Reklama

NOHA V SÁDŘE

Petra (Po, 21. 1. 2008 - 17:01)

Dik za super radu, do skoly jedu az zitra, ale tady u nas je hnusne a ja nemohla ani na chvilku ven, protoze samotna ponozka se namoci a je na prd. Sice je chozeni se sadrou docela drina, ale porad lepsi, nez aby mi hrablo z toho, jak sem zavreta doma. Dneska, s igelitem a ponozkou sem konecne mohla i na kratkou prochazku se psem. Chjo, uz aby mi tu sadru sundali, je to hroznej opruz, hrozne rada tancuju, tesila sem se na plesovou sezonu a misto tohu drepim doma s gipsem a nudim se:( Jano, jak sadru chranis pri koupani?

Jana (Praha) (Ne, 20. 1. 2008 - 22:01)

Ahoj Petro také jsem po pádu na namrzlích schodech skončila na chíře s naraženým a podvrknutým kotníkem a dali mi nejdříve dlahu než se mi zmenšil otok a taky aby byla noha pár dní v klidu.Minulí týden už mi dali v úterý sádru pod koleno s podpadkem tak už od čtvrtka můžu chodit bez berlí.To je tada fakt uleva mít volný ruce.Už jsem před pár lety sádru měla na tři týdny po špatným doskoku při volejbale.Ale bylo to na jaře a bylo už lepší počasí tak to bylo v pohodě.Teď když prší si pod teplou ponožku natáhnu ještě igeliťák s menší vystřiženou dírou u prstů aby se mi tak nepotily.Jinak by ta sádra byla mokrá a špinavá i přes tu ponožku.Jenom igeliťák navrch se mi neosvětčil bez poožky mi byla zima na prsty a stejně to divně to vypadá.Když je pod ponožkou je to mnohem lepší.Přeji brzké uzdravení a napiš jak se daří.Mám to ještě na skoro čtyři týdny.'

Petra (Čt, 17. 1. 2008 - 15:01)

Tak sem dostala chodici sadru, na mesic:( Sestricka rikala, ze muzu zkusit opatrne naslapovat na podpatek v patek vecer a v sobotu uz by to melo byt ok, chjo, myslela sem si, ze uz ty blby berle zahodim, ale dal se s nima musim tahat. Nastesti pro me tata v patek sjede, takze nemusim vlakem, zaplat pan buh. Jinak, kdyz uz sem byla ve meste, koupila sem si dva pary tlustejch ponozek, prostrihnu si diru na podpatek a myslim, ze to tu sadru ochrani, kdyz tu ponozku pretahnu pres celou sadru. Igelitak mi nepride jako moc dobrej napad, protoze se mi nozka sama bude potit v sadre a kdyz ji jeste udusim v igelitaku, tak by se mnou za chvilku nikdo nevydrzel...

Dana (St, 16. 1. 2008 - 19:01)

Ještě k té ponožce,ta ti pomůže aby ti nebyla zima na prstíky ale od zašpinění ne.Leda dát nohu do nějakého igelitu.Snad bude sucho.'

Dana (St, 16. 1. 2008 - 19:01)

Petro,nevim nevim jestli bude sádra v pátek odpoledne suchá.Ono jde taky o ten podpatek,který se může prošlápnout nebo ulomit.Doktorka mně varovala at dávám pozor i při spaní,radši mám prý spát zatím s nohou podloženou a nataženou.Hrozně mně svrbí chodidlo.Měj se,ahoj.'

Petra (St, 16. 1. 2008 - 19:01)

Tak to se mas Dano, jestli mi daj zitra chodici sadru, tak by mela byt v patek odpoledne sucha ne? Musim jet domu a nedovedu si predstavit, ze budu splhat do vlaku s berlema. Chjo to je otrava, kdyby aspon vsude nebylo tolik bahna a bordelu, budu tu sadru mit hned jak prase, musim si koupit nejakou vetsi ponozku asi.No, treba mi daj ortezu a bude to ok vsechno.

