Reklama

NOHA V SÁDŘE

Jitka (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

No vidíš Petředruhý já mám nohu v sádře a když si ji večer chci natáhnou k příteli do klína jen tak,tak mi vynadá at si tu smradlavku dám někam jinam.'

Jitka (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

No vidíš Petředruhý já mám nohu v sádře a když si ji večer chci natáhnou k příteli do klína jen tak,tak mi vynadá at si tu smradlavku dám někam jinam.'

Iva (Po, 3. 12. 2007 - 17:12)

Ahoj všichni,moc Vám děkuju za vaše příspěvky a rady.Rozhodla jsem se pro sádru s podpatkem,protože jak jste psali je to méně otravující.Hlavně budu mít volné ruce,zítra na sádru budu moct došlápnout a tak se těšim.
Ještě jednou Vám mockrát děkuju za odpovědi,bylo jich kupodivu hodně.'

Iva (Po, 3. 12. 2007 - 16:12)

Ahoj všichni,moc Vám děkuju za vaše příspěvky a rady.Rozhodla jsem se pro sádru s podpatkem,protože jak jste psali je to méně otravující.Hlavně budu mít volné ruce,zítra na sádru budu moct došlápnout a tak se těšim.
Ještě jednou Vám mockrát děkuju za odpovědi,bylo jich kupodivu hodně.'

Petrdruhy (Ne, 2. 12. 2007 - 22:12)

Předchozí vzkaz je určen multisádrařce Marcele.'

Petrdruhy (Ne, 2. 12. 2007 - 21:12)

Mám sádru tak rád, že se za to stydím. Nejvíc se mi líbí na holkách v létě, protože se chodí naboso a já mám kromě záliby v sádře na nohou i úlet na chodidla. Kdybys byla moje holka, cucal bych ti prstíky na zasádrované nožičce.'

Jana (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Tak co sis vybrala? Já bych teda taky volila tu chodící sádru, ale na rady už je asi pozdě, předpokládám, že ti už na to něco dali.'

Jana (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Tak co sis vybrala? Já bych teda taky volila tu chodící sádru, ale na rady už je asi pozdě, předpokládám, že ti už na to něco dali.'

ivci od misi (Ne, 2. 12. 2007 - 17:12)

ahoj, ja bych volila moznost sadry pod koleno. I ja jsem mela kdysi palec nastipnuty, dali me to do takove dlahy, patu jsem mela volnou, ale chodila jsem o berlich, a to se mi nelibilo. takze bych dala pod koleno a podpatek, je sice vetsi, ale muzes skoro normalne chodit. mela jsem gips pod koleno nedavno, a oproti tomu palci, to byla uplna parada. ahoj, misa

Pro Ivu (So, 1. 12. 2007 - 09:12)

Ahoj Ivo, rozhodne si nech udelat tu sadru s podpatkem pod koleno. Bude te to vyrazne mene omezovat a bude to ve vysledku pohodlnejsi. Chodici sadra neni zadne velke nestesti. Chuze s berlemi je pekne na nic.

wr4ch (Pá, 30. 11. 2007 - 13:11)

neni problem, rekni a polamu ti cokoliv chces :)))

Karel (Čt, 29. 11. 2007 - 23:11)

Ahoj Ivo, abych řekl pravdu, radši bych si vybral tu sádru s podpatekm pod koleno. Myslim, že to je menší opruz. Se sádrou pod koleno můžeš venku chodit skoro normálně, kdežto mít sádru jen do půlky chodidla je dost šílená představa. Abych doma chodil po patě je dost dementní, takže bych stejně chodil o berlích. A teda chodit já nevim kolik tejdnů o berlích je příšerný. Jak jsi to vyřešila???'

Martina (Čt, 29. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj Ivo,měla jsem taky před 5lety zlomený palec na noze a měla jsem 5 neděl sádru pod koleno.Na vybranou jsem ale neměla,rovnou jsem dostala sádru.Palec ale nestrostl moc dobře a dodneška ho pořádně neohnu.'

Iva (Čt, 29. 11. 2007 - 14:11)

Mám zlomený palec na noze a doktorka mi dala na vybranou jestli chci sádru jen do půlky chodidla a mít volný kotník a chodit doma po patě a venku o berlích a nebo mít sádru s podpatkem pod koleno?
Sádru budu mít asi 6týdnů a tak nevím co je lepší..
Řešil někdo podobný problém a která varianta je lepší?'

Petr (Ne, 25. 11. 2007 - 16:11)

Ahoj Martino,jestli máš podpatek dobře zasádrovaný tak nemusíš mít strach našlapovat. já ještě chodím taky se sádrou s podpatkem a sádru zatížil až po 2 dnech aby sádra kolem podpatku vytvrdla. Jak se ti chodí?!'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Ahoj mám výron kotníku a včera mi dali podpatek..jenomže já se nák bojim na to šlápnout.Bojim se dát celou váhu na tu nemocnou nohu.Nemáte někdo náký spolehlivý návod?'

Petr (Čt, 1. 11. 2007 - 19:11)

Ahoj Lucko, dneska mi dali taky sádru na nohu, ale podpatek mi přisádrují až za 14 dní. Ty berličky jsou fakt super. Pokud budeš mít zájem si napsat, tak zde je můj meilík.....petr.gula"seznam.cz
sádře zdar'

Ivana (Čt, 25. 10. 2007 - 17:10)

Vzkaz pro Lucku ,ráda si vyměním z tebou pár mejliku, muj e-majl alliotexell"seznam.cz
Ivana'

Ivana (Čt, 25. 10. 2007 - 17:10)

Ahoj, mám natrženou achilovku , dali mi sádru až po zadek ,mám to druhý den ale nevím jak to vydržím kotník mám napnutý jak strunu je to krajně nepříjemné (jsem zvyklá na vysoké podpatky ale to je šílené) navíc mám asi hodně stažené stehno, protože konec sádry mně řeže, do toho 8 x za den křeč v sádře . Teda jestli to vydržím 6 týdnu tak už budu hodná .První a doufám poslední sádra. Ivana'

Lucka (Po, 22. 10. 2007 - 18:10)

Tak jsem dnes dostala sádru i podpatek a došlápnout na ni smím až ve středu.Víkend jsem proležela v posteli a noha pořád dost bolí,prý to tak bude ještě asi 3týdny.Prsty mám nateklé ale prý je to normální a časem se to spraví.Na odlehčenou sádru jsem se ptala ale doktorka kategoricky odmítla o ni diskutovat,můžu prý být ráda že budu moct mít chodící.Já jsem z berlí taky hotová,když si chci vzít kafe nebo čaj tak musím dát málo vody do většího hrnku abych to všechno cestou nevybryndala.Kamarádka mi každý den nosí nákup,sama zatím dohopsám jen na WC a do koupelny.Sádra s tím podpatkem je docela těžká a tak jssem zvědavá jak to těch 8týdnů budu všechno zvládat.Spaní s tou podloženou nohou na zádech taky není zrovna pohodlné a navíc mě slušně svrbí chodidlo a vůbec se tam ničím nemůžu dostat.'

Reklama

Přidat komentář