Reklama

Agresivita dnešních důchodců

ty (Ne, 13. 8. 2017 - 00:08)

Souhlasím s Vámi, že takto...starej komanči, tys vůbec nepochopil příspěvek. Ten byl právě o takových dědcích jako jsi ty, kteří POUZE kritizují mladé.

mamut (So, 12. 8. 2017 - 22:08)

Včera proběhla na...Souhlasím s Vámi, že takto starý řidič nemá na silnici co pohledávat. Ale když jste takto radikální vůči seniorům, co říkáte na to, že zfetovaný mladý řidič na zastávce autobusu zabil mladou ženu ? Zrovna tak, jak Vy soudíte staré lidi, mohou oni posuzovat mladé, jestliže by použili Vaši šablonu. Takže to není o stáří a mládí, ale pouze o zdravém rozumu a soudnosti. Neboť i mladý člověk se může chovat hůř, než nějaké to hovádko Boží, když má v palici vygumováno. A právě z těch mladých blbů jsou pak i ti blbové staří, když se toho dožijí a nerozstřelí se třeba někde na motorce.

mamut (So, 12. 8. 2017 - 18:08)

Takže jste obyčejný,...Milá paní Ivo, mluvte jen za sebe. To, jestli někdo mé rady chce, či nechce poslouchat, nezávisí na Vás. A budete se divit, ale díky mé profesi jsou moje rady žádané a i docela dobře honorované, přestože jsem podle Vás obyčejný remcající důchodce. A já Vám moje předsvědčení nevnucuji, Vy si přece můžete dělat, to co chcete. Já jen reaguji na některé ufňukánky, kteří si myslí, že je spasí nějaký mesiáš v podobě např. Babiše, Bělobrádka, Gazdíka, Sobotky či jiných figurek našeho košatého politického života. Nespasí. Každý musí začít sám u sebe.

mamut (So, 12. 8. 2017 - 18:08)

...a hlavně máš své...Jestli si naivně myslíte, že každý, kdo dělal dříve v komunální politice, nutně musel být komunista, tak jste na velkém omylu. Ale podobným lidem jako Vy nemá cenu něco vysvětlovat. Rozhodně jsem toho pro republiku udělal více, než věční kritici Vašeho typu. Takoví jako Vy dokázali akorát kritizovat po hospodách a jinak drželi hubu a krok. A hrdiny ze sebe dělají, až když je to oficiálně potvrzené. Takových znám mraky.

mamut (So, 12. 8. 2017 - 17:08)

...a hlavně máš své...Vždyť jste si to demokraticky zvolili, tak co tady kvičíte, že budete makat až do osmdesáti. To je Váš problém.

nějak (So, 12. 8. 2017 - 16:08)

Tak jsem po několika dnech...měníš názory, babo :DDDD

aby (So, 12. 8. 2017 - 15:08)

Hlavní problém vidím v...se důchodci mohli vyzuřit a vymyslet teorie, že za všechno mohou mladé fetky a Kalousek.
Rudo před očima, nenávist a to chtějí, aby je lidi ctili.

Anna (So, 12. 8. 2017 - 15:08)

Pořád si myslím, že váš...Tak jsem po několika dnech nakoukla a nestačím se divit. To víte, že peču, dcera taky peče a vzájemně si nosíme ochutnat. Vy byste dokázala dítěti vysvětlit, že je to zdravější doma pečené, než třeba ten zmiňovaný brumda? Ale rozhodně nekupuji žádné laskominy, vnučka vůbec nebaští bombony ap. To grilování s mladými je tak jednou do roka, protože na velké zahradě je hlavně práce. A mladí pomáhají. Rozhodně tedy nejsem nějaká stará chuděra které je zapotřebí kolem všech doma skákat. Rozhodně se neupínám jen na rodinu. To bych nikomu ani neradila,ale jak tu někdo píše, vzájemná mezigenerační pomoc je dobrá věc.

Anna (So, 12. 8. 2017 - 15:08)

Včera proběhla na...Hlavní problém vidím v tom, pokud se stane nějaké neštěstí, proč k tomu vůbec dávat diskuzi?

ty (So, 12. 8. 2017 - 15:08)

ted píšeš o seniorovi a...jsi nějak natvrdlej? Pořád píše o seniorovi. A žádnej lékař nedá zprávu 93 letýmu dědovi, že může řídit auto.

