Reklama

Výprask vařečkou

Veronika (Út, 18. 10. 2016 - 12:10)

Pětadvacet vařečkou a na...:-) u nás taky. Mamka měla šuplík jenom na výpraskové vařechy. Postupně poznala, které mě bolí nejvíc a používala jen ty. Ohnout se jí přes klín nebo ve stoje přes židli a nekonečný sekec na moji holou zadnici mohl začít. Výsledek byl rudo modro fialový zadek a ubrečené oči a uřvaný hlas.

Janina (Po, 17. 10. 2016 - 14:10)

Pětadvacet vařečkou a na holou je taková česká klasika. Domnívám se, že já jsem jich musela dostat asi stovku, u nás se trestalo často a s chutí.

Petra (Po, 17. 10. 2016 - 10:10)

To Gama2: BYlo to někdy...no, já když poprve v mamčiné ruce okusila na svém holém pozadí gumový tatar, tak jsem se při výprasku počůrala.Ta bolest byla neskutečná. Bohužel si ho mamka oblíbila a řezala mě s ním snad do 17 let.

JK (So, 15. 10. 2016 - 07:10)

A ve kterém roce, resp....To Gama2: BYlo to někdy okolo roku 1983 možná 84. Tatar je pomlázka se kterou kluci chodí o velikonocích vyšlehat holky aby byly zdravé. Většinou je spletená z vrbových proutků. Ale moje žena dostávala nařezáno od mamky gumovým což se jen místo proutků použily gumové hadičky(bužírky na izolaci drátů). No a oblast Morava ale vtěch letech bylo trestání výprasky v rodinách dost praktikované asi v celé tehdy ještě Československé republice

Zdenda (Pá, 14. 10. 2016 - 19:10)

omlouvám se za špatně napsaný začátek ale špatně vidím.Správně jsem chtěl napsat,že jsem dostal společný výprask se svoji první manželkou v sedmé třidě.

Zdenda (Pá, 14. 10. 2016 - 19:10)

JÁ JSEM DOSLU DO SEDMÉ TŘÍDY.ŠLLI TAL SPOLEČNÝ VÝPRASK SE SVOJI PRVNÍ MANŽŽELKOU.CHODILI JSME SLI JSME SPOLU DO KINA MĚLI JSME SE VRÁTIT DO OSMI HODIN,ALE VRATILI JSME SE V 11HODIN.TROCHU JSME PROŽÍVALI NAŠE PRVNÍ VELIKÉ RANDE.KDYŽ JSME SE VRACELI PŘIZNÁM SE ,ŽE BYLA VE MNĚ MALÁ DUŠIČKA,OBA JSME VĚDĚLI,ŽE TO DNES BEZ VÝPRASKU ASI NEBUDE,KDYŽ JSME SE STYDĚLI TO NAHLAS PŘIZNAT.SVÍTILO SE U NÁS TAK JSME VĚDĚLI ,ŽE NAŠE RODIČE JSOU U NÁS.MOJE MAMKA NÁM PŘIŠLA OTEVŘÍT,NO JEN POJĎTE.ZULI JSME SE V PŘEDSÍNI A POMALÝM KROKEM ŠLI DO POKOJE ZA RODIČEMA.NA STOLE BYLY POLOŽENÝ DVĚ VAŘEČKY,CHTĚLO SE MI BREČET ALE STYDĚL JSEM SE PŘED KAČKOU.KAČKA SE TAKY TROCHU TŘÁSLA ALE SNAŽILA SE TAKÉ DRŽET STATEČNĚ.NASLEDOVALA DOMLUVA NAŠICH MATEK,KTERÁ KONČILA VĚTOU,ŽE ZASLUHUJEME POŘÁDNÝ VYPRASK ,KTERÝ TAKÉ HNED DOSTANEME .MEZITÍM MAMKA PŘIPRAVILA VÁLENDU ABY JSME SI MĚLI NA CO LEHNOUT OBA JSME LEŽELI VEDLE SEBE S VYSTRČENÝM ZADKEM.TÁTOVÉ VZALI VAŘEČKY.STŘÍDAVĚ JSME DOSTÁVALI VAŘEČKOU NA OBĚ PŮLKY.NO MUSÍM ŘÍCI ,ŽE JSME NA TENTO VÝPRASK DLOUHO VZPOMÍNALI.

Milka (Pá, 14. 10. 2016 - 12:10)

Za mého mládí se...Přesně tak. Je mi 36 let a vmládí jsme dostávali. Minimálně pár mých nej kámošek rozhodně. sem tam jsme si ukazovali jelita. S holkama v kanclu jsme to řešili taky a každá z nich dostávala poměrně hodně na prdel.

Mirka (Pá, 14. 10. 2016 - 11:10)

Za mého mládí se vařečkou trestalo v úplně každé rodině. Tak jsem se schválně zeptala asi třiceti kamarádek a spolupracovnic, jak dnes trestají, a víc než polovina přiznala, že vařečku stále používá nebo alespoň někdy použila.

