Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Magdalena (Út, 22. 7. 2014 - 12:07)

že mnoho mužů nosí...Mohu jen potvrdit, můj první partner stále nosil plíny a tvrdil, že to je běžné. Běžně chcal i sral do plín. Ne, normální to není, u žádného dalšího partnera jsem se s tím už nesetkala. Je to opravdu k smíchu, ale jen do té doby než se s takovým debilem poznáte live.

Barbora (Út, 22. 7. 2014 - 12:07)

že mnoho mužů nosí...Ano, je mnoho takových mužů. Ale pozor, jsou to ouchylové.

Zdá se (Út, 22. 7. 2014 - 06:07)

že mnoho mužů nosí plenky. Je to poněkud komické.

milan (Út, 22. 7. 2014 - 06:07)

... ja se pokakal včera na ceste domu, jel jsem tranvají a najednou to na mne přišlo, naštestí nebylo tam hodne lidí v jednu po pulnoci no bylo to slyšet a muj vyraz blaženosti ve tváři napovedely vše, nosím plenky a to byla moje záchrana, takže jsem se taky počúral, to jsem dal nohy trochu od sebe, ať to je volnejší, kluk co stál kousek odemne na mne mrknul a tiše řekl, že se mu to taky nekdy stane...

Lukáš (Po, 21. 7. 2014 - 18:07)

Ahoj.
Narazil jsem na toto fórum, neboť mne zaujala jedna věc.
Můj kamarád se jednou pokadil. Svěřil se mi, že to není spojeno jen s nepříjemnými zážitky, ale prožil při tom něco zvláštního, nepopsatelného. Nedokázal to vůbec vysvětlit.
Na Netu jsem narazil na více takových příspěvků. Vůbec tyto lidi neodsuzuji, spíše je mi to divné. Můžete mi to někdo kdo jste něco podobného zažil seriózně vysvětlit, proč tomu tak je?

Peter (So, 12. 7. 2014 - 06:07)

Túto stránku som objavil iba nedávno a dôkladne som ju prešiel, niektoré príspevky sa mi celkom páčili, niektoré boli viac ako vulgárno-negativistické, ale to je každého
vec a s tým sa nezaťažujem.
Mám 35 rokov a som slobodný, čiže voľný a môžem si vo svojom súkromí robiť čo sa mi čokoľvek zažiada. V poslednej dobe, priblížne v rozpätí 6-ich mesiacov, som zistil, že sa mi stane, že sa pokakám vždy ked to preženiem v pití a stalo sa mi to aj u kamaráta u neho doma, sedeli sme v kuchyni a dávali si ranné pivko na prebudenie a ja som sa zrazu pokakal do slipov,než som vôbec došiel na záchod...(inú bielizeň nenosím) Samozrejme som s toho tragédiu nerobil, sprcha spravila svoje a pračka zo slipami tiež, po tomto nie práve najlepšom predstavení sa, mi kamarát navrhol v takýchto prípadoch mať plienky a nepremokavé nohavičky, ktoré sú bežne dostať v Zdravotníckých potrebách, tak som chvíľu nad tým uvažoval a napokon sa na plienky doslova sústredil, teraz v plienke sedím celkom slušne pokakaný a pocikaný, je mi fajn takú hodinku a zostenem tejto polohe pokiaľ ma to bude baviť, pozriem si niečo na PC s touto tématikou a je tam toho práve tak dosť. S plienkou chodím aj do našej krčmy a nikto o tom nevie, až na kamaráta.(On plienky sám nosí)

Honza (Pá, 11. 7. 2014 - 21:07)

Před pár lety jsme jeli z...Tak to je hustý, vysrat se před lidma na ulici do kanálu!

A kerá to byla ulice?

