Reklama

Agresivita dnešních důchodců

To (Po, 7. 8. 2017 - 07:08)

vychází z psychologie.Tak v každé skupině se orientuješ podle názoru nejsilnějšího ,ev. toho s největším vlivem,

Ano (Po, 7. 8. 2017 - 07:08)

víš,že existují pravidla,jak se mít za všech režimů dobře.....

Ano (Po, 7. 8. 2017 - 07:08)

Máš pravdu.....chudáci.......,plačíci....no snad se najde nějaký ten blbec a něco řekne.....to víš..............ha ha ....tak....asi.....

mamut (Po, 7. 8. 2017 - 02:08)

Je to spíše tragikomedie, politováníhodná šílená fražka, když jsou ubozí důchodci (ale nejen oni) nuceni okolnostmi (které si ovšem sami zvolili) nakupovat takto nedůstojným způsobem. Kdy se lidem konečně rozsvítí v těch jejich zatemněných makovicích ?

Steve (Po, 7. 8. 2017 - 02:08)

Ano Mamute ... viděl jsem v televizi. nejčastěji se tam rvali negři - jo, to je na ně podobný.

Jinak já viděl tu tehdejší akci v Carrefouru ... v letáku byly obr mega nízké ceny, Já se tam jel tehdá podívat a pobavit s bejvalkou. Z lidí se stával doslova dobytek - trolejbusy, před obchodem a otvíračkou - to samý! Poté vevnitř ještě horší! Tuším že to byl tehdá celorepublikový podvod, hovořilo se o tom i ve zprávách na Nově. (poté se zavedl zákon, že od toho druhu tam min. několik kusů musí opravdu být! - tehdá nebyl ani jeden)

Já jsem v ČR, posuzuji české lidi ... cizí mentality jsou jiné, nelze je posuzovat českým okem.

mamut (Po, 7. 8. 2017 - 01:08)

Pane Steve, viděl jste někdy třeba takové slevové akce v obchodech např. v USA, nebo i Německu, Anglii aj. ? Tam se lidi porvali i ušlapali a nebyli to jen důchodci. A zrovna tak u nás. Stačilo, když se otevíraly obchody např. v Černém Mostě v Praze. Mladí se tam kvůli novým mobilům div nezmrzačili. A co chudákům důchodcům nakonec zbývá, než nakupovat ve slevách, když někteří (a řekl bych, že drtivá většina) má prachmizerné důchody, které stěží postačí k bídnému přežití, co ?

Steve (Po, 7. 8. 2017 - 00:08)

Až bude v nějakém marketu řádná sleva ... běžte se na důchodce podívat! Doporučuju! :-D

mamut (Po, 7. 8. 2017 - 00:08)

Mě mrzí, jak staří...Nelze takto paušalizovat. Vše je to jen a jen o jednotlivých lidech. Těžko čekat od člověka, který se ve svém mládí chová jako hulvát, aniž by ho někdo utnul, že se bude chovat jiným způsobem ve svém stáří (možná až na pár výjimek). A je-li někdo v mládí vychováván k úctě a ohleduplnosti, stejně tak bude jednat i jako důchodce. Největší význam má výchova v rodině. Možná si někteří senioři idealizují dobu svého mládí a rádi zapomínají na své prohřešky, ale faktem zůstává, že mnozí z nich nabyli spoustu osobních zkušeností, které se ovšem mladým zdají zkostnatělé a přežité, možná i bezvýznamné a nepoužitelné. Ale i oni jednou zestárnou a budou se rozčilovat nad móresy mladých, kteří nebudou dbát na jejich dobře míněné rady.

jsi (So, 5. 8. 2017 - 14:08)

je to pravda že takto...na špatná diskusi.

fuj (So, 5. 8. 2017 - 14:08)

Mě mrzí, jak staří... je to pravda že takto mluví, ale mladí kolem mne jsou také pěkný paka; takže to chce toleranci, co si myslet o dívkách ze ZŠ, které tvrhnou do busu MHD,a ted se baví o tom který spolužák smrdí,holky posedaly kolem mne,a drří si nos, když příjde jejich spolužák, přitom cítím pižmo a zároveň cítím zkažené maso jako z pindy, jak některá z dívek má menstruaci, kurva to ty holky nemohou být trochu soudné a nad věcí, školní výlet po Praze kolem poledne znamemá že jsou všichni propoceni a smrdí, ale řvou jako krávy, ten kluk mimochodem tedy fakt smrděl. Učitelka dělá že to neslyší, můj závěr je že každá věková skupina má své mouchy, jak se říká,, myslí si že její hovno nesmrdí.

dfg (So, 5. 8. 2017 - 11:08)

vrták je smola,práskl do bot,vetešník

dfggh (So, 5. 8. 2017 - 11:08)

ččmoude

nic ti nedám (So, 5. 8. 2017 - 11:08)

Doktorkomeká vrchovina je pekná chujovina.

Iva (So, 5. 8. 2017 - 10:08)

Mě mrzí, jak staří zapomínají a dělají si vlastní pravdu.
Jezdím autobusem s bývalými lékaři a sestrami, co jezdí do jídelny FN na obědy. A poslouchat ty jejich řeči...kam jim zmizel mozek? Všichni mladí jsou podle nich zlí, jen chtějí peníze bez práce, neznají pohyb, pomoc rodičům, nemají vlastní byt, maminky se o ně starají do 30 let, atd....
Nynější zaměstnanci nic nedělají a chtějí peníze, kdežto oni dřeli a nestarali se o peníze (mnohé z nich znám osobně a tak vím jak "dřeli" a jak otřesně se chovali k pacientům).
Navíc jako bonus vždy je, že sice všichni mladí jsou padoušští haj-zlíci, ale jejich vňoučátečka jsou zosobněním ušlechtilosti a pracovitosti.
To už mají mozek v háji nebo co to plácají?
Já ve svém věku přeci nezačnu nosit sluchátka a poslouchat hudbu, abych ty slaboduché řeči neslyšela.
Když slyším jaký zmatek v hlavě mají kdysi inteligentní lidi, pouze o + - 10 let straší než já, tak by snad ve vedoucích funkcích (i vláda, parlament, post prezidenta) měli být lidé "mladí", třeba pouze do 60 let. Dál očividně mozek atrofuje a člověk ztrácí nad sebou a svými myšlenkami kontrolu. Sebereflexe mizí...

Potom (So, 5. 8. 2017 - 10:08)

Je můj tak ho můžu...se ale nediv, když přes něj dostaneš, úchyle.

Honza (Pá, 4. 8. 2017 - 16:08)

dostals dobrou lekci. Asponˇ...Je můj tak ho můžu ukazovat kde chci.

Honza (Pá, 4. 8. 2017 - 16:08)

když viděly toho křivého...Proč myslíte že mám špinavej žalud ? Meju se pravidelně. A opalovat se nahatej u rybníka snad není zakázaný.

Ano (Pá, 4. 8. 2017 - 06:08)

Stejně jako vede první kroky dítěte.........,silový postup vede pouze k rozvoji nenávisti......

(Pá, 4. 8. 2017 - 05:08)

žasnu,ale je to tak.......

Jana a její hos (Pá, 4. 8. 2017 - 05:08)

Ano,tak by to mělo být.To je ten rozdíl mezi automechanikem a zahradníkem.Mezi výměnou a doplněním.Není zahrada jako zahrada.
Podej mně ruku a já tě povedu.......,dovedu zpět k harmonii
Nikodém......

Reklama

Přidat komentář