Reklama

Svádění synem

luci (So, 17. 3. 2018 - 22:03)

mě se máma líbila od...Pohádky jdi vyprávět dětem do mateřské školky.

jo? (So, 17. 3. 2018 - 21:03)

od narození, tak to je vážné.

bub (So, 17. 3. 2018 - 21:03)

mě se máma líbila od narození jako bych se do ní zabouch jako dítě trvá to doted nepřijde mi na tom nic zlého naopak vzrušuje mě čím dál víc ta představa jak se líbáme nebo když vzdychá a já s ní a měl sem partnerek už hodně od ní mě ta představa nikdy nepustila

tak (Po, 12. 3. 2018 - 15:03)

No, co k individuu tvojej...jaký to bylo s matkou? Líbilo nebo ti to přišlo zvrácené?

Nedělej,v (Ne, 11. 3. 2018 - 18:03)

No, co k individuu tvojej...však už víme kdo jsi.
Tak co, jaká byla mama?

N (Ne, 11. 3. 2018 - 18:03)

chápeš. Copak, dívenka se...No, co k individuu tvojej urovne napisat? Asi len jedinu vec: Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí...
Neviem, ci ale vobec budes schopne to pochopit, ak nie skus sa niekoho spytat alebo si to vygoogli...

Ale (Ne, 11. 3. 2018 - 18:03)

12rocnu??? nechapem,...chápeš. Copak, dívenka se ti neozvala?

Ty jsi obyčejný slovenský úchyl. Ojeď matku, otce nebo sestru a pak se tady vyjádři, zda se ti to zdálo normální.

N (Ne, 11. 3. 2018 - 18:03)

Pokud sourozenci nevědí,že...od pana farara by to bola dost chaba a poriadne pokrytecka obhajoba. Paralela, akoze ked neviem,nze ohen pali, tak ma nepopali? :-)

a ta genetika, vid spomenuta "tabletka" a otazka ;-)

N (Ne, 11. 3. 2018 - 18:03)

příroda chtěla, aby se...12rocnu??? nechapem, vysvetli

Nehovoril som o mnozeni, ale o prezivani pocitu lasky a sexualnych pocitoch. Ale budiz, co keby sa vynasla "tabletka" ktora by geneticke rizika odstranila? Uz by to nebolo "perverzne"?

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Lucka ja poznam synonyma...Pokud sourozenci nevědí,že jsou sourozenci tak by pan farář řekl nevědomost hříchu nečiní.Ale pokud to vědí tak to hřích,nebo také incest .Nebo chceš-li, oidipovský komplex.Společnost to neschvaluje z genetických důvodů.Plozením potomstva takto blízko příbuznými způsobuje degeneraci potomků.A na reprodukci fyzicky i mentálně postižených pochopitelně nemá společnost zájem.

Kdyby (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Lucka ja poznam synonyma...příroda chtěla, aby se příbuzní množili, nerodili by se postižení.
Co je? Na dvanáctiletou si už nehraješ?

N (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Kolikrát si přefilk matku? Odpoved: ani raz a nikdy som tu potrebu ani nemal.

Tak (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Lucka ja poznam synonyma...kolikrát jsi ojel matku?

N (Ne, 11. 3. 2018 - 16:03)

Perverze znamená...Lucka ja poznam synonyma slova perverzny ;-) zaujimalo ma ale tvoje vnimanie niecoho, co je oznacene ako perverzne. Je to nieco zle, neziaduce, co je treba nejakym sposobom zakazat, znicit, eliminovat?
a nepovedal som, ze "perverzne" chovanie sa obmedzuje na urcitu rasu. To, co som spomenul mala byt taka paralela, z ktorej vyplyva, ze slovom "zvrateny" sa daju pomenovat nie len deje vztahujuce sa k sexu, ale vztahom ako takym. V pouzitom priklade, rasovy motiv, ktory so vztahmi priamo suvisi. Zaklad je ale v oboch pripadoch rovnaky, zakazanie a trestanie rozdielnosti. Ale na zaklade coho?
Priklad. Surodencom su pod hrozbou trestu ZAKAZANE vzajomne sexualne interakcie. Zaujima ma rozumny dovod, preco? Pretoze mna nikto z rodiny sexualne nepritahuje, tak teraz to vnutim ostatnym ako normu a "normalne" spravanie a kto bude iny, toho oznacim za "perverzneho" v zmysle zleho, choreho, "nenormalneho"?
Keby sa o tych dvoch nevedelo, ze su pribuzni, vsetko je v poriadku. Lasku im spolocnost "schvali" ked sa zisti, ze su pribuzni, ich lasku oznaci ako "perverznu, nenormalnu" Zaujima ma ROZUMNY dovod preco je to tak.

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

perverzne znamena zle? alebo...Perverze znamená zvrácenost,zvrhlost,úchylnost.Nepleť dohromady perverzi ve vztazích a sexu s rasizmem.Perverzní chování se neomezuje na určitou rasu.Existuje napříč rasovým spektrem,míšence nevyjímaje.

Dotaz (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

perverzne znamena zle? alebo...Kolikrát si přefilk matku?

N (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

Pokud pomineme perverznost...perverzne znamena zle? alebo len nehodnotiaci opis v zmysle cierne, biele?
a spolocenska unosnost, otazka je, o co sa ta spolocenska unosnost vlastne opiera? Nie je to len chovanie stada? Nie je to tak, ze par volov na zaklade vlastnych zaujmov zabuci, ide sa tymto smerom a stado len slepo nasleduje? Kedysi bola a niekde stale pretrvava spolocenska neunosnost vztahov ludi s rozdielnou farbou pleti. O akom vyvojovom stupni takej spolocnosti to hovori?

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

Preco maju ludia potrebu...Pokud pomineme perverznost aktu a nedojde ke zplození potomka,tak "problém"není.Ale rozhodně by se tím nikdo chlubit neměl.Je to minimálně společensky neúnosné.

jdi (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Preco maju ludia potrebu...se vykoupat v pančuškách a dej pokoj.

N (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Preco maju ludia potrebu ovladat a diktovat druhym, co je "normalne" a co nie?
Ona sexualne pritahuje jeho, on sexualne pritahuje ju, nahodou su ale rodina a uz je problem na svete. Preco? Co keby nevedeli o tom, ze su rodina? Napriklad brat a sestra, po narodeni by boli adoptovani a vyrastali oddelene a po rokoch by sa stretli a zalubili sa do seba. Kto ma pravo ich sudit? A na zaklade coho? Nejakych vymyslenych paragrafov?
Matka a syn? Otec a dcera? Ked sa prestanu do toho miesat vsetky tie clovekom umelo vytvorene prikazy, zakazy, co zostane? Normalna bezna samicka a normalny bezny samcek a ich vzajomna inerakcia. Ked sa neberu do uvahy pripadne dedicne zalezitosti, v com je problem?

Reklama

Přidat komentář