Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Návštěvník (Pá, 19. 12. 2008 - 16:12)

stará školo přečti si příspěvky trochu výše

Stará škola (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

To znám. Když se mi stane, že narazím na nějakou úplně vyholenou, připadám si jako pedofil. Konec konců, proto přece ochlupení máme, aby ten druhý viděl, že má před sebou dospělou ženu, která je hormonálně v pořádku. Tentýž signál vydává i mužské ochlupení.
V době, kdy si někteří muži nechávají píchat ženské hormony, aby měli ladnější pohyby, je zastříhávání pochopitelné. Ale není to pro opravdové chlapy.
A moc bych si přál, aby i ženy byly zase přirozeně chlupatější.

neholící se (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

chlupy maximálně zastřihnou,když už moc čnějí ,jinak neholit.diktát módy znám,ale dodnes si pamatuji dobu mého dospívání,cca rok 1986,kdy jeden z mých prvních erot. zážitků byla vedoucí na táboře s chlupatým klínem..

Stará škola (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

To je přesně ono. Někdo se cítí chlapem a někdo nevidí rozdíl mezi mužským a ženským. Pro takového člověka není žádný důvod, proč by se neměl strojit jako teplouš. Označuje se to slovem "zženštilost". Jestli někde chce působit jako Michael Jackson, nemusí to brát jako urážku. Třeba je ta "zženšilost" vlastně pocta. Ale ne pro mě.

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

Je normalni holeni panskeho prirozeni?
Pro někoho je,pro někoho není.

petr (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

vyholení přirození nemá se zženstilostí nic společného, nebo mě to někdy někdo vysvětlete, jestli má někdo na mysli tem směr jako že melír, barvení vlasů je zaky zženstilost protože to dříve dělali ženy , tak co nošení kalhot ženami je to žmužnění_ blbost co! takže je to normální ani nechci říkat moderní, normální je se starat o tělo, a jakým způsobem si upravím zevnějšek je moje věc,nikoho nenutí niko se vyholit a nebo nechat zarůst, to že ochlupení roste neznamená že si ho musíme nechat, nehty , vlasy také rostou a nechává si je někdo růst bez uprav?

Stará škola (Čt, 18. 12. 2008 - 15:12)

To přece není tak, že chlap se buďto nemyje a smrdí nebo se obléká a stříhá jako teplouš.

Normální chlap se pravidelně myje a holí, používá pánskou kosmetiku a slušně obléká. A pochopitelně taky posiluje. Ale to neznamená, že by se měl vyholovat.

Myslím, že kdo vypadá takhle zženštile, nemůže se ženské líbit. Možná nějaké dvacetileté. Ale ne ženské s dospělou sexualitou, která chce skutečného muže.

Karel (Čt, 18. 12. 2008 - 14:12)

Já zase říkám neoholený chlap fuj. Holení je požadavek moderní doby, protože chlupy plnily svůj účel v době, kdy lidé chodili nazí.

Návštěvník (So, 15. 11. 2008 - 20:11)

holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení,
To není ono

Martin (Pá, 7. 11. 2008 - 22:11)

holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení, holení,
To je ono

. (St, 5. 11. 2008 - 03:11)

Me se oholeni kluci zdaj super ale i neoholeni mi neva.Spis bych to asi resila tak ze kdyz je nekdo hodne chlupaty muze to aspon zastrihnout to asi jo:-)Ale pokud ne svet se nezbori.Teda pokud on nebude hlasat nazor na zeny zarostla to bych se pobl..To by mi teda doooost vadil:-)))

=o) (Út, 4. 11. 2008 - 19:11)

no hele kluci jako holkA muzu rict, ze proste ty kluci co maj fakt prales, tak jsou hloupý kdy tohle odsuzujou... prostě je to hnus... vám sse strašně líbí orál...holka by vám ho mohla kouřit furt co, ale je moc příjemný když se jí pak zanoří obličej no smradlavejch chlupů..zvedá se mi z toho žaludek... vy přece taky chcete aby byla holka vyholená... tak si pak nestěžujjte..je to normálí a sexy! a všichni co to dělají..jsou boží !

Katka (Ne, 12. 10. 2008 - 00:10)

oholený chlap - fuuuuj

Tak to (So, 11. 10. 2008 - 20:10)

věříš zbytečně, hlupáčku!

Martin (So, 11. 10. 2008 - 19:10)

Já se holím už patnáct let,a můžu to každému chlapovi doporučit.Pytlík je o hodně citlivější na dotek jak prsty partnerky tak samotným narážením na stydké pysky.A při orálním sexu nemají partnerky problém se zapadlým chlupem v krku.Vyzkoušejte si to sami a věřím,že se budete holit pravidelně.

V3nd4 (Pá, 3. 10. 2008 - 16:10)

Kurňa tož to někdo řekněte, jak si holíte koule, abyste se nefikli?

L (Út, 30. 9. 2008 - 21:09)

Ja si holim prirozeni, zadek a podpazi a musim rict, ze mi to tak naprosto vyhovuje a uz to povazuji za samozrejmost. Pritelkyni se chlupy hnusi a mne se neoholena zena take nelibi.

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 21:09)

Podle me je to normalni, kdyz se kluk trochu dole oholi, urcite to vypada lepe a co se me tyce, osobne to i vyzaduju, doted nemel stim problem zadny muj pritel a sami rikaji, ze je to tak lepsi! Myslim,ze i oni maji radeji oholenou a ne zarostlou!NE?

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 21:09)

A vůbec nějaký jsi viděla?

bx (Ne, 28. 9. 2008 - 16:09)

Chlupatej penis jsem ještě nikdy neviděla.

Reklama

Přidat komentář