Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

vratislav (Pá, 3. 7. 2009 - 09:07)

pro Nell,méně slovy to nešlo vyjádřit,smekám.

Nell (Čt, 2. 7. 2009 - 23:07)

Ať každý nosí co chce. Měl by se řídit rozumem a citem. Vadí mi pouze to, že někdo najde odvahu zatracovat ty druhé. Uvědomte si, že v našem chování není nic PŘIROZENÉHO. Od okamžiku, kdy jsme slezli ze stromů byli jsme nepřetržitě otesáváni kulturním a sociálním tlakem okolí. A ten tlak bohužel obsahoval a obsahuje spoustu iracionálních postojů a předsudků. Vezmu-li to ad absurdum, kdyby se v třeba v 16 stol. objevil nějaký blázen, mohli bychom dnes chdit sdeštníkem v řiti a obeně by se to považovalo za žádoucí.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2009 - 20:07)

vráto,ti teplouši se už dokonce i malují,nosí kalhotky a punčochy.A jako bonus gelové nehty.

vratislav (Čt, 2. 7. 2009 - 17:07)

jsem rád,že nemusím žít ve vaši společnosti a stýkat se s vámi.jak často se myjete a v jakém prostředí žijete,že vám tak smrdí přirozené ochlupení?za chvíli si budete sekat prsty na nohou abyste mohli nosit menší obuv?

gabriela (Čt, 2. 7. 2009 - 12:07)

Lubosi,vyzadovat jako podminku vyholeneho muze mi taky pripada ubohe a stupidni,ani nevyzaduji nasilim po mem priteli kompletni vyholeni,ale kdyz si obcas tu praci da s mensi upravou klina,uvitam to a nemusim pak lovit v pusi tolik jak pradtim.

luboš (Čt, 2. 7. 2009 - 12:07)

vyžadovat po chlapovi vyholené přirození jako podmínku pro vztah je fakt dost ubohé.
snad jsou i jiné faktory soužití,ne??
Pokud má žena zájem provádět orál naší chlouby,tak ji nevadí zda je ochlupené nebo ne.
Chlap smrdět nemá,souhlasím,ale holení vyžadovat je debilita.
Je to stejné,jako když by muž který preferuje ohlupení na přirození u ženy vyžadoval,aby se neholila...

gabriela (Čt, 2. 7. 2009 - 12:07)

Taky vubec nejsem proti holeni,jak napsala Aneta-kdyz uz jsme ochotne strcit si ty vase chlouby do pusy- I muzi casto vyzaduji pekne upravene partnercino prirozeni,a mi se taky hnusi lovit chloupky na patre,nebo vzady na jazyce...omlouvam se,ziju v zahranici,musim psat bez carek a hacku.Zdravim vsechny.

Aneta (Čt, 2. 7. 2009 - 11:07)

Rozhodně jsem por vyholené chlapy a po svých partnerech to vyžaduji. A vy pánové co si myslíte, že chlap má smrdět, tak jste asi samy nebo se ženou, které nevadí, že jde spát s nějakou špínou. A navíc, když už jsme ochotné ty vaše chlouby strčit do pusy, tak většiná z nás čistotných žen nemá chuž mít plnou pusu chlupů.

Jozo (Čt, 2. 7. 2009 - 09:07)

Každý chlap, když se vyholí a postaví se před zrcadlo, pochopí, proč se holit. Přirození se ukáže v celé své kráse, zmizí pot na chlupech, a získá pocit čistoty. Je mi skoro 70 a holím se již 20 let. Je to normální vývoj a posutp doby. Větší nároky na hygienu a estetičnost.

Jozo (Čt, 2. 7. 2009 - 09:07)

Každý chlap, když se vyholí a postaví se před zrcadlo, pochopí, proč se holit. Přirození se ukáže v celé své kráse, zmizí pot na chlupech, a získá pocit čistoty. Je mi skoro 70 a holím se již 20 let. Je to normální vývoj a posutp doby. Větší nároky na hygienu a estetičnost.

Detlef Deggendo (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

higienu?? snad Hygienu, ne?

DetlefDeggendor (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

Setkal jsem se i s názorem, že chlupatá žena je více sexy, než vyholená....

Detlef.Degendor (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

Setkal jsem se i s názorem, že správný chlap má "vonět" kořalkou, tabákem, potem a kovboj navíc i koněm.....

Detlef.Degendor (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

Že by za to mohli komunisté, že jste tehdy smrděl? Spíš jste neměl hygienické návyky...

Detlef.Degendor (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

Holka tehdy vyholena na pohlaví?? snad na přirození, ne?

Bruno Ferrari (Ne, 28. 6. 2009 - 12:06)

Holej se akorát úchylný bukvice!!!

Marcus (So, 27. 6. 2009 - 21:06)

Jo jo máš naprostou pravdu až na to že seš gay

A pak jsi (So, 27. 6. 2009 - 11:06)

se probudil a měl jsi ruku v nočníku, viď?

Marcus (Pá, 26. 6. 2009 - 21:06)

ja jsem jednou vyskousel komplet vyholit. kdyby jste videli co ta holka stvarala. byl jsem jei prvni vyholeny a uplne ji to rajcovalo. nemohla ho odtrhnout od pusy :)

Milouš (St, 24. 6. 2009 - 22:06)

Holí se holky,proč by nemohli kluci.

Reklama

Přidat komentář