Reklama

Je normalni chodit doma nahy?

Anonym (Út, 11. 6. 2024 - 11:06)

Když jsme se vzali a byli sami, byli jsme s manželkou často nahatí, protože se taky často šukalo. Jak se mi postavit a začal se honit, už mne táhla do postele. Někdy, ale počkala, až se vystříkám a pak chtěla mrdat, aby to měla delší. Vždy jsem měl erekci, takže se zásunem nebyl žádný problém. Někdy nám do toho přišla tchyně. Manželka trvala na tom, abych se oblékl, ale její matce jsem se nahý líbil a tak jsme jí to potěšení dopřáli. Dneska, když jsme nazí, manželka už není tak náročná, takže do postele mne zatáhne jen občas, ale pořád je to pěkné pro oba.

Default User Image
Gabca (Út, 11. 6. 2024 - 10:06)

Muj bracha ted zacal ted taky vychazet z pokoje dost casto nahy. Nejvic kdyz s holkama neco delame v kuchyni a ja si myslim ze to neni nahoda a holky to neresi uz jsou zvykle. Ja taky chodim obcas doma naha pred kamoskama ale ne pred klukama. Bracha holkam rekl ze uz mu taky stoji pindik a ze pry mu uz zacal i strikat ale oni se smaly a neverily mu tak ted jsme ho videly poprve kdyz ho mel fakt postavenyho tak ho vyhecovaly at kdyz teda rika ze uz strika tak at to ukaze. Bohuzel se chtel pred holkama s pindourem predvest tak si ho zacal honit. Sice mu to trvalo ale fakt zacal vystrikovat mrdku a to snad skoro 1 metr do dalky. Holky se smaly tak tak ze jim z toho tekly slzy protoze to bylo fakt vesele a zabavne jak tu bilou mrdku vystrikuje holkam na nohy. Presto ze je to bracha a ja se nejdriv nedivala tak na to vystrikovani jsem se nemohla nepodivat a fakt to bylo srandovni jak holky uhybaly protoze necekaly ze mu penisek dostrikne tak daleko.

 

Default User Image
Vytocena (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

Muj kluk to dela taky zvlaste kdyz si dcera pozve kamaradky. U bazenu to k me nelibosti vyresily tak ze chodi nahate i holky ale bohuzel to nedopadlo moc dobre protoze jsem zjistila od sousedky ze ho holky vzdy hecujou a ukecavaj jestli se muzou podivat jak strika semeno protoze mu neverej ze mu pindour uz strika. No tak jsem na syna zaklekla a priznal se mi ze holkam uz se nekolikrat pred nima vystrikal. Nemam moznost to zakazat protoze si to strikani zorganizujou u nektere z nich stejne tak tomu nechavam volny prubeh a doufam ze se jim to brzo okouka a bude zase klid.

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

V klidu, zákazy nezákazy, stejně si udělají co chtějí jinde a někde skrytě. Jestli se koupou nazí, tak bych je nechal, protože asi mají k sobě dost důvěry, že se navzájem třeba tajně nevyfotí a nebudou vše zveřejňovat. U nás se koupou oblečení v tom co mají zrovna na sobě, kraťasy, džíny, trička a nazí už taky byli.   

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 10:06)

Muj syn se tento vikend predvadel nahy pred navstevou mojich 2 kamaradek. Nevim co ho to popadlo to ze byl byl nahy by jeste nebylo tak hrozne ale bohuzel ho mel postaveneho a to byl trapas. Nejhorsi na tom bylo kdyz jsem mu rekla at si klidne pred nama chodi nahy ale ne s erekci nacez jedna z kamaradek a potom obe me zacaly presvedcovat at ho pry necham ze pry je to vlastne hezky pohled. Tak jsem teda prestala prudit ale proste me vadilo ze kamaradkam mohli oci vypadnout jak mu stale ocumovali jeho postaveny penis s poznamkama jak ma pekne svesticky atd.

 

 

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Já bydlím momentálně sám tak si můžu dovolit chodit nahý.akorat jsem nedávno otevřel nahý poštacce a já se před tím vyhonil no.jeste mi teklo semeno z Žaluda když sem ji otevřel dveře.vubec sem si to neuvědomil.doceka trapas no

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Je to normální, ale nic se nemá přehánět. I nahota se okouká a zevšední. Tím pádem vyprchá její erotická funkce a stane se nudnou. Proto tolik chcíplých ptáků na nudyplážích, nebo mezi naturisty. 

Default User Image
bzunimír mrdalski (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

 Piču, co to kecáš! nahota se neokouká, stále je co objevovat. Pokud chci nepostaví se mi. ale jakmile mi se mhne správná baba, hned mi stojí jako klandr. Chcíplej si jen ty! 