Petra (Pá, 14. 10. 2016 - 09:10)

A ve kterém roce, resp....tatar. To je pomlázka ;-) já bohužel dostávala gumovým tatarem

Mil (Pá, 14. 10. 2016 - 08:10)

A ve kterém roce, resp....V osmdesátých letech. Přesně rok si už nepamatuju, je to dávno, ale tehdy byly výprasky všeobecně docela běžné.

P. (Pá, 14. 10. 2016 - 07:10)

Zažila jsem něco...já to zažil se svojí první holkou, někdy v 16 letech. poprve,když jsme šli do kina a ona se dost vrtěla na sedadle. Po kině jsem se jí ptal. Jen tak lehce pronesla, ale mamka mě zmlátila vařechou. Když jsem se zeptal jak moc, tak mi ukázala holý zadek. měla jednu modřinu vedle druhé.Její mámu jsem již znal, čast jsem k nim jezdil. Sem tam jí říkala, že jí dá na prdel atd , ale to jsem myslel, že je sranda. Nebyla! Asi po půl roce ji seřezala i předemnou. Přiběhla s rákoskou v ruce, ona se musela ohnout přes s tůl a dostala takový nářez na holý zadek...ječela jak nikdy sand. Stál jsem tam, jako opařený. Na ten sekec nezapomenu.

Gama 2 (Pá, 14. 10. 2016 - 01:10)

Zažila jsem něco...A ve kterém roce, resp. letech se tyto hrůzostrašné příhody staly? A ve které oblasti? Bylo to u nás v ČR nebo někde jinde? A co je to ten tatar? Já znám akorát tatarskou omáčku...

Mil (Čt, 13. 10. 2016 - 14:10)

Moje žena taky dostávala...Zažila jsem něco podobného, ale opačně. Můj kluk, dnes manžel, dostal výprask rákoskou od své mámy.Já se dívala a bylo mi ho líto.

JK (St, 12. 10. 2016 - 15:10)

já to měla tak, že jsem to...Moje žena taky dostávala tatarem dokud bydlela u rodičů. U jednoho výprasku jsem i byl. Přišel jsem ji vyzvednout měli jsme jít do kina. Její mamka dnes už tchyně mě pozvala dál s tím že si s ní ještě musí něco vyřídit. V ruce už měla tatar. Moje budoucí žena stála v kuchyni a jen žadonila ať je výprask alespoň přes kalhotky. No nic jí to nepomohlo jen ji řekla že jsem její holý zadek stejně už určitě viděl a musela si stáhnout elasťáky i s kalhotkama a ohnout se. Je pravda, že takto detailně jsem její vyšpulenou prcku ještě nikdy předtím neviděl a vrušením jsem ani nedýchal. Opravdu jsme v té době jen chodili do kina. Seřezala ji fest až měla prdelku do ruda. Pak jsem šli do toho kina jakoby se nic nestalo. Akorát se jí trochu hůř sedělo.

Petra (Út, 11. 10. 2016 - 10:10)

já to měla tak, že jsem to měla dle věku.V průběhu dětství a mládí mamka navyšovala počet ran a měnila věci, kterýma mně dávala na holý zadek. Nevím, jak přesně to věkově bylo. První stupeň základky 15-25 ran vařechou, několik jich vystřídala, protože se jich pár zlomilo. Druhý stupeň základky druhým koncem lepačky 40 ran, později gumový tatar. Ten vydržel až do matury, jen těch ran bylo ještě víc a sem tam se vystřídal s rákoskou. To bývalo jelit na zadku...

ZDENĚK (Ne, 9. 10. 2016 - 14:10)

já dostávám výprasky jak řemenem tak i vařečkou.Minulý týden jsem dostal výprask řemenem.Měli jsme ve škole rodičáky.Za školní prohřešky dostávám řemenem na holou.Sundám vše od pasu dolu a lehnu si na postel.Když ležím na posteli připraven,otec si začne odepínat pásek.To je z výprasku ta nejhorší chvíle ,ta příprava ata chvíle než dostaanu první šlehu.Vařečkou dostávám od mamky.V kuchyni se ohnu přes poěradlo židle a vystrčím zadek.Mamka už má vařečku připravenou takže se jde rovnou na věc.Po vařečce déle pálí zadek,řemenem to bolí víc při výprasku a několik dní mám pěkný jelita.

Eva (Pá, 7. 10. 2016 - 19:10)

Evi, moje matka měla pruty...No já taky méla zadek samá jelita.Vždycky jsem pak nosila delší sukni a klasické kalhotky.

Ladka (Pá, 7. 10. 2016 - 09:10)

Také jsem měla na výběr...Evi, moje matka měla pruty ve váze s vodou pořád. Vždy jen vybrala, který se jí zrovna líbil a tím mokrým prutem mi dávala na holý zadek a stehna pod ním. těch šviahnců, šlisů a jelit bylo nesčetně.

Mirek (Pá, 7. 10. 2016 - 07:10)

A je horsi pasek nebo varecka?U mne vařečka.

Michal (Pá, 7. 10. 2016 - 06:10)

A je horsi pasek nebo varecka?

Reklama

Přidat komentář