Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavel (Po, 13. 10. 2014 - 13:10)

Chodím každé ráno kolm 5....Tak to na tom nejši ještě zas až tak špatně. To mě se podařilo se pokadit v posteli. V polospánku jsem si uprdnul a hned bylo plné pyžamo. To je také dosti brutální zážitek. Stalo se to někomu?

Honza (Pá, 10. 10. 2014 - 21:10)

Chodím každé ráno kolm 5....Takže ten lesopark nemáš zas tak blízko vod baráku, co?

A to lítáš každej den ráno v pět za každýho počasí hodinu a půl venku? To se ti chce kuli tomu vstávat? Neměla bys lepší, kdybys lítala venku vodpoledne nebo večer? To maj v hypermarketu eště votevřeno, he he.

A proč už nebudeš běhat tou cestou vokolo tý lavičky, za kerou ses vysrala? To máš ňákej psychickej blok z toho vobjevovat se znova na místě, kde se ti něco nepříjemnýho stalo?

Já jsem jednou sral v tom křoví u Národního muzea v Praze. Mam tamtudy taky přestat chodit?

Každopádně's dopadla eště dobře. Nedávno tady někde ňákej kluk psal míň příjemnej zážitek se sraním, jehož vobětí sice v pravym smyslu von nebyl, ale v jinym smyslu jó. Prej jel autem a vez ňákou kámošku. A v Praze se dostali do dopravní zácpy, kde se bud' vůbec nehejbali, nebo jenom po centimetrech, a vona potřebovala brutálně srát. Prej to držela asi hodinu. No a jelikož se ani za tu hodinu z tý zácpy nikam nedostali a přece se mu nevysere v autě na sedačky, tak ta holka vylezla z auta, vystrčila holou prdel a vysrala se normálně před lidma na ulici do kanálu...

A v kerym městě bydlíš, případně v kerý čtvrti?

A kolik je tobě a kolik bráchovi?

jirka-25 let (Pá, 10. 10. 2014 - 18:10)

Šel jsem minulý týden z práce domu nejak pozde, hodne práce, času málo a ješte míň, tak na nejaký odbehnutí není nekdy ani pomyšlení a tak jsem byl natolik unaven, že jsem se rozhodl jít domu pešky, autobus v tuhle hodinu už nejezdí a je to tak na necelou hodinku střední chuze, bylo hezky, pomerne teplá noc a ja se nikam nehnal, bydlím sám, ta me přesčasy nedelají doma vítr, když jsem byl v pulce cesty, nejak jsem pocítil mírne křeče v břiše, no řekl jsem si, to přejde no o nekolik minút se to ze mne najednou pustilo a je nemohl nic udelat jenom tam tak stát a nechat všechno tak jako to šlo, co mne zaráželo, nylo, že se mnou to ani neseklo, když tenhle nával skončil, klidne jsem pokračoval v chuzi domu, ješte jsem se poklidne taky počúral...

mirek (Pá, 10. 10. 2014 - 15:10)

Taky nosím plinky a práve ted sedím za počitačem pokakanej.

maťo (Pá, 10. 10. 2014 - 15:10)

... ja mávam na noc plienku takže mi je to jedno kedy to na mňa príde a sa pokakám-pocikám. Taktiež mám plienku ked idem do krčmy a počas víkendu mám plienku na sebe celý deň, občas sa stane, že sa musím prebaliť...

Jana (Pá, 10. 10. 2014 - 15:10)

Chodím každé ráno kolm 5. hodiny běhat do blízkého lespoarku. Při tom se mne rozhýbou střeva a jak asi za hodinu a půl přijdu domů, tak většinou pak jdu na WC ještě před odchodem do školy. Ale ve středu to na mne přišlo nějak dříve, co teď? Blízko je sice hypermarket, ten ale otvírají až v 7 hodin, domů daleko. Běhat už nešlo, to bych se po..., tak jsem si sedla na lavičku a svírala půlky. Lesopark je osvětlen a kolem 6. hodiny už přes něj jezdí hodně cyklistů do práce, moc hustě zarostlé to není, všude je dost vidět. Pud sebezáchovy nakonec zvítězil, hned za lavičkou. Jen jsem se svlékla, ani pořádně nedřepla a už to lítalo na všechny strany, do trávy i kalhotek. Bylo to velmi rychlé a za ten okamžik naštěstí okolo nikdo nejel, ale asi by mne to už i tak bylo jedno. Příroda to přežila, toaleťák jsem pochopitelně sebou neměla, mé kalhotky zatím nevím. Domů už jsem neběžela, jen se tak loudala z nohy na nohu, doma rychle pak sprcha, koupelna celá smrděla a i rýpavý mladší brácha se hned zeptal "Neposrala ses náhodou?" Do školy jsem to nakonec stihla, tam přišla asi v 10 hodin další vlna, naštěstí to ale byla "jen" přednáška, ze které jsem mohla odejít. Jedno ale vím, že tou cestou kolem zmíněné lavičky už nikdy běhat nebudu.