Já jsem jednou sral u Národního muzea v tom křoví. Ale tam mě nikdo neviděl.

matej (Pá, 11. 7. 2014 - 18:07)

Před pár lety jsme jeli z...byla alespoň sranda

Petr (Pá, 11. 7. 2014 - 18:07)

Před pár lety jsme jeli z jednoho festivalu domů přes Prahu.Řídil jsem a vezl tři opilé kamarádky.Už to samo o sobě je o nervy.Tím spíš,že jedna z nich,sedící na zadním sedadle byla tak opilá,že měla střevní potíže.Jako naschvál jsme se dostali do takové zácpy,kde jsme popojížděli snad pět metrů za půl hodiny!Všude okolo jen chodníky a spousta lidí!A kámoška furt,že už to prostě neudrží.Po hodině už zoufalstvím skoro plakala.Hrozila,že to každou chvíli pustí(navíc měla sukni).Při představě,že mi podělá auto průjmem na mě šly mrákoty.Prosil jsem jí at vydrží.A jí natolik povolily nervy a následně i svěrač,že když zahlédla u chodníku kanál na déšť,ve chvíli,kdy jsme opět stáli,prostě vystoupila z auta,přede všema lidma na ulici sedla nad kanál,vykasala sukni a výbuch jejího průjmu viděli všichni okolo:-)Utřela se kapesníčkem a opět nastoupila:-)Bylo mi jí líto ale jsem jí do dnes vděčný,že to držela tak dlouho aby mi nepodělala auto:-))

xxxxx (Pá, 11. 7. 2014 - 17:07)

ja se pokakám kdykoliv,...taky občas používám plenky,hlavně na noc,ráno kyž mně probudí nutkání jít na záchod,vím že nemusím vstávat,uvolním se a nechám tomu volný prubeh,když se pokadím,jen tak ležím a užívám si tu nádheru.

taky ondra (Pá, 4. 7. 2014 - 10:07)

ja se pokakám kdykoliv, nosím plenky takže mne je to jedno kdy se to stane...

jindra (Pá, 4. 7. 2014 - 07:07)

kluci, nechte tú plavkovou seansi, podelat se do plavek samozřejme se da klidne vždycky a podelat se dá taky do slipu nebo trenek, co nedopadne práve nejlíp, ja si dávam plenku když se vracím z naši hospody protože se pakaždé pokadím jak jsem vožralej...

Ondra (Pá, 4. 7. 2014 - 06:07)

To se mi nezdá, nadělat si do plavek?
To snad ani nejde. Když někam jdu a zvláště, když se jdu někde opalovat, nebo koupat v plavkách, tak si před tím dojdu na WC?
Neříkám, stát se může, ale do plavek, to snad je spíše raryta.

Bořek (Čt, 3. 7. 2014 - 21:07)

Bořek, takové veci se...Ano, stát se může, ale ve 13 letech by se měl snad umět dát do pořádku a ne, aby jej umývaly holky.
Víšk, jak jim muselo být?
Těžko by se tady našla taková ženská, které by nevadilo umývat někomu podělaný zadek.
A vem si, jak by bylo Tobě, kdyby Tě měly holky umývat, já osobně bych se snad hanbou propadl.

mirek (Čt, 3. 7. 2014 - 21:07)

To teda bylo hustý. Docela...Bořek, takové veci se předce stávají, je to scela normální...

Bořek (Čt, 3. 7. 2014 - 20:07)

Ano, bylo to...To teda bylo hustý. Docela si nedovedu představit holky, kterým by tto nevadilo. Vždyť jim muselo být špatně, vidět ty plné plavky a ještě umývat tu podělanou prdel.
Nechtěl bych být v jejich kůži.

Milda (Čt, 3. 7. 2014 - 11:07)

Johohohóóóó! Tak to je...Ano, bylo to hustý.
Neviděl nás nikdo. Pro třináctiletýho kluka to byla tehdy katastrofa.
Holky se zachovaly pohodově, obsah plavek vysypaly nejprve do nočníku, aby to někde nevytrousily a pak to šly vynést tdo záchodu, plavky pak jedna z nich vyprala.

Libor (Čt, 3. 7. 2014 - 09:07)

Sám jsi úchyl a ani o tom nevíš šulíne

uchylove (Čt, 3. 7. 2014 - 08:07)

pisete bachorky

uchylove (Čt, 3. 7. 2014 - 08:07)

pisete bachorky

Reklama

Přidat komentář