Reklama

Svádění synem

tonda (So, 22. 4. 2017 - 19:04)

a nežárlila máma na ty...nemyslím, že by žárlila, nikdy nic neřekla, jenom se vyptávala

Karla (So, 22. 4. 2017 - 18:04)

A co? Že jste si navzájem...Ale já se tu nikomu neospravedlnuju.Synovi bylo tehdá 16 a já sem se mu sama nenabízela.To on mě.Řekl mi,že prý ho velmi vzrušuji a,že by chtěl vyzkoušet o čem už dlouho přemýšlí a sní.

Pro Karlu (So, 22. 4. 2017 - 17:04)

A co? Že jste si navzájem udělali dobře tak snad nejste přeci nějací vrazi? Nikoho jste s tím neomezovali a byli jste si ti nejbližší, tak o co jde ? Že to kázal pan farář, že je to nepřípustné? Oni mají s těmi jejich zneužívání dětí nejméně co mluvit. A kdo jiný tě měl potěšít než ten kdo byl pro tebe ten nejližší? Nedělej si z toho těžkou hlavu, takových je. Tobě se ulevilo a tu trošičku štěstí jsi si také určitě zasloužila.

Karla (So, 22. 4. 2017 - 16:04)

Já by jsem z toho nedělala takovou vědu.Mě můj syn dělal podobné věci.Otce neměl od narození a já jsem taky sama,takže jsem se mu odevzdala.Strašně mě vzrušoval pocit zakázaného ovoce a hlavně když jsem viděla to vzrušení a radost v jeho očích už nešlo přestat.Spala jsem s ním potom už jen jednou.Radši,když spolu spíme mu ho žužlám v pusince.Co na plat.Já se za to nestydím a on s tím taky nemá problém.Lidi hlavně z toho nedělejte tragédii.

tondo (So, 22. 4. 2017 - 16:04)

a nežárlila máma na ty ostatní ženy? Přeci jenom máma chce mít synka pro sebe, a ještě když s ním spí, tak to musí žárlit dost.

incest (So, 21. 7. 2018 - 09:07)

je eskymáckej polibek s přibuznym incest ?

tonda (So, 22. 4. 2017 - 16:04)

to zakázat zákon a taky to...Základ je udržet to v tajnosti. Je mi skoro 50, mámě už bylo 70 , děláme to ani nevím od kdy.Budete se smát , ale prý když jsem byl malý a břečel jsem , hrála si mi s pindíkem a hned jsem přestal. Pak mi to dělala když mě neco bolelo, byl to takový zvyk. Sex byl , až když jsem byl ohodně starší, Byl jsem skoro 20 let ženatej , ale manželka to netušila. Když jsem přišel na návštěvu, rozdali jsme si to a tak to děláme do teď a je to fajn.Měl jsem více žen , ale máma kouří nejlíp...

může (So, 22. 4. 2017 - 13:04)

No vidíš to! Sám sobě...to zakázat zákon a taky to zakazuje. Je to nazváno incestem a je to nelegální. Pokud je syn nezletilý, bude mít matka průser. Pokud je syn už dospělý, budou mít průser oba. Tedy, pokud se to dostane před soud....

zdena (So, 22. 4. 2017 - 12:04)

hele , pyšná na to nejsem...opravdu to nikomu neřek ? mám podobný problém, syn chodí přede mnou nahý , chce se se mnou koupat, když mu vynadám , práskne dveřmi a odejde , vráti se neskoro a minule měl upito, když ho nechám , je hodnej , ale osahává mě

pro xxx (So, 22. 4. 2017 - 08:04)

No vidíš to! Sám sobě ulevil , tobě bylo taky hezky a jinému po tom nic není? Nebo ti to snad někdo písemě zakázal, že vám se synem nemůže být hezky? Strátou v rodině jste trpěli všichni. A přitulit se se synem vám nikdo nemůže zakázat. Udělala si to dobře a ten vřelý vztah vás jenom více zblížil. Já bych to udělal klidně taky! Už to slyším ty davy svíčkových bab jak záviděj. Ony používaly jenom posvěcenou svíčku a to určitě nebylo ono!