Jinak (So, 12. 8. 2017 - 14:08)

polopate.Mezi mladými lidni je určitě řada blbců chceš-li ,stejně tomu tak bude i v ostatních skupinach.Ale nelze vše vztahovat na celou skupinu.

Jinak (So, 12. 8. 2017 - 14:08)

lékař bere za prohlídku poplatek......nebo .......

koukni (So, 12. 8. 2017 - 14:08)

ted píšeš o seniorovi a předtím......

typická ukázka (So, 12. 8. 2017 - 10:08)

znovu si po sobě přečti co...O čem to píšeš? O nějakém lékaři? Aha....trochu mimo, že...

Jinak o starých lidech si myslím, že by měli být užiteční pro svou rodinu a milovaní rodinou. Jinak opravdu nevím, proč by z nich měl být na větvi cizí člověk. Pomoct, poradit, to by jim měla každý člověk. Ale stejně jako nikoho nezajímá cizí dítě, pokud není v nesnázích nebo člověk ve středním věku, nějak mi uniká, proč bych si měl sednout na zadek před cizím seniorem.
A když remcá, končí u mě.

typická ukázka (So, 12. 8. 2017 - 09:08)

Většinou si lidé...Že starej dědys byl natolik drzý, že sedl za volant, to je jedna věc a dá se jí předejít lehce, tak jako to dělají ostatní normální, myslící lidi.
Když oslaví třeba 70 let, můj soused, řidičák odevzdají. Nebo když si poprvé všimnou, že udělali za volantem chybu - třeba pozdní reakce. V tuto chvíli je čas na vrácení řidičáku.
Jestliže děda neměl u sebe potvrzení o prodělané lékařské prohlídce, o čemž pochybuju, bude to pro něj ještě těžší, protože to znamená jako by řídil bez řidičáku a ani pojišťovna necvakne ani korunu. Veškeré škody jdou na jeho účet.

A (So, 12. 8. 2017 - 09:08)

pokud máš názor,že starší a staří lidé jsou k ničemu nebo navíc,tak jsi skutečně hlupák.
V obecné rovině plati,tam kde se upřednostní pouhý rozum bez zřetele na zkušenosti,pak ti mladi podobné zkušenosti budou muset znovu získat.Společnost je také takový organismus a zkušenosti jsou nepřenosné......Zamysli se....

koukni (So, 12. 8. 2017 - 09:08)

znovu si po sobě přečti co jsi napsal......,a ten závěr...např..kolik roku má jeho lékař,který ho nechal řídit? to víš.....,jak dlouho ten starý pan a jak často auto řídil,měl vůbec řidičák....to vše víš.....,je lékař alkoholik.,bere drogy,...,existovala nějaká okolnost,která by toho starého pana přiměla k takovému rozhodnutí atd.....pokud to skutečně víš ,tak pomalu hodnot.

anonym (So, 12. 8. 2017 - 09:08)

Většinou si lidé neuvědomí, že i oni budou staří a protože bude hůř, bude i více těch nespokojených starých lidií. Je to závist? Není, je to povaha a blbost.
Jinak k té nehodě. Myslím si, že starý organismus je už v tom věku oslabený, není i taková reflexe a takový člověk by měl být soudný a za volant neusedat. Zakázat to asi nejde, snad jen ze zdr. důvodů odebrat řidičák. A protože jsme lidé různého myšlení a různých povah, tak reagujeme každý jinak. Možná i ten co nadává a dožije se toho věku, sedne po devadesátce za volant.

typická ukázka (So, 12. 8. 2017 - 09:08)

Včera proběhla na Novinkách zpráva, že 93 letý !!!!! řidič, vjel do protisměru a zabil 48 letou ženu.
Naprosto ukázková je diskuse pod článkem. Ne že by, jak by by se mohlo zdát, většina odsoudila nesoudnost, až drzost starého chlapa, který zabil ženu, popřípadě jeho praktického lékaře, v případě, že věděl, že takto starý pán ještě má řídí auto, ale naopak se na diskusi rozčilovali, proč by řidičák mít nemohl, když mladý ho mají.

Kdykoliv je na novinkách článek o nehodě, vraždě či neštěstí podívejte se na diskusi. A pochopíte, proč lidí stářím tolik opovrhují.

Jeden (So, 12. 8. 2017 - 07:08)

z nejstarších systemu meli INDIANI.......K rozhodování ale používaly radu starších....!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář