Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Petr (Čt, 24. 2. 2011 - 16:02)

Dobrý den, chtěl bych si ho...Neholim se, akorát si upravuju chlupy nad penisem a proužek až k pupíku jinak chlupatej nejsem až mírně kolem bradavek a to se mé partnerce líbí.

Dušan (Čt, 24. 2. 2011 - 13:02)

Dobrý den, chtěl bych si ho holit, ale když to udělám pak to strašně svědí, víte něco pro Ti tomu? Díky.

Miki (Ne, 20. 2. 2011 - 02:02)

Já si to dělám na sucho...Souhlasím s Patrikem,na sucho el strojkem na zastřihování vlasů je to lepší ale jenom nad penisem,koule opatrně tím tříbřitvým ručním strojkem nebo depilačním krémem.

Patrik (So, 19. 2. 2011 - 23:02)

Já si to dělám na sucho el. strojkem na zastřihování vlasů. Je to záležitost na pár minut a vedlejší účinky jsou na rozdíl od mokrého holení nulové.

Miki (So, 19. 2. 2011 - 21:02)

ja sem si ted oholil pero a...Ahoj já se holím,vlastně spíš upravuju už 15let a ze začátku jsem měl podobné problémy jako ty.Já jsem od přírody kromě zad chlupatej všude a když jsem se kromě koulí oholil i nad penisem tak to vypadalo tak nějak divně a hlavně se mi taky udělali všude malé uhříky.Potom jsem zkoušel různé tvary a taky nic moc.V současné době holím jenom koule dobrým tříbřitvým strojkem po směru růstu chlupů a nad penisem pouze zkracuji na 3-5mm a vypadá to dobře a mojí partnerce to vyhovuje i při orálku. Musíš sám vyzkoušet co je ti příjemné a co je pro tebe dobré.

franta (Čt, 17. 2. 2011 - 17:02)

Musim doporucit analni gel Bodyglide.Analni gel je na silikonove bazi a nevysicha ma super mazaci schpnost.Jinak analni gely maji vetsi hustotu kvuli lepsi kluznosti.Vagynalni gely jsou ridsi.Nejlepsi jsou na www.bezbolesti.eu maji tam i vzroky po 30kč.Doporucuji Bodyglide a Doer medical ten je ze vsech nejlepsi.Pusobi i zdravotne proti poraneni ,paleni a bolesti.www.bezbolesti.eu

Jana (Čt, 17. 2. 2011 - 15:02)

konečně víte taky něco o holčičích problémech :-D ale teď vážně, chce to: kvalitní strojek, ostrý břit, nejlépe gel (zklidňující), holit po směru růstu a poté natřít něčím zklidňujícím, to lze použít krém na citlivou pokožku, balzám po holení a známá radila pleťové tonikum... tím se pupínky sníží na minimum :-) hlavně kůži zbytečně netrápit, časem se ta citlivost trošku sníží. Zajímavý, že v tomto jsou si obě pohlaví rovna :-D holt holení imtimních partií je trošku věda... ale osobně jsem zastánkyní anglického trávníku, protože tření dvou oholených ploch o sebe je celkem nepříjemné

oooooooooo (Út, 15. 2. 2011 - 22:02)

detsky pudr

otour (Út, 15. 2. 2011 - 20:02)

ja sem si ted oholil pero a desne to skrabe neboli me to svedi ale jak si ho oholit aby to nesskrabalo? penu nebo gel? nebo nic? poradte prosim

karolína (Út, 30. 12. 2008 - 18:12)

holení penisu u mužů je trochu nechutné... zkracování proč ne,ale holení nebrat. já potřebuji vidět tu jejich chloubu mužnou,holátko je jako mít nedospělého kluka...

Petr (Út, 30. 12. 2008 - 00:12)

anp, chloupky vylézající z plavek byly u holek erotické
chlap aby se dole holil - směšné

Návštěvník (Út, 30. 12. 2008 - 00:12)

Myslim, že chlupy jsou zcela přirozené. To je potřeba si uvědomit. Jsou vždy čisté, když se člověk o sebe stará. Pokud si je někdo chce holit, tak ať to dělá. Vždyť to je každého věc. Nemělo by se odsuzovat, že někdo chlupy má a někdo ne. Proboha co to je za kravinu. Furt na něčem vidět něco.Proč? Pořád něco řešit.

*** (Po, 29. 12. 2008 - 22:12)

Chlapa nedělají chlupy!!!

mira (Po, 29. 12. 2008 - 22:12)

ja jsem chlupatej chlap ale nevim docela se za to stydim! Bojim se ze me za to budou holky odsuzovat.

Houska (Po, 29. 12. 2008 - 19:12)

Na to si taky pamatuji, chloupky z pod plavek byly hodne vzrusujici. Hezky jsi mi to pripomnel, diky.

Návštěvník (Po, 29. 12. 2008 - 10:12)

Mně je to úplně jedno,občas se částečně přiholuji,ale vzpomínám,jak mě v ranném mládí šíleně vzrušovalo,když ženě z plavek,nebo kalhotek vylézaly chloupky.Každá je měla jinačí...:-)Tímto dnešní dospívající lituji..Ta doba je BOHUŽEL nenávratně pryč.Ty chloupky měly taky něco do sebe...

Markéta (Po, 29. 12. 2008 - 09:12)

Jsem jen pro holení, je to čisté, v hubě potom nelovíte chlupy, Bůhví s čím ještě

Aleš (Pá, 28. 6. 2019 - 16:06)

Já si depiluji depilačnim kremem trisla břicho i okolí penisu penis holim žiletkou

Blbeček Karlík (Po, 29. 12. 2008 - 08:12)

zase perlí.

Karel (Po, 29. 12. 2008 - 08:12)

Je mi 60 a pravidelně se holím, jinak si to ani neumím představit. Chlupy mi připadahí nečisté, čisté tělo má být bez chlupů, neboť chlupy patří jen zvířatům.

Reklama

Přidat komentář