Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Monča (Pá, 9. 9. 2011 - 16:09)

Manžel se úplně vyholuje, co ho znám. Nedovedu si představit, že bych mu třeba lízala chlupaté koule, brr!

LEA (Čt, 8. 9. 2011 - 22:09)

Katko, já jsem to holení...a mne se upravenej a oholenej chlap velice libi, prave naopak nesnasim chlapskou baranici mezi nohama, je to hnusni a nevkusni a pod pazemi se take mohou holit, aspon mene smrdi

Ona (Čt, 8. 9. 2011 - 22:09)

Katko, já jsem to holení nějak vynechala a soustředila jsem se na pocity. Ale souhlasím s tebou ve všem, oholený chlap by mi připadal jako stažený králík a rozhodně holení, malování a všechno zkrášlování patří ženám.
Chlap se podle mě má jen pořádně umýt a když je příležitost, tak nenápadně navonět, nic víc.
Jinak to není chlap.
Třicátníku, když přeskočí jiskra, jde mužům sex i po padesátce. Hodně trénuj, po padesátce jak když to najdeš.
:-)

Třicátník (Čt, 8. 9. 2011 - 17:09)

Třicátníku, je to něco...Měl jsem na mysli muže, ne ženy. Mužská sexualita dosahuje vrcholu už někdy mezi 15-20, ale ženská až ve 40-50. Podle svých kolegů vím, že většina z nich na sex po 50 rezignuje nebo jim to stačí 1-2x za měsíc. Zatímco 50-leté holky, jo to bývají ještě divošky. Ale jako ve všem jsou vyjímky. Mám sádelnatou 45-letou kolegyni, která se cpe a její muž je nešťastný, že žádný sex nechce. Naproti tomu mám kolegu 54, pravidelně hraje tenis, jezdí na jachtě, na motorce atd. Žádná pleš, žádné břicho, sex ho baví a každý den by mohl přefiknout nějakou jinou...

Katka (Čt, 8. 9. 2011 - 17:09)

Třicátníku, je to něco...Moc normální to není. Kluk má být od přírody kluk a né takové vymoženosti. Mě osobně a myslím většině holek se líbí kluk zarostlej od přírody všude kromě tváře a i v tom rozkroku je to pěkný a chlapský než oholený jak dítě.

Ona (Čt, 8. 9. 2011 - 16:09)

Víš co, padesátníku, ono...Třicátníku, je to něco jako optický klam - dokud jsem byla dvacítka, připadali mi třicátníci naprosto odkecaní, padesátníci jako těsně před smrtí.
Teď jsem taky 50+ - a jak mi chutná sex!
Není to o výdrži, není to o kráse, je to o tom, jestli si ho umíš vychutnat.
Třeba i s někým, kdo má pupek a pleš.

(Čt, 8. 9. 2011 - 10:09)

Holení považuji za...Souhlasím

žena 50+ (Po, 5. 9. 2011 - 09:09)

Holení považuji za normální asi dvacet let. Neholený člověk je pro mně totéž,jako neoholený muž-na tváři.

jj (Po, 5. 9. 2011 - 09:09)

Víš co, padesátníku, ono...jj

Třicátník (Ne, 4. 9. 2011 - 19:09)

Také by mě to zajímalo k...Víš co, padesátníku, ono se k tomu těžko vyjadřuje, mně sex padesátníků přijde poněkud komický. Většina mužů už se zajímá o jiné věci než o sex. I když jistě, existují vyjímky. Někteří padesátníci vedou pohlavní život se sedmnáctkama. Ale nejsou to ty typy brejle-pupek-pleš. A těch je bohužel v 50 většina. A taky jim přistupujou potíže s erekcí, dýchavice apod.

padesátník (Ne, 4. 9. 2011 - 15:09)

Holím si jen to podpaždí jak tu psal Pepek námořní.Holili mě před operací tříselné kýly a manželka se mně štítila dotknout.Je to věc každého jestli holit nebo ne.Já osobně bych manželce tím radost neudělal i mě se líbí nevyholená.I když čím starší,tím míň chlupů.Možná je to tím jak jí to tam pěkně každý týden dřu:D

ich (Ne, 4. 9. 2011 - 14:09)

Také by mě to zajímalo k věku 50 a víc. Dovíme se názor na holení přirození u nás starších?

Patrik (Ne, 4. 9. 2011 - 13:09)

je nevyholovat se. Máš to...Když to klukovi naroste tak má být chlupatej je to normální a přirozené. Mě osobně se to moc normální nezdá, chodím 5 let s holkou intimně spolu žijeme naplno a nikdy nás nenapadlo abych se oholil jak v rozkroku tak všude kromě tváře tam se holim. Jinak jsem chlupatej tak akorát v rozroku, nohy, prsa a proužek od pupíku dolů a naopak je to krása když mi holka do těch chlupů na prsou zajede rukou.

Pakárna (Ne, 4. 9. 2011 - 11:09)

Nevim na co bych se měl...je nevyholovat se. Máš to obráceně. Vyholení je samozřejmostí.

Pepek námořní (Ne, 4. 9. 2011 - 08:09)

Já se na ptákovi neholím,nejsem buzna.Podpaždí je něco jinýho,tam to smrdí když to není oholení.

David (Ne, 4. 9. 2011 - 08:09)

Nevim na co bych se měl holit. Jak už přirození tak podpaží, je to naprostá pakárna.

Radka (So, 27. 8. 2011 - 00:08)

u teploušů je holení...Podle mých zkušeností je mezi mladými kluky zhruba polovina vyholených, tolik teploušů zas nemáme. Tanga nosí tak jeden z 10, takže tam by to o teplouších být mohlo.

robert (Pá, 26. 8. 2011 - 22:08)

u teploušů je holení přirození běžné heterosexuální muži to nedělají (je to jeden ze znaků podle kterých identifikujete teplouš dalším znakem jsou např. tanga nebo dlouhý nehet na malíčku)

Pavel (Pá, 26. 8. 2011 - 22:08)

Nejsi náhodou Narcista?Jsem starší muž a nevidím v oholení přirození žádny problém.Občas to neuškodí a
vypadá to lépe.Jsem zarostlej i na prsou,ale to již nechávám.

Martin (Čt, 25. 8. 2011 - 09:08)

Ahoj, je mi 17 a holim se od 14. Holim se 2x tydne uplne dohladka. S holenim sem moc spokojenej a uz si neumim predstavit ze bych se neholil.

Reklama

Přidat komentář