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Chodím na prázdniny k tetičce a ta chodí doma nahá dost často. A nejen doma, někdy tak i věší venku prádlo nebo jde vynést odpadky. Vůbec se nestydí, že ji někdo může zahlédnout. Přemlouvala i mě, jestli to nechci zkusit, ale já jsem se odvážila pouze na kalhotky a podprsenku.

Default User Image
2+1 (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Jme domacnost 2+1 tj. 2 baby a 1 muzsky. Kdyz je teplo chodime v pohode nazi vsichni 3. Ma to tu vyhodu ze mame rychle dostupne eroticke nadobicko a od te doby co chodime nahy tak se i vic milujeme. Driv jsme s partnerkou uplne penis nemusely ale zjistily jsme ze na hrani a zabavu vlastne i vizuelne je to celkem roztomila hracicka a to nas bavi jak ho ma stale ztoporeneho a strika semeno- je to sranda se na to divat

Default User Image
Radka (Po, 10. 6. 2024 - 15:06)

A jakto ze mu strika to mu ho musite bud honit nebo cucat? Nebo si ho pred vama vystrikava sam - to se nedivim ze se vam to libi me by se taky libilo kdyby si prede mnou chlap honil ocasek a potom bych se mohla divat jak vystrikuje semeno.

Anonym (Út, 30. 4. 2024 - 17:04)

Nahota doma má tři stupně: 1) Sám doma. 2) Doma se svými blízkými, nebo známými. 3) Nahý před kýmkoliv. Ten třetí mi žena zakázala, když jí listonoška řekla, že jí závidí tak vyvinutého a potentníko muže. (Měl jsem erekci. To mám nahý skoro vždy.) Ale jinak pohoda.

Default User Image
Anomynus (St, 24. 4. 2024 - 14:04)

Podle mně je to normální mrzí mě žeto u nás doma takhle neděláme bylo by to skvělé :( 

Už se těším až budu mít vlastní byt budu pořád chodit nahý do té doby když jsem sám doma tak chodím nahý  

 

Anonym (St, 10. 4. 2024 - 20:04)

Nahota je přirozenost. Nazí jsme se narodili, nazí z tohoto světa zřejmě odejdeme. Nahota, ale může být provokatvní, erotická, vynucená, ponižující, nebo nenucená a "provozní". Ta poslední jsou, převlékání, koupání, různé přesuny, ochrana před letními vedry, ale i sex. Když jsme byli s manželkou doma sami, tak před těmi, kteří už nás nahé viděli, jsme se honem neoblékali, protože je to nepohoršovalo, ale schválně jsme se před nimi nesvlékali. Prostě jsme zůstali, tak jak jsme byli.

Default User Image
Martin (St, 10. 4. 2024 - 18:04)

Doslova nazí zrovna doma nechodíme. Ale když jsou velké pařáky tak ve spod. prádle nebo v plavkách zcela běžně a matka si k tomu ještě máčí tělo rozprašovačem s ledovou vodou.  

Anonym (St, 10. 4. 2024 - 10:04)

Nevím jak je to jinde, ale rodiče s nahotou problém neměly. Kdežto my děti jsme pak od puberty nazí být nechtěly, ani když se jde do a z koupelny

Default User Image
Martina (St, 10. 4. 2024 - 09:04)

Občas a ano a jednou trapas kdy jsem jen při luxování otevřela dveře od bytu a chtěla vyluxovat přede dveřmi a tam sousedi čekající na výtah...

Default User Image
Eva (Út, 30. 4. 2024 - 16:04)

Doma chodíme se sestrou jen v tričku nebo krátkém topu, brácha většinou v tričku. Před kamarádama a kamarádkama to samé, stejně si s nimi zašukáme, tak není důvod se balit, jinak si natáhnu džíny jen tak na ostro. Podprsenky nenosíme. 

Default User Image
Martin (Út, 19. 3. 2024 - 11:03)

Pokud u nás není návštěva,jsem nahý v podstatě vždy. A je to tak příjemné. Manželka už si zvykla. 

Default User Image
Max (Út, 30. 4. 2024 - 09:04)

Martine, když miluješ nahotu, tak proč nechodíš nahý i před návštěvou, jde prostě jen o zvyk, já jsem chodil ještě v 15 nahý i do blízkého obchodu, v 16 byl celou dobu nahý v kempu s rodiči, tak jako ostatní děti různého věku a pohlaví, nahý chodím venku při jakékoli činnosti, a je mi jedno kdo přijde, i pošťáčky si zvykly, i když se v poslední době často střídají, vyzkoušej jde jen o zvyk

Reklama

Přidat komentář