Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

jajko, (Pá, 19. 6. 2009 - 14:06)

konečně rozumný názor.

jajka (Čt, 18. 6. 2009 - 14:06)

Jsem mladá holka,ale oholenného nikdy.Příroda asi věděla proč to dělá.Zase nějaká amerikanizace,chlapi buďte normální.Já klidně vezmu do pusinky i chlupaté voňavé kouličky.

Husta (Čt, 18. 6. 2009 - 13:06)

Chlap se nemusí úplně oholit, jedině podpaží, jinak stačí zkracovat. Nad penisem nechat proužek a je to.

Hujer (St, 17. 6. 2009 - 21:06)

Celkem opět nechápu, proč tady někdo vyzdvihuje, jak je holení hygienické a jak se člověk méně potí. Z vlastní zkušenosti vím, že je to nesmysl. Jednou sem si oholil ptáka a kulky a bylo mě to vyloženě nepříjemné. Koule i pták se mi začali potit více a navíc se to všecko lepilo dohromady, fakt humus. Ted si tam chlupy jen zkracuju, aby to netahalo, ale už nikdy ne dohola.

normalni holka (St, 17. 6. 2009 - 19:06)

tak ja jedine klasicky chlupatyho a to jsem mlada 25,nejsem zastancem holeni chlapa,sama se jak kdy holim nekdy jo nekdy ne,,,normalni holka

Karel (St, 17. 6. 2009 - 08:06)

Jsem zastáncem úplného holení. Chlupy v mužském rozkrokui již ne,ají co dělat. Je to přežitek. Chlap, který se jednou oholí, již u toho zůstane, protože pozná výhody. Jsou to výhody estetické,hygienické a další. Zbavíte se potu a nepříjemné vůně. Penis také vynikne v plné své kráse.

Karel (St, 17. 6. 2009 - 08:06)

Jsem zastáncem úplného holení. Chlupy v mužském rozkrokui již ne,ají co dělat. Je to přežitek. Chlap, který se jednou oholí, již u toho zůstane, protože pozná výhody. Jsou to výhody estetické,hygienické a další. Zbavíte se potu a nepříjemné vůně. Penis také vynikne v plné své kráse.

Lili (So, 13. 6. 2009 - 19:06)

No já už bych dneska na chlupatýho nešáhla asi....a to asi ještě před 2 lety jsme se s kamarádkou schodly, že chlap musí být chlupatý a jak se to dobou a zkušenostma zlomilo....jen si tak říkám s stímhle tempem, jak to skončí?:-D

harry (Po, 8. 6. 2009 - 09:06)

Holím se od svých 15 let,pro holky (v 80tých letech to bylo překvapení) dodnes.Rovněž navzájem s manželkou.Necháváme si různé vzory. Jinak už si to nedovedeme představit.

Tomáš (Pá, 22. 5. 2009 - 11:05)

Ještě dodám že přítelkyně se holí taky.Buď vyholuju úplně a nebo si and penisem nechávám proužek.Přítelkyni se to líbí a já se cítím příjemněji

Tomáš (Pá, 22. 5. 2009 - 11:05)

Já si ho holím asi tak 4 roky a můžu říct že je to fakt lepší.Je to i hygieničtější.Takže já už od holení neustoupím

honza (Čt, 21. 5. 2009 - 13:05)

ja si ho holim ob den a vyhovuje mi to a kdo to nezkusil tak at to zkusí.

Jindra (St, 20. 5. 2009 - 13:05)

Už dávno jsme chodili na nudapláže, jak začla móda vyholování tak si partnerka vyholila kačenku, no a nakonec mě přinutila si oholit koule a předek sestřihnout. No a pak se mi už nechtělo to stříhat a holíme si to navzájem. Nejlépe venku na terase ať se nenadělá doma binec. Minulý týden mi ho manželka holila a přišla její kámoška, půl péra oholeného, půl namydleného no co teď, tak jsme se normálně bavili a manželka holila dál, samozřejmě byl stopořený. Jak ho doholila a utřela, kámošce se holátko líbilo tak, že si šáhla no a pak mi ho honily obě. ! :-)) No a pak jsme společně vyholili kámošku a všichni tři se vzájemně namazali krémem a seděli na sluníčku a vzájemě se masírovali. Hladce vyholená kačenka se strašně heboučká a citlivá, holkám se to moc líbilo, dnes je hezky tak to zopakujem.

Pro DOLLY (Čt, 14. 5. 2009 - 14:05)

Aby byl chlap v pohodě nejde jen o to zda má dlouhého,jde i o to jak mu partnerka pomůže,jak s ním spolupracuje. Když nějaká nafintěná kočička zblblá z ženských časáků něco nevhodného řekne,tak mnohdy chlapovi,či mladému klukovi nepomůže žádné vyholení nad kořenem či úplně. a vo tom to je...

Karlíku (Čt, 14. 5. 2009 - 13:05)

časem na to přijdeš, že nejsi normální.

karel (St, 13. 5. 2009 - 19:05)

Nám už je ještě víc. Asi před pěti lety se žena najednou začala také holit a to úplně. Vůbec se mi to nelíbilo. Když mi žena, spíše v žertu, řekla ať si ho holím také. Tak jsem se naštval a asi před dvěma lety jsem si ho skutečně úplně vyholil. Docela se mi to zalíbilo a od té doby si ho holím pořád. Už mi to připadá normální

lida (St, 13. 5. 2009 - 16:05)

urcite vyholeny a je me 4O,nemusi byt uplne ale je to lepsi

Dolly (Pá, 8. 5. 2009 - 14:05)

Vyholený vypadají delší, pak pánové mají vyší sebevědomí, protože vyholení přitození opticky prodlužuje a jsou schopný tím pádem poskytnout ženě i kvalitnější dlouhotrvající sex, protože se tolik nestresujou a jsou psychicky v pohodě a všechno je vždycky o psychice.

Holka z privátk (Pá, 8. 5. 2009 - 14:05)

Já jako žena vidící denně několik pánských přirození musím potvrdit Rasputinova skoro dva roky stará slova Rasputinova. Přispěji svou statistikou, i když ne úplně přesnou na několik desetinných míst.
Do 20 let vyholených 70%
Od 20 do 30 asi 45%
Od 30 do 40 asi 30%
Nad 40 asi 20%
Já osobně preferuju vyholené a to i starší ročníky.

ženám se to líb (Čt, 7. 5. 2009 - 16:05)

http://www.blesk.cz/clanek/erotika/70673/muzske-telo-medved-nebo-holatko.html

Reklama

Přidat komentář