Reklama

NOHA V SÁDŘE

mike (St, 30. 1. 2008 - 10:01)

Všem dívkám a ženám se sádrou pro inspiraci jak se obléci:-)):
www.modelecast.com'

Iva (St, 30. 1. 2008 - 09:01)

A to jsi dostala v nemocnici oboje berle? Já mám jen ty francouzské se kterýma se nedá nic dělat. Nikdo mi ani na výběr nedal. To s těma podpažníma je dobrej nápad, kde se dají sehnat? Nebo se dají v nemocnici vyměnit. Mě by asi vyhovovaly líp i na chůzi.'

Martina (St, 30. 1. 2008 - 07:01)

Berle mi nedělají problémy, asi proto, že je mám snad už po 15-té:-)). Beru to už vcelku s humorem. V chůzi jsem rychlejší než důchodci:-)) Běžně používám ty francouzské, ale doma, když něco dělám třeba v kuchyni, tak si vezmu podpažní. Můžete se do nich zapřít a stát a máte volné ruce.'

Jana (Praha) (St, 30. 1. 2008 - 00:01)

Děkuji za radu.Zkusím a uvidím.Když bude teplo a sucho tak by to snad šlo se silonkou přes prsty.Ale když je venku mokro tak to radši moc riskovat nechci aby se ta sádra moc nenamočila pak se to kolem prstů rozpadá a je to nanic.Koukám že by se to tu dalo přejmenovat na téma "jak přežít se sádrou".Mějte se a raďte.'

Pro Janu (St, 30. 1. 2008 - 00:01)

Myslím, že do těch silonek nemusíš dělat díru pro podpatek, že je mužeš normálně zastříhnout a zastrčit nahoře do sádry - nech si tu nohavičku trošku delší, aby ty silonky byly volnější a z té sádry se nevytahovaly. Ten ustřižený zbytek silonek můžeš dát přes prsty a nebo si přes ně dej ponožku. Je to pohodlné a praktické.'

Simona (Út, 29. 1. 2008 - 17:01)

Ahoj, děkuju za radu, na sádru jsem si dala taky ponožku. Mám dotaz, jaké máte berle a jak se vám s něma chodí?? děkuji ahoj simona'

Martina (Út, 29. 1. 2008 - 11:01)

Já podpatek nemám,bohužel mám nechodící, takže si do silonek díru dělat nemusím, ale je jasné, že jsou potom zcela na odpis'

JANA(Praha) (Út, 29. 1. 2008 - 02:01)

Ahoj tak jsem zase mrkla pro ukrácení dlouhé chvíle.Vidím že opravdu nejsem sama kdo se teď snaží přežít s gypsem na noze.Zajímavá rada s těmi silonkami přes sádru lepší než se rvát do kalhot.Stejně obleču jenom jedny hodně volný.A párat se mi další taky nechce.Akorád budu muset asi udělat do silonek diru na podpatek jak jsi to vyřešila Marti??'

Martina (Po, 28. 1. 2008 - 19:01)

Zima mě na nohu ani není. Navíc mám jinak někdy na sádře ponožku. Nohu jsem měla v sádře už 3x a vždycky jsem si na ni dala ponožku, především kvůli čistotě.'

Iva (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

Punčocháče jsou asi takt jednoduché a elegantní řešení,ale to ti není zima na prsty u nohy? Chápala bych to třeba v teplejších měsících.
Já mám taky gyps, ale ven moc nechodím a mám normálně neschopenku. O berlích se mi chodí teda hrozně!'

Martina (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

Jelikož máme v domě výtah, tak se schody zápasit nemusím. Já budu mít celou dobu (6 týdnů mimimálně) nechodící sádru, takže hopkám se berlema. Mám v tom už praxi, protože sádru nemám poprvé a úspěšně zvládám i schody. Chůze o berlích mi problémy naštěstí nedělá. Dostala jsem podpažní, ale hned jsem si je vyměmila za svoje předloketní. Oblečení řeším jednoduše: sukně a silné punčocháče, navlečuje je prostě přes sádru a hotovo. Do riflí se totiž s tou nohou nedostanu.'

Simona (Po, 28. 1. 2008 - 16:01)

Ahoj, poradí mi tady prosím někdo jak jste zdolávaly schody?? a co takhle na sádře nosíte, když je taková zima?? Děkuji za odpověd...'

