Reklama

Svádění synem

Don (Ne, 23. 4. 2017 - 21:04)

nedozvěděla jsem se...Zeptám se tě,jsi atraktivní?Jestli ano to zahrát na sexuální strunu,jestli by se nechytl.

raději ne (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Nezapomeň, že se nachází...nedozvěděla jsem se prakticky nic.prý mu všechno zakazuji a všechno moc řeším , že na známky ve škole dnes nikdo není zvědavej, prý mu nerozumím - umyl my záda a vystřelil , prý má něco v televizi

Eriku (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Nezapomeň, že se nachází v období kdy kluci se chlubí jeden před druhým a snaží se jeden druhého trunfnout. Za druhé jsem psal o tom, že může maminku vydírat.Stačí aby jednou mu něco nedovolila nebo mu nedala peníze na něco a může se dočkat, že jí pohrozí tím, že řekne někomu, ře ho znásilnila nebo zneužila a komu asi budou věřit? To je v tomhle věku příliš velký risk. No uvidíme co se při koupání dozví a jak se to vyvine. Držím jí palce aby se dočkala všeho co od toho očekává a přeji jí trošku té lásky kterou si určitě zaslouží!

Erik (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Pokud z této komunikace vyplyne, že pociťuje chlad a nedostatek něhy a že se cití odstrčený a na druhé koleji, tak si s celou situací neví rady. Je třeba mít na paměti že něžný dotek mu davá pocit tepla, lásky, jistoty, porozumění a důvěry.Jinými slovy odmítat fyzický kontakt se svým synem je špatné.V tomto období je obzvlážtˇcitově a fyzicky vyprahlý je třeba mu poskytnout vše co potřebuje.

raději ne (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Pak rada zní: Mluvte spolu!...skusím to , za chvíli se pujdu koupat , tak když přijde , zeptám se ho...

Erik (Ne, 23. 4. 2017 - 19:04)

Pak rada zní: Mluvte spolu! Správná komunikace může leccos zachránit naopak špatná nebo žadná napáchat velké škody....Nestáčí se vyptávat kdy přijde domů a vyčítat co měl udělat a neudělal.Zkus se ho zeptat co mu ve vztahu s Tebou schází a jak budovat společné zážitky a prožitky. Samozřejmě tak, aby to pro něho ty společné zážitky a prožitky byli co nejradostnější.Můžeš mu naznačit, že žadné téma není tabu a postupovat krůček po krůčku k Vašemu sblížení a k odstranění odcizení.Samozřejmě chce to maximální opatrnost, ale komunikace je základ bez komunikace nezjistíš co zlepšovat, aby vše fungovalo.

raději ne (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Otázka je co si představit...přesně tak uvažuji i já , jenom se bojím , že pak už to nepujde vrátit a nebude to fungovat

Erik (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

myslíš , že by to...Otázka je co si představit pod pojmem může mít víc.Ale víš co se říká: když to nejde bičem, tak to půjde cukrem.Třeba na něho neplátí peskování, ale mnohem přívětivější přístup, takže se bude víc těšit domů a nebude chodit pozdě dom.

raději ne (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

Nevěř tomu! Akorát tě...myslíš , že by to nepomohlo? jak vydírát ?

to je něco jiné (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

Naprosto si nedokáži...nepleť to sem, tady je řeč o matce se synem.

Pepe (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

Nevěř tomu! Akorát tě bude potom vydírat !

raději ne (Ne, 23. 4. 2017 - 16:04)

Souhlasím s Věrkou a pokud...mám podobný problém, syn(16) je vzpurnej , neposlouchá , odmlouvá , chodí pozdě dom , nevím , co s ním,za mnou nedolejzá , jenom začal za mnou chodit do koupelny , když jsem ve vaně. Myslíte , že kdybych mu naznačila , že muže mít víc , změnil by se ?

Abc (Ne, 12. 4. 2020 - 12:04)

Tak moment, sobě ani jemu opravdu nepomůže s to že mu dopřejete ,,něco víc", když něco takového uděláš, pravděpodobně se lekne, bude tě považovat za perverzní a váš vztah tím pošleš do trosek. Zkus spíše tu komunikaci, a doporučil bych nasadit techniku chudáčka. Delej že tě něco hrozně trápí, buď sklíčená atd... Když se tě zeptá co ti je tak můžeš navázat komunikaci a posunout váš vztah dal.

žena (Ne, 23. 4. 2017 - 14:04)

Ale co se s vzpurným...Naprosto si nedokáži představit, že bych se v 15ti letech "mazlila" s tátou. Nechala se objímat, pusinkovat.

Smutná Eliško (Ne, 23. 4. 2017 - 13:04)

A nezačínají se u něho projevovat odpor k ženám a nelíbějí se mu kluci? Aby nakonec nebyl 4 %tní ?

Pepe (Ne, 23. 4. 2017 - 11:04)

Nelámej nic přes koleno, čím budeš na něj tlačit tím hůř. Netlač a on přijde sám.

Smutná Eliška. (Ne, 23. 4. 2017 - 10:04)

Ale co se s vzpurným pubertˇákem, který přede mnou utíká, jakmile se pokusím o jakékoliv sblížení? Nemám zájem o sex, ale snad polibek, objetí nebo přitulení není nic, co by ho muselo omezovat.Jak zlomit jeho odpor? Jsem matka 15letého syna a z jeho chladného chování ke mně jsem opravdu zoufalá.Vždytˇje to jediný človíček, kterýho mám a tak snad mám právo trochu na toho tepla v našem vztahu, ne? :-(((

Chi chi (Ne, 23. 4. 2017 - 08:04)

Souhlasím s Věrkou a pokud by došlo ke spojení tak je na matce aby trvala bezpodmínečně na ochraně. Ale to už je opravdu jenom její věc. I když vím co by se našlo puritánek které by matce nejraději na ní držely ruku! A že je jim spolu dobře je skutečně jen na nich.

Věra (So, 22. 4. 2017 - 21:04)

Neschvaluji to, ale ani to neodsuzuji....Pokud je to oboustraně dobrovolné, neublížujete si a přínáší vám to potěšení není důvod se znepokojovat. Důležité je, že k žadnému tělesnému spojení nedošlo, takže de facto k žadnému incestu nedošlo...

(So, 22. 4. 2017 - 19:04)

Ale já se tu nikomu...jsem měla podobný problém, psala jsem i na tomto fóru , syn přede mnou chodil nahý , chtěl se se mnou koupat , stahoval mi šaty... dohodla jsem se sním, když bude všechno OK doma i v škole, muže sa mazlit, ale styk ne ! Masturbuji ho rukou i pusou , on muže také , ale do sebe ho nepustím. Pár krát to skoušel , ale nedovolila jsem. Zatím je všechno OK, je nežný i hodný, někdy se na splolečné koupání i těším

Reklama

Přidat komentář