Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Holí se (St, 29. 7. 2009 - 11:07)

jen bukvice!

Ivča (St, 29. 7. 2009 - 10:07)

Příspěvek Rasputina je myslím dost výmluvný a asi to tak je. Souvisí to s inteligencí a všeobecným rozhledem. Jsem daleka toho, abych radila svým partnerům radila, jestli se mají vyholovat nebo ne. Prostě někdo byl a někdo nebyl, muž má mít svoje charisma a žena by mu neměla radit, jak se upravovat nebo ne. S těmi právníky to můžu podepsat. Měla jsem 3 a zcela vyholení byli všichni. Naproti tomu skladník byl zarostlý jak škarpa, porost mu divně páchnul a pak se divil, že ho nechci kouřit. Nj, komu není rady, tomu není pomoci. Ale tím nechci vůbec říct, že by se mi zarostlí chlapi nelíbili. Ale dojem čistoty vzbuzuje spíš vyholený muž.

Holič (Út, 28. 7. 2009 - 20:07)

Jaký je rozdíl v ochlupení v obličeji a jinde po těle? Je to jen tím,co se společnost rozhodla tolerovat a tím,co se teprve běžně přijímaným stane.

xy (Út, 28. 7. 2009 - 20:07)

To je zase teploušů, co to musej mít dohola jak ženský. Fakt nechápu, jak vás ženský může přitahovat takovej "chlap" nechlap. Je to potlačování mužství holit si chlupy, to já bych si ani to podpaží neoholil a to nejsem žádný holátko. Jediný co si chlap má holit, když chce jsou vousy.

Taky 1 chytrá ž (Út, 28. 7. 2009 - 18:07)

Podle mne záleží na úhlu pohledu. Manžel si to málo co tam měl vyholil, a protože nic neschovává, tak to dceru (18) málem porazilo. Přemýšlela ak mu říct, že to přehnal, ale nenašla k tomu odvahu. Já taky ne, ono říkat cokoli egoistovi je zybtečné. Naštěstí ho jeho lenost už k dalšímu pokusu nedonutila.
Syn (21) jen zkracuje. A zrovna tomu by to asi slušelo do hola. I když - abych se přiznala, zas tolik příležitostí ho vidět nemám. A na to si ho šla prohlížet zblízka, nejsem dost úchylná.
PS: Podpaží si synek holí úplně, tam jsme s dcerkou nekompromisní.

Pepa (Út, 28. 7. 2009 - 18:07)

Tak to jste tady na teto diskusi pekna grupa vyholenych mag.... opravdu jste me pobavili.

vyhulmihul (Út, 28. 7. 2009 - 01:07)

Tyt to je hnus to křovi na penisu ja bych to nemohl nosit ..... a to mi je 16

Marcela (Po, 27. 7. 2009 - 22:07)

Bára to napsala roztomile, není nad to kdy se partneři mezi sebou baví hezky o svých gentáliích. Smrdinká, to je krásný. To by měla partnerovi říct, že je to smrad jak když se gorila vysere?

kaštan (Po, 27. 7. 2009 - 17:07)

si děláte prdel to je uplně botí :) je větší....

BARO (So, 11. 7. 2009 - 01:07)

ty náno ty určitě smrdinkáš.

Andy (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

Muj manzel si ho taky holí, a chcu se zeptat je normalní kdyz ma někdo na penisu a na ¨sourku uplně hodně takovích malích teček? není to zadny priznak nemoci nebo tak? diky za odpovedi

Sarka (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

...ja se pridavam k Bare,vice sexy je muz s upravenym oholanym prirozenim!!!!TAK NEZARUSTEJTE:-)

BARA (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

TED V LETE URCITE HOLIT;HLAVNE KOLEM KOULICEK AT SE VAM MOC NEPOTEJ;JINAK PAK TO NEPRIJEMNE SMRDINKA!NO A V ZIME TAKE;URCITE JE TO PRIJEMNEJSI NEZ TAM MYT DRNAKA;A NAM BABAM SE TO TAKE LIBI;ALE HLAVME SI NAHOLTE NOHY!!!!!JEDEN MUJ BYVALY SE VYSLEKL A KDYZ JSEM ZJISTILA;ZE MA OHOLENE NOHY;TAK JAKO;ZE MNE PRESLA CHUT.....tak holit panove!!!!

Josef Holátko (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

Sám jsi bukvice,ty řitipichu...!

Holí se (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

jen bukvice!

Andreas (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

Musím říct, že si přirození holím deset let. Nechávám si tenký proužek nad penisem. Co se žen týče, jen pozitivní reakce. Jedna přede mnou klečela a prosila aby se mohla dívat jak si ho holím. Její manžel měl prý hotový prales

Tomíno (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

Tak ten poslední príspevek je docela krutej :D ... Já se teprv oholit chci ale slyšel jsem že to kouše :D tak se nemá hned napoprvé úplně dohola... A chci se zeptat... Taky se musí po směru chloupků jak u žen? Díky čauky samičky...:D

Nell - tu Vrati (Po, 6. 7. 2009 - 19:07)

Díky, když se o tom trochu přemýšlí, je to jasné-)

Vědec (Pá, 3. 7. 2009 - 11:07)

Normální je holení i hulení...

holič honič (Pá, 3. 7. 2009 - 11:07)

Jasně, holení i honění. Já si dělám voboje.

Reklama

Přidat komentář