Reklama

CFNM

Peter (Po, 19. 9. 2011 - 20:09)

Ahoj, zakládáme v Brně...Chcel by som vedieť, beriete do klubu aj záujemcov, mužov. Veľmi po tom túžim a chcel by som to vyskúšať, dakujem za odpoved

6512 (Pá, 9. 9. 2011 - 23:09)

A to jako ze by vsichni kluci...Tobě by se líbilo nechat se s kamarádkama obsluhovat od nahého chlapa?
Já vás rád budu obsluhovat... :-)

to hlavní ... ))

CFNM klub Brno (Pá, 2. 9. 2011 - 10:09)

Ahoj, zakládáme v Brně CFNM klub, takže rádi přivítáme především zájemkyně i zájemce o reálná setkání (jak povídací, tak akční). O podobě klubu je možno diskutovat. Možná to může být i zajímavé pro studentky jako brigáda - ale to je všechno věcí další diskuse. :-)

j (St, 17. 8. 2011 - 19:08)

Tak ukazte ty pindoury !

Miker (Pá, 12. 8. 2011 - 00:08)

Ahoj, zakládáme v Brně...Ahoj CFNM jako takové bych si rád zkusil už roky...jde to nějako?

CFNM Brno (St, 3. 8. 2011 - 15:08)

Nabízíme nahou obsluhu na dívčích oslavách zdarma! [email protected]

jana (Ne, 31. 7. 2011 - 08:07)

A to jako ze by vsichni kluci byli nahaty a holky obleceny jo ? Tak to je bomba.

Martin (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

super nahatý před krásnými ženami v městě

Michal (Čt, 28. 7. 2011 - 17:07)

Já bych řek že je to...Takovi kluci kazi obchod tem, kteri si tim privydelavaji, jako treba vysokoskolaci. Narocnejsi zeny si snad ale vyberou kluky vyssi urovne i kdyz za jejich sluzby musi zaplatit. Ti kluci kteri to delaji zadarmo maji fetis a to snad zeny taky odradi. Jestli ma mit party uroven, nemuzou tam obsluhovat vzruseny uchylove.

roman (Čt, 28. 7. 2011 - 10:07)

Já bych řek že je to spíš naopak. Že by se asi našlo hodně kluků, kteří by dali nevím co aby ty holky mohli obsluhovat

Michal (St, 27. 7. 2011 - 17:07)

Nedávno měla kamarádka...Jestli to ty kluci delali zdarma, tak byli velmi stedry, za to se normalne plati dost penez.

Klárka (St, 27. 7. 2011 - 17:07)

Nedávno měla kamarádka narozeniny. byla to čistě dámská jízda. Ale na spestření měla pozvané dva kluky, kteří nás obsluhovali úplně nazí. Zpočátku jsme z toho byly trochu v rozpacích ale nakonec jsme se náramně bavily. Nebyli to striptéři ale její dkamarádi, kteří se k tomu nechali přemluvit. Nedošlo k žádným orgiím jak by jste možná čekali. Šlo skutečně jen o obsluhu akorád si občas z některou z nás zatančili.

CFNM klub - cfn (Po, 25. 7. 2011 - 17:07)

Ahoj, zakládáme v Brně CFNM klub, takže rádi přivítáme především zájemkyně i zájemce o reálná setkání (jak povídací, tak akční). O podobě klubu je možno diskutovat. Možná to může být i zajímavé pro studentky jako brigáda - ale to je všechno věcí další diskuse. :-)))

ja (Ne, 17. 7. 2011 - 12:07)

Holky ktera si me chcete svleknout ? Muzou u toho byt i kluci abyste se nebaly.

Ahoj, rád bych založil CFNM klub v Brně. Budu rád pokud mi napíší zájemci i zájemkyně na mail ... :-)

jan (Ne, 3. 7. 2011 - 11:07)

Rad bych aby me holky chytly treba v parku slikly me do naha a vzaly mi veci. Ja bych pak nahatej behal mezi nima a snazil se ty veci dostat zpet. Pri tom by se mi smaly jak mi lita pindour ze strany na stranu. Urcite by se mi za chvilku postavil a trcel jak stozar.

Martin (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

taký bych chtěl aby mně holky svekly do naha a já bych musel jít v centru Ostravy nahatý s krásnými holkama i domů to mně vzusuje mato

Martin (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

taky bych chtěl aby mně holky v parku svekly do naha a vzali mi oblečení a chodil bych prednima nahatý to mně vzusuje

M (Ne, 15. 8. 2021 - 15:08)

taky bych chtěl aby mně holky v parku svekly do naha a vzali mi oblečení a chodil bych prednima nahatý to mně vzusuje

Reklama

Přidat komentář