominika (Út, 22. 7. 2008 - 08:07)

Ahojík Radku.
Dnes i v dalších dnech toho mám hafu, na webu budu vždy jen "na skok", tak promiň, když napíšu "jen občas".
Zajímaly by mě, můžu se zeptat na 2 věci?
Jak reagovala Tvá partnerka na vůbec první laskání na chodidlech? Já, když mi ten můj poprvé (a ještě párkrát potom) stáhnul ponožky a začal s laskáním jsem z toho byla "docela vykulená", už jsem si ale zvykla.
A ještě jaké má Tvá partnerka zkušenosti ve městě? Já jsem občas trochu na rozpacích. Nedávno v čekárně u doktora jsem chvilku před vstupem do ordinace shodila ty korkáče a chlapům "mohli vypadnout oči". Podobné ve vlaku, to jsem teda měla žabky, a většinu cesty "takové rádoby skryté pohledy pánů" na moje nohy. Každopádně mi to připadalo zvláštní...

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 17:07)

Ahojík Dominiko,

písnu zítra, hezký večer.

Radek

Dominika (Po, 21. 7. 2008 - 17:07)

Ahojík Radku,
když budeš mít typ na tu vazelínu na paty(stačí později, na web se dostanu zas až cca zítra), budu jen ráda. Korkáče s nýtovaným páskem a užší stélkou mi moc neříkají. Jen u tety jsem pár dní měla (někde je vyhrabala) nějaké staré (ještě Československé) takové úzké žluté dřeváky s červenobílým páskem, přezkou a nýtky na stranách, ale to nebyly korkáče a navíc byly nepohodlné a hlučné.
Jinak ty Protetiky se opravdu lámou, snad zkusím za čas něco jiného, uvidím i jak dopadnou ty korky Next...? (Mám dobrou zkušenost se značkou Dr.Martens, to jsou ale žabky)...

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 17:07)

Ahojík Dominiko,

pokud jde o pattičky..mám..máme s partnerkou výbornou zkušenost s vazelínou na bázi ropy (nelekej se)..přesný název nevím, ale v krátké době dokáže kůži báječně zjemnit. Podívám se doma..jak se to jmenuje.

Zažila jsi ještě ty korkáče s nýtovaným páskem a užší stélkou? Nebo už ty v současné podobě? Pokud jsi měla na nožce oba modely, který se Ti zdá pohodlnější? Protetiky se bohužel lámou..dříve vydržely více.

Podívej se na www.mytwinkletoes.com..zajímal by mě Tvůj názor.

Hezký večer

Radek

Dominika (Po, 21. 7. 2008 - 17:07)

Ahojík Radku,
já si sice nožky opečovávám sama příp. si příležitostně zajdu na pedikúru, ale myslím si, že jiste i partner by to zvládnul bez větších problémů. Korkáče (mj.) jsem měla už dřív, na škole, teď jsem se k nim vrátila na přání partnera. Teď je nosím naboso, ale to pleskání (zvlášť při delší chůzi) mě zas tak nebere (lidi se otáčí). Tomu mýmu se to ale líbí. Ale o to častějš a víc si musím upravovat chodidla, zvlášť na patách, chůze naboso jim asi moc nesvědčí...

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 16:07)

Díky Dominiko,

jsi moc hodná, že jsi odepsala. Myslíš, že se pro kluka dá naučit, aby třeba partnerce lakoval nehtíky a jinak jí nožky opečovával? Mě by se moc líbilo vložit mezi prrstíky partnerky takový ten "rozdělovač" z pěnové gumy a nalakovat je.

Smím se ještě zeptat, kdo Tě inspiroval na nošení korkáčů a kdy jsi měla svoje první? Pleskáš jimy ráda?

Radek

Dominika (Po, 21. 7. 2008 - 16:07)

Ahojík Radku,
přes mailík ne, snad chápeš proč. Nožky mi ten můj laská většinou na a mezi prstíky a pak paty a okolo, střed chodidla mezi prstíky a patou ne (nebo jen jemně), protože tam mám nožku dost citlivou...

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 16:07)

Ahojík Dominiko,

díky za odpověď. Pokud se neurazíš, rádd bych si odd Tebe nechal poradit..jak ještě lépe laskat...moje partnerka je dost lechtivá.. Pokud budeš tak moc hodná, tak písni prosím na mail:halluxvalgus"volny.cz

Díky moc

Radek

Dominika (Po, 21. 7. 2008 - 16:07)

Ahojík Radku,
laskání chodidel mám ráda, i když jen do určité míry, jelikož jsem lechtivá. Ale už si taky zvykám a je mi to docela příjemné, a partner už je v laskání jemnější. Pravda, napoprvé a ještě párkrát potom "jsem nechápala", když mi stáhl botky, ponožky... Už jsme si to ale vyjasnili. Chce jen, abych měla chodidla vždy 100% upravená. A já se mu snažím vyhovět...

Radek (Po, 21. 7. 2008 - 15:07)

Ahojík Dominiko,

díky za rychlou odpověď. Myslím, že na tom odkazu jsou docela hezké botičky..škoda, jen, že ty barevné mají jen do určité velikosti. Víš..oč více se mi už na ZŠ líbily ty korkáče o to více bych se je styděl nosit..připadaly mi "typicky holčičí". Ještě se mi líbí klasické dřeváčky.www.scholl.cz odkaz Professional, model Supercomfort, mám je já i partnerka. Promiň, že se ptám..máš ráda laskání chodidel partnerem?
Radek

Dominika (Po, 21. 7. 2008 - 15:07)

Na ten web jsem se koukla až teď, ty jednopáskové se podobají, ale podrážka těch NEXT je nižší a jinak tvarovaná. Ty Protetiky měli ve slevě vloni na litoměřicku, ale ta prodejna je už zrušená. Nosím je ale (nebo žabky) jen venku. Doma "jak se to líbí tomu mému" chodím úplně bosa...

Reklama

Přidat komentář