Reklama

Výprask vařečkou

Zdenda (Pá, 22. 7. 2016 - 10:07)

AHOJ Eki jak ti to dopadlo,já jsem od toho posledního výprasku za vízo zatím nedostal.Prní týden prázdnin jsem měl zasek pěkně červenej ,to víš řemen Sestra poslouchá jako hodiny zahlédla můj výprask a má bobky z toho ,že by takhle dostala.Jestli si byla bita tak at se ti to brzy zahojí.Čau ZDENDA

otin (Út, 19. 7. 2016 - 23:07)

tak to byly správné výprasky

Mikoo (So, 16. 7. 2016 - 14:07)

je mi 11 let a už delší...Príď a dm ti na holú

Ella (Pá, 15. 7. 2016 - 18:07)

Za necelou hodinku se vrátí teta(jsem u ní na prázdninách) a dá mi na zadek. Bude to poprvé, co dostanu. Děsně se bojím :(. Snad mi odpustí :(. Vrátila jsem se včera pozdě od kamarádky. Místo ve 22:00, tak v 5 ráno. Já se bojím!!!;((

otin (Út, 12. 7. 2016 - 22:07)

no, tak to jsem měla úplně...a jěště to pokračuje?

Agata (Út, 12. 7. 2016 - 10:07)

Prutem jsem dostala...no, tak to jsem měla úplně stejně u babičky i doma. U babičky prutem, doma od mámy vařechou. Ještě v 17 letech. u babičky po výprasku prutem jśem musela na druhý den musela ukazovat zadek vždy. Když je jí zdál málo rudo, modro fialvý, dostala jsem nášup. A doma, aby to náhodou nebolelo málo, tak si moje hodná mamča namáčela vařechu před výpraskem do vody. :-) jen doteď neumím říct, co bolelo víc. sedět jsem nemohla ani po jednom :-)

Mikoo (Po, 11. 7. 2016 - 02:07)

No niektoré deti by si zaslúžili pár po holej

Roman (Út, 5. 7. 2016 - 22:07)

Vy toho naděláte kvůli pár ranám na zadek... Já doma často dostával řemenem přes holá stehna. Pěkně do trenýrek, nastavit holé nohy a už to jelo! Dneska už nikdo nic nevydrží :-)

Jirka (Út, 5. 7. 2016 - 17:07)

Prvni vyprask strasne dostala...Tak snad byl i poslední,nebo ne?

Karolina (Út, 5. 7. 2016 - 14:07)

Jak ti dopadlo ,já jsem...Prvni vyprask strasne dostala jsem remenem,vareckou i rakoskou :((

Zdenda (So, 2. 7. 2016 - 18:07)

Jak ti dopadlo ,já jsem dostal řemenem jak jsem očekával ,byl to horší výprask jak před týdnem.Celý výprask byl na holou Kamarádka mi dávala obklady na zadek.Když jsem dostával výprask tak byla vedle se sestrou v pokoji a jen zahlédla jak dostávám řemenem.

Karolina (Po, 27. 6. 2016 - 17:06)

Jak uz jsem psala za 4 dny dostanu svůj první výprask za dvě čtyřky na vysvědčení strašně se bojim a chtěla jsem se zeptat nějaké tipy aby se zadek rychleji zahojil? :)) :((

Adela (Ne, 19. 6. 2016 - 13:06)

Ja mam prdel vysvihanou i ted. Nase mama to dela tak ze se musime svliknout a dat ji varecku. Ona na me zatim ceka venku na zahrade. Vzdy se priserne stydim. Kdyz vyprask skonci mama veme kalhotky zareze mi je do prdele tak ze je to horsi nez ten vyprask a ja tam musim stat zatim co se mi vsichni smeji. TRAPNY!

Zdenda (So, 18. 6. 2016 - 20:06)

JÁ JSEM DOSTAL VČERA ŘEMENEM A TO JEŠTĚ NEBYLO ZA VÍZO ALE ZA TO ,ŽE JSEM PŘIŠEL POZDĚ DOMU.Dva roky jsem nebyl bit a ted dostanu během 14 ti dnů dvakrát.

Áďa (Pá, 17. 6. 2016 - 17:06)

Jednou, když mi byli asi 3 roky, se moje máma naštvala, když jsem něco provedla (už ani nevím co) a prostě si vzala vařečku přehla mě přes koleno a seřezala mě. Nevím proč, ani za co, ale výprask si pamatuji stále. I když to byl jediný výprask v mém životě, celkem se to na mě podepsalo, teď mě představa výprasku vzrušuje. Jinak moji rodiče nic neřeší výpraskem, podle nich to neni cesta.

šachista (Pá, 17. 6. 2016 - 11:06)

ve 14nácti už je na první...Nikdy není pozdě. Naše dcera byla úplně bezproblémová až do šestnácti. Pak jsme se přestěhovali a nová škola, nová parta nebo co, jednoduše se přestala učit, začala pozdě chodit domů, kouřila a podobně. Dlouho nic nepomáhalo, až manželka přišla s návrhem výchovných výprasků. Já jsem souhlasil, ale protože už byla fakt skoro dospělá, zdálo se mi vhodnější aby jí trestala manželka. No někdy jsem byl toho svědkem a manželka si dávala zaležet. Rukou nebo vařečkou, přes kalhotky nebo i na holou, dcera asi půlroku chodila s pěkně rudou zadnicí. Báli jsme se jestli neuteče z domu nebo něco, no věřte nebo ne, mělo to fakt účinek a teď je všechno jak předtím, dcera se učí výborně a její chování se o dost změnilo k lepšímu.

michal (Čt, 16. 6. 2016 - 13:06)

Vím,že je to asi před holkama ponižující no,ale já to mam horší já když přinesu na vízo dvojku dostanu vařečkou přes kalhoty nebo boxerky, vloni jsem dostal řemenem přes holý zadek 25.ran za trojku a letos mi hrozí čtverec z matiky a strýc už si připravuje rákosku a pokud dostanu na holou tak si týden nesednu budu řvát jak nemluvě a kromě jelit na zadku se budu muset šprtat celé prazdniny.

Karolina (Čt, 16. 6. 2016 - 12:06)

ahoj Karolíno mně to letos...No tak to doufám ze jen straší mam první dvě čtyřky na vysvědčení a nikdy jsem výprask nedostala ale teď se mu asi nevyhnu ani nevim jaká bolest me čeká :(

Zdenda (St, 15. 6. 2016 - 18:06)

poprvé budu před ní bit na holou.Možná budu bit i před její kamarádkou.Naši mi postršili ,že kolik bude 4 tolik ,tolik uvidí můj výprask holek.Doufám,že mi jen straší.

Zdenda (St, 15. 6. 2016 - 18:06)

ahoj Karolíno mně to letos čeká zase.V Pololetí jsem dostal jednu 4 dostal jsem páskem ,hrozí mi tři 4.Dostanu na holou.Jsem v šesté třídě a budu bit před sestrou.Naposledy jsem byl bit před ní ve druhé třídě.Poprvé budu bit

Reklama

Přidat komentář