Reklama

CFNM

Klárka (St, 27. 7. 2011 - 17:07)

Nedávno měla kamarádka narozeniny. byla to čistě dámská jízda. Ale na spestření měla pozvané dva kluky, kteří nás obsluhovali úplně nazí. Zpočátku jsme z toho byly trochu v rozpacích ale nakonec jsme se náramně bavily. Nebyli to striptéři ale její dkamarádi, kteří se k tomu nechali přemluvit. Nedošlo k žádným orgiím jak by jste možná čekali. Šlo skutečně jen o obsluhu akorád si občas z některou z nás zatančili.

CFNM klub - cfn (Po, 25. 7. 2011 - 17:07)

Ahoj, zakládáme v Brně CFNM klub, takže rádi přivítáme především zájemkyně i zájemce o reálná setkání (jak povídací, tak akční). O podobě klubu je možno diskutovat. Možná to může být i zajímavé pro studentky jako brigáda - ale to je všechno věcí další diskuse. :-)))

ja (Ne, 17. 7. 2011 - 12:07)

Holky ktera si me chcete svleknout ? Muzou u toho byt i kluci abyste se nebaly.

Ahoj, rád bych založil CFNM klub v Brně. Budu rád pokud mi napíší zájemci i zájemkyně na mail ... :-)

jan (Ne, 3. 7. 2011 - 11:07)

Rad bych aby me holky chytly treba v parku slikly me do naha a vzaly mi veci. Ja bych pak nahatej behal mezi nima a snazil se ty veci dostat zpet. Pri tom by se mi smaly jak mi lita pindour ze strany na stranu. Urcite by se mi za chvilku postavil a trcel jak stozar.

Martin (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

taký bych chtěl aby mně holky svekly do naha a já bych musel jít v centru Ostravy nahatý s krásnými holkama i domů to mně vzusuje mato

Martin (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

taky bych chtěl aby mně holky v parku svekly do naha a vzali mi oblečení a chodil bych prednima nahatý to mně vzusuje

M (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

taky bych chtěl aby mně holky v parku svekly do naha a vzali mi oblečení a chodil bych prednima nahatý to mně vzusuje

Martin (So, 14. 8. 2021 - 22:08)

taký bych chtěl až mně holky v parku svléknou do naha to mně vzusuje je to můj sen Martin

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 00:08)

Mě chytly svlékly a vyhonily mi ho jedna to točila mobilem . Moc dobře mi potom nebylo . Vadilo mi to video co ta potvora natočila . Je tam dobře vidět jak mě úplně vydojily .

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 01:08)

Holky, když se rozjedou, tak mohou být pěkné bestie. Mě se stalo něco podobného. Koupaly se nahé a já jim schoval svršky. Pronásledovaly, chytily, svlékly, mučily, včetně masturbace. Pak mne odvázala maminka jedné z nich, až v noci, ošetřila mne a oblékla. Máma mi nevěřila ani slovo. Na cucky roztrhané trenýrky nestačily jako důkaz.Takový slušný a hodný holky by to nikdy neudělaly.

Martin (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

to je můj sen nahatý před holkama

Martin (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

taký bych to chtěl nahatý v parku před krásnými ženami

Martin (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

nahatý chodit v parku před krásnými ženami které mně vzruší

Martin (So, 14. 8. 2021 - 14:08)

chtěl bych aby mně chytli holky v parku vzali mi oblečení a já nahatý bych prednima chodil

klaris (Čt, 30. 6. 2011 - 10:06)

Už roky hledám dívku nebo...jo du do toho!!! :D

honza (St, 29. 6. 2011 - 21:06)

uz stahuju kalhoty.

anonym (Út, 28. 6. 2011 - 23:06)

Už roky hledám dívku nebo...A co tak léčba v pakárně?

Podivin (Po, 2. 5. 2011 - 23:05)

Už roky hledám dívku nebo ženu pro uskutečnění zvláštní představy. Zatím nic. Ale kdyby se tady nějaká našla...

Šli bychom spolu někam do parku, já bych se svlékl, ona by odešla s mým oblečením. Zůstal by mi jen mobil. Pak by mi zavolala ze skrytého čísla a dávala úkoly. Kdyby se mnou byla spokojená, řekla by mi, kde najdu oblečení.

Martin (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

taký bych chtěl projít se nahatý v parku s krásnou holkou to aby kamarády mi vzali oblečeni a nahatý bych šel s holkama po městě

Reklama

Přidat komentář