Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Bla (Ne, 26. 6. 2011 - 16:06)

Nevíte,kdo provádí...No, ty chceš být krásný, Danečku, ale tahle diskuze o tom není.

Dan (Ne, 26. 6. 2011 - 15:06)

Nevíte,kdo provádí vložení piersinku do penisu?

Darina (Ne, 26. 6. 2011 - 09:06)

vyholený kluk je nechutnýDneska je samozřejmostí, že kluci si vyholují kdeco. Neříkám, že je nutný být do hladka, ale aspoň nějaká lehká úprava je žádoucí.

Katka (Ne, 26. 6. 2011 - 09:06)

vyholený kluk je nechutnýKrásný je pohled na kluka,kterej je chlupatej mírně na prsou kolem bradavek a od pupíku dolů. A když mu lezou chlupy s plavek jak u pasu tak z nohavic je to krása.

Fuj (Ne, 26. 6. 2011 - 01:06)

vyholený kluk je nechutný

Hanka (Út, 21. 6. 2011 - 17:06)

teplouši si holej ptáka i...To jsi na omylu, zhruba tak polovina kluků je aspoň částečně vyholených. Kluk, který vyžaduje lízání koulí, musí být vyholený, nikdo není zvědavý na pusu plnou chlupů.

Igor (Út, 21. 6. 2011 - 17:06)

teplouši si holej ptáka i koule i hruď, aby byli hladkoučcí

Hanka (Út, 21. 6. 2011 - 17:06)

Orál vedle klasiky mám taky...A koule máš do hladka?

Patrik (Út, 21. 6. 2011 - 16:06)

Do hladka v žádném...Orál vedle klasiky mám taky nejradši

holka (Út, 21. 6. 2011 - 16:06)

Koule a penis mám oholený a...Do hladka v žádném případě je to hrozné když né chlupatej tak aspoň upravenej. Chlupy u kluka mě silně vzrušují.

Hanka (Út, 21. 6. 2011 - 16:06)

Koule a penis mám oholený a...Hmmmm, to jsi teda frajer, takového je radost orálně uspokojit

Patrik (Út, 21. 6. 2011 - 16:06)

nechceš si zašukat?Koule a penis mám oholený a od pupíku dolu ke kořeni penisu mám upravený proužek hustých černých chlupů.

jan (Út, 21. 6. 2011 - 13:06)

Já se holím dohola manžel...nechceš si zašukat?

Lenka (Út, 21. 6. 2011 - 00:06)

proč si ještě více...mluvíš tady úplně o něčem jiném než o čem píše David.Taky jsem ráda,že už se většina chlapů alespoň upravuje.......

holka (So, 11. 6. 2011 - 15:06)

Zdravím všechny příznivce...proč si ještě více znepříjemňovat život pravidelným holením a po té s neduhy s tím souvisejícími

Vyholte si i hlavy, vytrhejte obočí i řasy, když se vám to líbí...

David (So, 11. 6. 2011 - 02:06)

Zdravím všechny příznivce i odpůrce holení pánského přirození.Jsem rád,že se dneska o tom úplně normálně mluví.Patřím ke střední generaci,bude mi 40 a holím se nebo spíše upravuji nad penisem,varlata holím úplně,od 25let takže asi tak 15let.Dříve kdo byl oholenej tak byl divnej ale já jsem na to kašlal protože v té době jsem poznal svojí manželku a jeli jsme na dovolenou do NDR-a protože jsme se rádi koupali bez plavek tak jsme začeli chodit na nuda pláže a v Německu už chlapi byli takto upravení.Jednou jsme se v rámci milostné předehry navzájem oholily a dneska si nedovedu představit,že bych byl zarostlej jak medvěd,prostě kdo to jednou zkusí tak zjistí, že to je příjemější jak pro člověka samotného tak i pro jeho partnera hlavně v létě.Na nuda pláže chodíme i s dětma a příjde nám to úplně normální a pozoruji,že rok od roku se holí nebo upravuje okolo penisu státe více starších mužů než jsem já, což mě těší a je vidět,že na holení penisu není nikdy pozdě.Mám spoustu kamarádů i starších které jsem taky přesvědčil a dneska mi dávají za pravdu,že se cítí lépe.

holka (Po, 25. 4. 2011 - 08:04)

mě se líbí kluk dole...správnej kluk má být trochu chlupatej i v rozkroku.

katka (So, 23. 4. 2011 - 14:04)

No tak nevím... Spoustě...mě se líbí kluk dole upravený, třeba když má u kořene penisu jemný proužek chlupů až k pupíku to je docela sexy, když mě při pohlavním styku tím proužkem dráždí až na břiše, je to krása.

MilanXD (So, 23. 4. 2011 - 12:04)

No tak nevím... Spoustě holek - asi jo - pokud jim 15-20....
Jinak jsem spáchal další článek - tentokrát o depilaci a i jsem si to vyzkoušel...

http://www.eroticke-pomucky.cz/genitalni-holeni-epilace-a-depilace-genitalii-brazilska-depilace-a428.htm

simona (So, 23. 4. 2011 - 10:04)

souhlasím s Eli - většině holek se to u chlapů líbí.

Reklama

Přidat komentář