Dana (St, 16. 1. 2008 - 18:01)

To jsme na tom Petro stejně.Já dostala podpatek dneska a ještě zítra na to nesmím došlápnout.Sádru budu mít 4 týdny.Bydlím sama a dlahu jsem dostala v pondělí a s berlema je to fakt hrůza.Už se těším na to až budu moct chodit a budu mít volný ruce.'

Petra (Út, 15. 1. 2008 - 21:01)

Sedim doma s tezkym vyronem na kotniku:( Na chire mi to dali v patek do dlahy, s tim, ze se mam ve ctvrtek dostavit na kontrolu. Snad uz dostanu chodici sadru, protoze berleni mi leze na nervy. Kdyz sem se belhala z nemocnice, malem mi upadly ruce. Navic me nenapadlo vzit si nejakou teplou ponozku, takze mi skoro umrzly prstiky. Aspon ze spolubydlici mi pomaha. Je mi blby ji prosit o pomoc, ale sem rada, ze kvuli kazdy ptakovine nemusim hopsat po pokoji. No s podpatkem uz to bude ok a mozna ke me budou profesori hodnejsi u zkousek.:)

dita (So, 12. 1. 2008 - 18:01)

ja jdu na sundani gipsu s kotniku v pondeli. nebyla to takova hruza s chodici sadrou, spis me to i bavilo, ale nevim, co cekat, az mi ji sundaji, to bude asi bolet, ta noha, ne?

michal (Čt, 10. 1. 2008 - 16:01)

mam 2 tydny nohu v sadre. bohuzel nad koleno.no mozna je to tim, ze skacu s padakem

Kamila (St, 9. 1. 2008 - 18:01)

Tak to vás lituju,já měla nohu v sádře loni 6 neděl a byla jsem pěkně hotová.A další hrůza je když pak tu sádru sundaj.'

Jana (St, 9. 1. 2008 - 18:01)

Na Nový rok jsem si zlomila na schodech kotník a mám na 8 týdnú nohu v sádře.Taky mě to dost štve,hlavně kvúli tomu sajrajtu co je venku a já vůbec nemůžu ven.Přes den je břečka a pak náledí.A taky se mi dost blbě chodí s tím podpatkem,je nějak moc vysoký.'

Monča (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

já mam taky sádru ,mám něco stim kotníkovým pouzdrem :-( a nechápu ty lidi co tu píšou ,že by chtěli mít sádru ,je to pěkná otrava ,mám to na 3 týdny a už ted bych si jí nejradši sundala :-( prostě hruza !!'

jakub (Čt, 3. 1. 2008 - 19:01)

jsem z Krkonos,takze je tu naledi.Sel jsm dom a bum!!!vezl jsem se do nemocnice.mam sadru skoro na cele noze.1 a pul mesice nemuzu chodit,jenom o berlich.

Marcela (Čt, 3. 1. 2008 - 16:01)

Den před vánocema jsem si zlomila nohu a mám ji na 2 měsíce v sádře.Dneska jsem poprvé mohla došlápnout na podpatek a docela mi to jde,ale hrozně mě svědí chodidlo a ničím se nemůžu dostat dovnitř.A taky mi,bohužel,noha začíná slušně smrdět.'

Radek (St, 2. 1. 2008 - 18:01)

Je zde někdo, kdo má na noze sádru, nebo měl. Rád bych si dopisoval a podělil o dojmy.'

jurin (So, 15. 12. 2007 - 20:12)

ja nemel sadru nikdy a chtel bych to skusit a je nekdo kdo by mi daroval to co z te sadry zbylo napište na jurin.jirka zavinac seznam.cz'

jitce (St, 12. 12. 2007 - 13:12)

Ahoj Jitko, mám kontakt na fotografa co za honorar foti holky se sadrou - jestli si chces privydelat, ozvi se na flyingdials"hotmail.com'

Josef (Čt, 6. 12. 2007 - 17:12)

Ahoj Ivo, měl jsem před rokem taky nalomený palec a dostal jsem sádru jen do půlky chodidla na 3 týdny a palec mi srostl asi dobře, protože ho dnes normálně ohýbám.'

jitce (Po, 3. 12. 2007 - 23:12)

ahoj, tak se stav za mnou, a ja ti nozku v gipsu na sobe necham naporad :-))

Reklama

Přidat komentář