xxx (Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

Jakto, že to nebyl...hele , pyšná na to nejsem , ale nejvíc jsem se bála , aby to nepřekec v době rozvodu měl problém ve škole , pak se všechno změnilo,i známky si zlepšil, přestal chodit večer ven , a byl doma , jak jsem se později dozvěděla , i holkám se víc líbil , protože na ně nebyl dotěrný...ochrana samozřejmě byla na mně, ale jak jsem říkala , sex byl až po nějaké době, neejdřív jsi jen hrál , chtěl asi vidět nahou ženu...jak jsem řekla - pyšná na to nejsem , ale udělala byych to znovu

Mařka (Pá, 14. 4. 2017 - 22:04)

Je také pravda, že spousta žen které žijí sami s dětmi, tak dokážou při mazlení se synem dosáhnout vyvrcholení aniž by si toho syn všimnul. Stačí jim se jen k synovi přitulit a přitisknout se k němu. Jest-li pak se nám tady dokáže některá k tomu přiznat, že to tak dělá případně jiným poradí jak na to. Existují ženy které by to uvítali a rády by toho využívaly. Tak se děvčata nestyďte a poraďte nám jak na to.

Tomáš (Pá, 27. 3. 2020 - 09:03)

Hodně synů zije pouze s matkou, mazlení je sirokej pojem, pokud by šlo oto se k matce pritulit tak ok

Šuk (Pá, 14. 4. 2017 - 19:04)

Já myslím, že je to rozumné a pokud se dobře chrání tak nemám námitky.Přece jen ten syn je jí nejbližší a každá není na to aby někde někoho uháněla. Nato většinou nemá čas ani náladu. Syna zná a má ho doma po ruce. A co je na tom? Že to říkal pan farář? Co ten má co říkat, když káže co kdo má dělat a pak v zákristii ošahává nebo zneužívá ministranta? A incest je jenom církevní výmysl.

Janek (Pá, 14. 4. 2017 - 18:04)

Existují rodiny, kde je matka rozvedená pracuje a syn jí dělá dobře - česky řečeno ji šuká!!
Vůbec se jí nedivím, má ráda sex, ne lásku od někoho...v tomto směru jí syn vyhoví a nemusí hlavně používat umělé náhrady !!

sdfg (Pá, 14. 4. 2017 - 15:04)

Svádění panen jako každý drak Šmak spočívá v návratu do dob,kdy ideál dívek byli ještě pany a tedy nějakým okultním obřadem vyvoláváním duchů :"Duchu pany ,jestli mne slyšíš,hýbňi stolem"

Fik fik (Pá, 14. 4. 2017 - 08:04)

Jakejpak incest to je jen výpomoc v rodině. Každá žena není na to aby se vrhla nějakému neznámému muži do náruče a ryskovala daleko víc. Pokud se dobře chrání, tak je to jenom pomazlení se synem, uvolnění napětí a prožití trošičku hezké chvilky. Nebuďte tak nepřející , každá žena která zůstane sama s dětmi toho času moc pro sebe nemá a trošičku toho uvolnění jí dopřejte. Nebuďte staré zapšklé svíčkové báby a dopřejte jí aspoň pohlazení srdíčka aspoň od syna když jinou možnost nemá. Má si tam strkat nějakej kus plastu nebo něco s živočišným teplem? Říká se taky přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno! Jinak všem veselé velikonoce a maminy nebojte se vzít do ruky i synovi vejce!

Tttt (Po, 22. 7. 2019 - 08:07)

Dik Fík ty si duševné chorá ty tu radšej nikomu nerad!!!!!!

! (Pá, 14. 4. 2017 - 07:04)

Vždyť taky existuje ochrana ať už prášky, Dana a nebo i podvázání vaječníků tak proč ta obava? A může stříkat jak vodní dělo. Znal jsem taky jednu, ale to byla mistrová a ta když měla nouzi tak šukala svého 15 letého syna a zaučovala ho!

Kuba (Pá, 14. 4. 2017 - 00:04)

Jakto, že to nebyl normální sex a pak už jo. Co se změnilo...Furt preci incest...A neříkej, ze si 14 lety kluk umí dávat bacha, navic
to z něho muselo proudit jak z požární hadice a to se špatne usměrňuje.

Reklama

Přidat komentář