Martina (Po, 28. 1. 2008 - 15:01)

Hm, tak koukám, že je nás tady se zlomenou nohou fakt dost. Já jsem si zlomila kotník před 10 dny a dostala bohužel nechodící sádru pod koleno. Tak musím pěkně skákat s berličkama, což je v tom mrazu dosti otrava. Ale naštěstí jako aktivní sportovkyni mi chůze o berlích nedělá problémy, je to spíše taková sranda. Do riflí se s tou sádrou nenasouká a párat si je ve švu odmítám. Takže to řeším sukní a tlustýma silonkama i přes sádru. Rozhodla jsem se chodit i tak do práce, naštěstí mám sedavé zaměstnání a hodné kolegy:-))'

pavla (Ne, 27. 1. 2008 - 22:01)

ahoj, tak se tak tady divam, a je tady polamanych vic nez dost :-)) . No a aby to nebylo divny, tak ja mam samozrejme nohu v gipsu taky, asi proto jsem sem zabloudila. Aspon je tu spousty rad a navodu, jak se sadrou zachazet, tak se toho budu drzet. Mam taky podpatek,celkem vysokej,ale i tak uz mam sadru jako prase :-). tak ahoj zlomeninky..

Jana (Praha) (Ne, 3. 2. 2008 - 00:02)

Tak koukám že se nám hlásí do klubu i první obdivovatelé.To nás těší ale po pravdě tomu moc nerozumím co se jim na tom že máme sádru líbí.I když ty stránky co tady byli uvedený jsou docela výmluvné, potřebuji to blíže objasnit.Já už ji mám třetí týden a musím říct že už jsem si celkem zvykla ale na sundání se už fakt těším.Ale po minulé zkušenosti vím že první dny po sundání je chodit ještě horší než se sádrou.Tak teď doufám že nebude sněžit nebo tak něco protože muset sedět jenom doma je opravdu na sádře ta největší otrava.'

Simona (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

Tak se k vám hlásím do klubu. Minulý týden jsem si zlomila kotník, a mám chodící sádru pod koleno. Je to dost otrava. Nemáte někdo prosím fíglík jak zdolávat schody? Pro mě je to nepřekonatelná překážka. Děkuji za radu. Ahoj'

Simona (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

Tak se k vám hlásím do klubu. Minulý týden jsem si zlomila kotník, a mám chodící sádru pod koleno. Je to dost otrava. Nemáte někdo prosím fíglík jak zdolávat schody? Pro mě je to nepřekonatelná překážka. Děkuji za radu. Ahoj'

Jana (Praha) (Čt, 24. 1. 2008 - 23:01)

Vitej Káťo do klubu.To je tedy blbí že se ti špatně chodí.To ti to tak zmršily ten podpatek?Já to mám celkem v pohodě je to jako bych měla na jedný noze botu na vysoký podražce tak z toho spíš bolí kyčel.Když mám jít někam dál tak si radši vezmu botu na trochu vyšší podrážce né podpatku aby jsem se nemusela tak namáhat při každým kroku a je to lepší.'

Katka (Čt, 24. 1. 2008 - 17:01)

Taky mam nozku v sadre a pekne blbe se mi s ni chodi.Budu ji mit jeste 6nedel.Dneska jsem si odpoledne na chvilku sundala fusekli ze sadry abych trochu vysmradila prsty.

Návštěvník (Čt, 24. 1. 2008 - 01:01)

Jsem ráda že ti ta malá rada pomohla.Také jsem to okoukala když jsem měla sádru poprvé.No neni to jen tak se tahat s tou sádrou ale kamarátka si jí jednou sundala asi čtvrtý den protože už jí strašně štvala a dopadlo to tak že za dva dny mazala zase zpátky k doktorovi protože na nohu nemohla skroro došlápnout jak jí to bolelo a se sádrou sice opatrně ale chodit mohla a moc jí to jak ta noha byla pevná nebolelo.Doktor jí sice vynadal ale sádru jí nechal udělat znova a za dva dny už byla zase u mě na kafi a má to ke mě skoru půl kiláku přes sídliště.Tak ani moc nenadávám a hopsat s ortézou o berlích by se mi opravdu po Praze nechtělo.Zlatá chodící sádra.To koupání se mi uplně rozepisovat tady nechce.Ale ráda si s tebou přes meil napíšu jana.havlickova2"seznam.cz.Mám teď spousty času aspoň nějaká výhoda.'

Reklama

Přidat komentář