Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Patrik (So, 19. 2. 2011 - 23:02)

Já si to dělám na sucho el. strojkem na zastřihování vlasů. Je to záležitost na pár minut a vedlejší účinky jsou na rozdíl od mokrého holení nulové.

Miki (So, 19. 2. 2011 - 21:02)

ja sem si ted oholil pero a...Ahoj já se holím,vlastně spíš upravuju už 15let a ze začátku jsem měl podobné problémy jako ty.Já jsem od přírody kromě zad chlupatej všude a když jsem se kromě koulí oholil i nad penisem tak to vypadalo tak nějak divně a hlavně se mi taky udělali všude malé uhříky.Potom jsem zkoušel různé tvary a taky nic moc.V současné době holím jenom koule dobrým tříbřitvým strojkem po směru růstu chlupů a nad penisem pouze zkracuji na 3-5mm a vypadá to dobře a mojí partnerce to vyhovuje i při orálku. Musíš sám vyzkoušet co je ti příjemné a co je pro tebe dobré.

franta (Čt, 17. 2. 2011 - 17:02)

Musim doporucit analni gel Bodyglide.Analni gel je na silikonove bazi a nevysicha ma super mazaci schpnost.Jinak analni gely maji vetsi hustotu kvuli lepsi kluznosti.Vagynalni gely jsou ridsi.Nejlepsi jsou na www.bezbolesti.eu maji tam i vzroky po 30kč.Doporucuji Bodyglide a Doer medical ten je ze vsech nejlepsi.Pusobi i zdravotne proti poraneni ,paleni a bolesti.www.bezbolesti.eu

Jana (Čt, 17. 2. 2011 - 15:02)

konečně víte taky něco o holčičích problémech :-D ale teď vážně, chce to: kvalitní strojek, ostrý břit, nejlépe gel (zklidňující), holit po směru růstu a poté natřít něčím zklidňujícím, to lze použít krém na citlivou pokožku, balzám po holení a známá radila pleťové tonikum... tím se pupínky sníží na minimum :-) hlavně kůži zbytečně netrápit, časem se ta citlivost trošku sníží. Zajímavý, že v tomto jsou si obě pohlaví rovna :-D holt holení imtimních partií je trošku věda... ale osobně jsem zastánkyní anglického trávníku, protože tření dvou oholených ploch o sebe je celkem nepříjemné

oooooooooo (Út, 15. 2. 2011 - 22:02)

detsky pudr

otour (Út, 15. 2. 2011 - 20:02)

ja sem si ted oholil pero a desne to skrabe neboli me to svedi ale jak si ho oholit aby to nesskrabalo? penu nebo gel? nebo nic? poradte prosim

karolína (Út, 30. 12. 2008 - 18:12)

holení penisu u mužů je trochu nechutné... zkracování proč ne,ale holení nebrat. já potřebuji vidět tu jejich chloubu mužnou,holátko je jako mít nedospělého kluka...

Petr (Út, 30. 12. 2008 - 00:12)

anp, chloupky vylézající z plavek byly u holek erotické
chlap aby se dole holil - směšné

Návštěvník (Út, 30. 12. 2008 - 00:12)

Myslim, že chlupy jsou zcela přirozené. To je potřeba si uvědomit. Jsou vždy čisté, když se člověk o sebe stará. Pokud si je někdo chce holit, tak ať to dělá. Vždyť to je každého věc. Nemělo by se odsuzovat, že někdo chlupy má a někdo ne. Proboha co to je za kravinu. Furt na něčem vidět něco.Proč? Pořád něco řešit.

*** (Po, 29. 12. 2008 - 22:12)

Chlapa nedělají chlupy!!!

mira (Po, 29. 12. 2008 - 22:12)

ja jsem chlupatej chlap ale nevim docela se za to stydim! Bojim se ze me za to budou holky odsuzovat.

Houska (Po, 29. 12. 2008 - 19:12)

Na to si taky pamatuji, chloupky z pod plavek byly hodne vzrusujici. Hezky jsi mi to pripomnel, diky.

Návštěvník (Po, 29. 12. 2008 - 10:12)

Mně je to úplně jedno,občas se částečně přiholuji,ale vzpomínám,jak mě v ranném mládí šíleně vzrušovalo,když ženě z plavek,nebo kalhotek vylézaly chloupky.Každá je měla jinačí...:-)Tímto dnešní dospívající lituji..Ta doba je BOHUŽEL nenávratně pryč.Ty chloupky měly taky něco do sebe...

Markéta (Po, 29. 12. 2008 - 09:12)

Jsem jen pro holení, je to čisté, v hubě potom nelovíte chlupy, Bůhví s čím ještě

Aleš (Pá, 28. 6. 2019 - 16:06)

Já si depiluji depilačnim kremem trisla břicho i okolí penisu penis holim žiletkou

Blbeček Karlík (Po, 29. 12. 2008 - 08:12)

zase perlí.

Karel (Po, 29. 12. 2008 - 08:12)

Je mi 60 a pravidelně se holím, jinak si to ani neumím představit. Chlupy mi připadahí nečisté, čisté tělo má být bez chlupů, neboť chlupy patří jen zvířatům.

Návštěvník (Pá, 19. 12. 2008 - 16:12)

stará školo přečti si příspěvky trochu výše

Stará škola (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

To znám. Když se mi stane, že narazím na nějakou úplně vyholenou, připadám si jako pedofil. Konec konců, proto přece ochlupení máme, aby ten druhý viděl, že má před sebou dospělou ženu, která je hormonálně v pořádku. Tentýž signál vydává i mužské ochlupení.
V době, kdy si někteří muži nechávají píchat ženské hormony, aby měli ladnější pohyby, je zastříhávání pochopitelné. Ale není to pro opravdové chlapy.
A moc bych si přál, aby i ženy byly zase přirozeně chlupatější.

neholící se (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

chlupy maximálně zastřihnou,když už moc čnějí ,jinak neholit.diktát módy znám,ale dodnes si pamatuji dobu mého dospívání,cca rok 1986,kdy jeden z mých prvních erot. zážitků byla vedoucí na táboře s chlupatým klínem..

Reklama

Přidat komentář