Reklama

Agresivita dnešních důchodců

otto.w (Pá, 25. 9. 2020 - 18:09)

Tak ze Tva mama byla taky kurva ktera sukala kazdyho ktery prinesl nejake pivo.Je mozne ze jsi krizeny cikan s negrem. Ale s tim jsem pocital a neni to prekvapujici.Tak Ty s mamou asi chodite stejne cucat curacy.A vecer si okazete kdo vic vydelal.No ona ma vyhodu kdyz najde cikananebo negra ktery ho tam chteji zarazit tak si vzdy vyhrne sukne. A v tomto ona ma naskok.Budes muset asi pracovat dele nebo nechat I negra aby ti ho tam zasadil.No penize jsou penize.

mamut (Čt, 10. 8. 2017 - 00:08)

Taky jsem byla šokovaná....A co děti ? Mají si kde hrát................?

Míla (St, 9. 8. 2017 - 21:08)

anča a mima týrají své...Taky jsem byla šokovaná. Ale snad sociálka už ví. Chudáci děti.
Agresor zůstane vždy agresorem.

Míla (Čt, 5. 11. 2020 - 07:11)

anča a mima týrají své...Taky jsem byla šokovaná. Ale snad sociálka už ví. Chudáci děti. Agresor zůstane vždy agresorem.

Steve (Pá, 25. 9. 2020 - 17:09)

V Německu je policejní... policejní hodina je na h. , když se nadrátuji mezi 19 až 22 hod. tak ještě ve čtyři ráno vyvádím i bez policejní hodiny,

no (St, 9. 8. 2017 - 21:08)

A co jste vydumala ?anča a mima týrají své děti a vnoučátka. Vždyť to je hrozné....

mamut (St, 9. 8. 2017 - 18:08)

Jo jo, taky jsem dumala, kdo...A co jste vydumala ?

Iva (St, 9. 8. 2017 - 17:08)

Probůh, nechte ty chudáky...Jo jo, taky jsem dumala, kdo Vás a ty dvě vychoval. To je hrozné, takto agresivní důchodci. A to ta jedna mučí svá vnoučata hlady.

mamut (St, 9. 8. 2017 - 12:08)

Probůh, nechte ty chudáky babičky a dědečky v klidu dožít své stáří a nerýpejte pořád do nich. Své si odpracovali, vychovali Vás (u některých se jim to zrovna moc nepovedlo) a teď si jen užívají (a někteří ani moc ne) svůj důchod. To jsem zvědavý, jací budete Vy, až budete staří, když už teď nenecháte na nikom nit suchou. Z Vás budou asi taky pěkně agresivní důchodci (pokud se ovšem toho důchodu vůbec dožijete). Nikdo nejsme dokonalý. Zameťte si nejdříve před svým vlastním prahem a zamyslete se hlavně sami nad sebou.

mima (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

něco jinýho je kupovat...Dobrej vtip.
Tvoje příspěvky jsou na úrovni prvního stupně základní školy ( nuda o prázdninách,že ) pozdravuj babičku
Moje komunikace s tebou končí.

když (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

To taky znám, když dojde...vytáhneš Babičku, tož se nediv, ty hysterko

hele (ty jsi) m (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

A trochu si protiřečite,...něco jinýho je kupovat chemický srajdy a něco jinýho upíct. Musíš rozlišovat masíko a nějakého Brumlu, kterého děti viděly asi v reklamě jako dokonalou chemi sváču.
Jdi si políbit uprchlíka a nemotej se mezi staré lidi.

mima (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

Proboha co to...To taky znám, když dojde řeč, tak se řeší pravopis. Ano můj pravopis je vážně špatný, uznávám :-) Ale víte kolik lidí s takovým pravopisem má Nobelovou cenu?
Babičko, babičko Ivano jak už jsem psala mějte krásný den.

mima (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

Pořád si myslím, že váš...A trochu si protiřečite, nejdřív paní napadate, že zajistí maso mladým a pak zase, že je líná něco upéct...
Že vy někde potřebujete vypustit páru, doma to nejde, tak tady to zkoušíte.
Dobře, pokračujte, vám to pomůže a nám to neuškodí :-)

Iva (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

Vy by jste byla zlá...Proboha co to plácáte...průvodce dějinami? Ha ha.
Jsem čtyřnásobná babička, ale ta pečící. Chemii dětem nedávám.
A Babičku od B.Němcové neobracejte v hrobě. To byla skromná žena a děti k tomu vedla, ne vyžírat staré lidi.
Jste takové trdlo, něco napíšete a pak to pozměňujete abyste vypadala lépe...ty nešťastná ženo :)).
Také se naučte psát česky, neprzněte naši krásnou řeč.

mima (St, 9. 8. 2017 - 08:08)

Pořád si myslím, že váš...Vy by jste byla zlá babička, tchýně, když vás tak čtu.
Asi jste nečetla babičku od Boženy Němcové :-)

Já mám dovoleno vnoučatům podstrojovat, prý od toho jsou babičky ( tak mi to říkali mladí ) oni si je ale budou vychovávat, já už jsem si svoje vychovala. A to maso taky někdy vezu už naložené a pak jen šup na gril :-) Když jsou dobré vztahy v rodině, tak to tak funguje. Někdy babička nachystá, někdy zase mladí. Vzájemně si pomáháme, vždyť to tak po staletí fungovalo.
Kdysi mladí bydleli se dvěma generacemi... Babičky hlídaly vnoučata, mladí pracovali v polí, dělali tu těžší práci.....a rozvody nebyly.
A jej Ivo vy se ještě potřebujete učit. Jo a buchty od babičky ty jsou nejlepší.
Mějte krásný den a nebrblejte pořád, pripadate mi, že jste nešťastná osoba.

Milan (Út, 8. 8. 2017 - 22:08)

Jen tak dál, nenechte se...To patřilo mimě.

Milan (Út, 8. 8. 2017 - 22:08)

Jen tak dál, nenechte se otrávit.

Iva (Út, 8. 8. 2017 - 20:08)

Paní Ivo, teď píšete od...Mimo, žiji v domnění, že když milá, tak na všechny, ne že si budete vybírat. Zameťte si před vlastním prahem. A milý drahoušku, přečtěte si můj původní příspěvek, Třeba vám to v hlavě udělá...CVAK.
Než sem jen nakouknete...:))

Iva (Út, 8. 8. 2017 - 20:08)

Ale po mě to nikdo...Pořád si myslím, že váš příspěvek je provokace. Dát svým vnukům chemické cukrovinky, no to snad ne.
Jste líná upéct? Když vaši mladí jedou k vám grilovat, oni sází na to, že jim budete podstrojovat? Zajistíte masíčko?
No potěš....ale když jste takto spokojená, je vše v pořádku.

Reklama

Přidat komentář