Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Exhibo, (Čt, 3. 8. 2017 - 18:08)

To nebyla ale snad nevadí...dostals dobrou lekci. Asponˇ příště nebudeš exhibovat na veřejně přístupném místě.

rozhovor v mhd (Čt, 3. 8. 2017 - 17:08)

vnučka asi 8 let: "Babi, a kdy pojedeme do té ZOO?"
babička: "Dnes jedeme do Tesca"
vnučka: "Takže zítra?"
babička: "To jedeme do Hypertesca"
vnučka: "Tak ve čtvrtek?"
babička: "Přestaň se tak blbě ptát, to jedeme do Kauflandu".

Babička k druhé bábině: "ty dceřiny hajzlíci by pořád jen utrácely za zábavu...hrozná mládež".

Vyslechnuto v MHD v úterý v Hradci Králové.

kapr (Čt, 3. 8. 2017 - 16:08)

To nebyla ale snad nevadí... když viděly toho křivého ptáka stojícího jen tak, tak asi je to sralo, v rabníku se nemáš koupat nahý co kdyby tě kousl kapr, bělice jsou tahají za koule, špína s tvého žaluda může ovlivnit Ph vody, vůbec se tě,babám nedivím, asi to byly ekoložky. Asi tě fakt bouchly do mozku, protože bys jinak nepsal ve slově vyskočil z!

Honza (St, 2. 8. 2017 - 15:08)

A dobře udělaly, když tam...To nebyla ale snad nevadí ne. Jenom já se opaloval. Mohly se podívat a jít.

, (St, 2. 8. 2017 - 15:08)

A dobře udělaly, když tam nebyla nuda pláž.

Honza (St, 2. 8. 2017 - 15:08)

Mojí kamarádku a jejího...S důchodcema mám také špatnou zkušenost . Byl jsem se v létě koupat u rybníka a protože tam nikdo nebyl šel jsem na Adama. Potom jsem si lehl na deku a opaloval se . Usnul jsem. Probudila mě prudká bolest v rozkroku a sprcha nadávek. Nademnou stály dvě babky s holema a mlatily mě hlava nehlava. Vyzkocil jsem a snažil se uhýbat. Uvědomil jsem si že mi stojí péro . No co asi se mi něco zdálo. A banky že sem úchyl a nemrava že se tam vystavuji a pořád s holema proti mě . Natahl sem kraťasy a začal se s nima dohadovat ale byly jak umanuty. Nakonec sem se otočil že zbalim deku a půjdu pryč . Když jsem se otočil a ohnul dostal jsem takovej kopanec do koulí že jsem se zkacel na zem a vyhrkly mi slzy do očí. Ještě chvilku nadavaly a pak odešly.

!!! (Ne, 30. 7. 2017 - 13:07)

Jako když by posílal lidi...Tys byl v uranových dolech???

úroveň projevu? (Ne, 30. 7. 2017 - 09:07)

mamut sice idealizuje minulé...Jako když by posílal lidi do uranových dolů, věšel na pouliční osvětlení, nadávání mladým lidem, nadávání starým lidem, kteří netleskají komančům....jestli tomu říkáš úroveň, je něco v tobě špatně.

no (Ne, 30. 7. 2017 - 09:07)

příklad agrese důchodců...mamut sice idealizuje minulé období, nicméně má úroveň projevu velmi dobrou. A v jedné věci má pravdu, i za minulého režimu měl člověk možnost se o sebe postarat a nemuselo to nutně být přes rudou knížku.
Pokud někdo dělal práci za málo peněz a nevadilo mu to, tak je to stejné jako dnes, když řada lidí nadává, jak se lidem špatně žije. A hned dostanou radu, že pto to musí něco udělat.

jestli reaguješ (Ne, 30. 7. 2017 - 09:07)

nemám tu schopnost jako...na drby o ubohém Mamutovi, tak ty jsou k dohledání všude na diskusích Doktorka. Ale on ti to vysvětlí sám.

připomínám (Ne, 30. 7. 2017 - 09:07)

nádherný film Pátek není svátek. Výměnný obchod, na tom socík existoval.

a ještě něco... (Ne, 30. 7. 2017 - 09:07)

On je schopen vám napsat, že máte věřit jemu a ne vlastní paměti a vlastním očím.
Protože když mu byly připomenuty filmy, co se točily za komančů, řekl tomu diskutujícímu, že to byla fikce. Tak nevím...třeba krásný film "Vážení přátelé, ano". To nebyla fikce.
Ale agresivní důchodce zná jen vlastní pravdu a ostatní nechce vidět.

klasický (Ne, 30. 7. 2017 - 09:07)

příklad agrese důchodců je zdejší nešťastník Mamut. Vzal si do hlavy, že za komančů bylo vše dokonalé a když mu někdo oponuje, tak nezachová chladnou hlavu, ale začne se neadekvátně rozčilovat. Že ten kdo mu oponuje je nějaký zbohatlík, zloděj a podobné urážky. Že mladí nic nedělají, jen sedí na pr....., kdyby on osobně nepostavil paneláky, tak byste neměli kde bydlet a podobné zhovadilosti. Je to Jájínek, který by nejraději, aby bylo téma pojmenované Mamut a jeho zásluhy. Zoufalý důchodce o kterého nikdo nejeví zájem, tak se musí pochválit sám.
Ale koukám, že včera tady dělal hodného, asi senilita :DDD.

To (So, 29. 7. 2017 - 21:07)

samozřejmě plati i obraceně.

Ve chvíli (So, 29. 7. 2017 - 21:07)

kdy žák šikanuje učitele je něco ve společnosti špatně

Ano (So, 29. 7. 2017 - 21:07)

Samozřejmě,nelze než souhlasit,z pohledu jednaní v supermarketech atp.
Jinak ale chovaní a jednaní ve společnosti,upravuji i zákony.

Ano (So, 29. 7. 2017 - 20:07)

to by měl být základ.MĚL....ale....Slyšel jsem názory,že jednání,chování je závislé na genetice a výchově.Až..
50 na 50 %,ruzně, Vliv má i prostřed.Nežijeme v izolaci rodiny.Doporučuji knihy od prof.Milana Nakonečného.Otázky přizpusobení se....jeho život ,
To by byl idealní stav....

mamut (So, 29. 7. 2017 - 20:07)

Ja s tebou suhlasím,ale...Jistě. Nikdo nejsme dokonalý. Ale jde o to, že bychom si v každé situaci měli zachovat chladnou hlavu (i když někdy je to opravdu náročné) a měli bychom se chovat k sobě slušně a ohleduplně. No a s neurvalci bychom se měli také vypořádat. Na hrubý pytel hrubá záplata. Někdy to prostě jinak nejde.

mamut (So, 29. 7. 2017 - 20:07)

když už jsme u toho...Omyl - nejdůležitější je výchova v rodině !

Mamute (So, 29. 7. 2017 - 20:07)

Ja s tebou suhlasím,ale někdy vychodiska ze situace nemusí být tak jednoznačná.

Reklama

Přidat komentář