mirek (Po, 22. 9. 2014 - 08:09)

práve před chvilinkou do plenky kterou mívám přes noc na sobe i ve 35 letech protože se počúrávám, hledal jsem na internetu jistou firmu a busovej spoj jak se tam dostanu a nechtel jsem odbehovat, stejne se každý ráno sprchuju...
je to docela dobrý být pokakanej.

bača (Ne, 21. 9. 2014 - 22:09)

Halušky s kelom.

Honza (Ne, 21. 9. 2014 - 22:09)

Ja som naposledy nedobehla...A co eště vyšlo s tim prdem?

katka (Ne, 21. 9. 2014 - 21:09)

Ja som naposledy nedobehla asi pred rokom bola som s kamarátkou v aute keď som pocítila potrebu si prdnuť ale bohužiaľ S tým prdom vyšlo aj niečo naviac

hlavne (Čt, 4. 9. 2014 - 11:09)

Že sis to užila :-)

Naďa (Čt, 4. 9. 2014 - 11:09)

Já jsem se jednou pokadila v autobuse. Už se mi hodně chtělo, ale myslela jsem, že už to vydržím a budu vystupovat. Autobus nějak hodně drncnul a já jsem ucítila jak mi prdele vylézají hovna do kalhotek. Pak jsem vystupovala a měla jsem strach, aby ze mě ty hovna nepadaly. Došla jsem do parku, schovala se ve křoví a sundala jsem si kalhoty a kalhotky. Bylo to všechno řádně pokaděný. Tak jsem kalhotky vyhodila, kalhoty jsem očistila klacíkem a navlékla si je na sebe. Cítila jsem jak se mi přilepily na tělo a trochu i jak smrdím. Doma jsem to dala vyprat a vykoupala se.Byl to zvláštní pocit si mýt pokaděnou prdel a sledovat jak hovna padají do vany.

!!! (Pá, 8. 8. 2014 - 22:08)

Vy prasata nečistý, to je hnus! Fuj!!!!!!!

Honza (Pá, 8. 8. 2014 - 22:08)

Faktem je, že někdy...To máš jistě pravdu.

Ale jde vo to, že nemužeš vystrčit prdel z kalhot kdykoli a kdekoli a vysrat se kamkoli jenom proto, že se to nedalo vydržet a udržet. Kdyby se to mohlo, tak by todle téma vůbec nemohlo existovat. Zato by se místo něj dalo založit jiný téma, kerý by se menovalo "Kde všude ste se vysrali?"

Fidlík (Pá, 8. 8. 2014 - 13:08)

Je to divné. Tedy ne to...Faktem je, že někdy člověk pořádně nerozpozná prd od stolice, zvlášť, když už si párkrát prdnul předtím. Ale že by se člověk totálně zesral při zatlačení na prd, to se zdravému člověku stát nemůže. Jo, když začne sračka a netušíte to, může se každý trochu přisrat, to se mi párkrát taky stalo. Taky na sračku bolí břicho jinak než na normální hovno nebo na prd, takže je lepší vystrčit prdel z kalhot při náznaku podezření než se totálně zesrat.

mirek (Pá, 8. 8. 2014 - 09:08)

Neni inkontinence náhodou...Honzíku, to taky a fekální zrovna tak...

Honza (Čt, 7. 8. 2014 - 16:08)

Je to divné. Tedy ne to...Neni inkontinence náhodou ukapávání chcanek?

Tady je řeč vo hovnu.

Dominika (Čt, 7. 8. 2014 - 16:08)

Je to divné. Tedy ne to...I z mokrého uprdnutí může být pěkný průšvih v podobě plných kalhot, taky se mi to 2x stalo a žádné problémy s inkontinencí nemám.

mirek (Čt, 7. 8. 2014 - 15:08)

proto ja mám plinky na noc na sobe, pak je mi scela fuk když se podelám...

Standa (Čt, 7. 8. 2014 - 12:08)

Divné to může být,já...Je to divné. Tedy ne to mokré uprdnutí se, to se za jistých okolností skutečně může stát v podstatě komukoliv. Divné ale je, že ses potom naplno podělala. V takovém případě už bys musela mít konečník tou řídkou stolící dost zaplněný a to bys normálně měla vnímat. Možná by skutečně nebyl od věci ten lékař. Jedna z forem inkontinence může být i taková, že si dotyčný neuvědomuje zaplnění konečníku až do situace, kdy se totálně podělá.

Reklama

Přidat komentář