Reklama

Výprask vařečkou

Bára (Ne, 7. 8. 2016 - 17:08)

kolik vám je a kolik dceři ?39 a dcera 11 :-)

agata (Ne, 7. 8. 2016 - 13:08)

kolik vám je a kolik dceři ?

Bára (Ne, 7. 8. 2016 - 07:08)

a za co většinou tvá dcera...Opakované poznámky ve škole, když je sprostá nebo odmlouvání

Karel (So, 6. 8. 2016 - 23:08)

U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

agata (So, 6. 8. 2016 - 22:08)

a za co většinou tvá dcera dostává ?

Bára (So, 6. 8. 2016 - 18:08)

dneska jsem ji chytla při...Má dcera ty chodidla opravdu hodně bolavá a červená? Já bych spíš skusila to 30cm dlouhé umělé pravítko místo proutku. Dcera mé kamarádky měla chodidla po výprasku pravítkem jen trochu víc červená. Jednou dostala výprask když jsem byla u ní na návštěvě a tak jsem viděla chodidla dcery hned po výprasku. Kdybych viděla mohu porovnat. Jestli máte fotku chodidel po výprasku mohla bych porovnat. Muj email: [email protected]

Bára (So, 6. 8. 2016 - 17:08)

dneska jsem ji chytla při...Chápu ale zase ať může sedět. Tak skus opět i přes chodidla ale místo prutu vyzkoušej dlouhé 30cm pravítko. Rány spíš středně silné ale třeba 25 na każdé chodidlo.

agata (So, 6. 8. 2016 - 16:08)

dneska jsem ji chytla při prstění tak jsem ji dala 30 řemenem přes pipku chodidla už má dost bolavé tak jsem ji dala 50 silných prutem strašně řvala ale já nevyměknu má tam krvavé pruhu ale neměla to dělat

Bára (Pá, 5. 8. 2016 - 01:08)

mám dotaz, je vhodné bití...Výprask musí být vždy jen potrstáním a ne skončit poraněním jakékoliv části těla. Výprask přes chodidla se dá použít, nikdy však bít přes chodidla ničím tvrdým a už vůbec ne nějakou kovovou tyčkou-trvalé poškození nohou. Jedině pravítko nebo rákoska. Jak teď dceru trestáte?

Bára (Čt, 4. 8. 2016 - 21:08)

tak dneska jsem to udělala...agata - a jak dcerka reagovala na nový trest 30 ran prutem? Ve srovnání s bitím přes zadek. Aspoň v pozdějším věku myslím je lepší dostat přes holá chodidla než přes holý zadek. Děti se pak stydí:-)

agata (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

tak dneska jsem to udělala dcera sice nic neudělala ale já to chtěla vyzkoušet jen tak preventivně tak jsem ji dala 30 ran prutem

agata (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

tak dneska jsem to udělala dcera sice nic neudělala ale já to chtěla vyzkoušet jen tak preventivně tak jsem ji dala 30 ran prutem

agata (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

tak dneska jsem to udělala dcera sice nic neudělala ale já to chtěla vyzkoušet jen tak preventivně tak jsem ji dala 30 ran prutem

Bára (St, 3. 8. 2016 - 17:08)

no,já pořád myslím, že...agata - já bych to alespoň jednou přes ty chodidla zkusila a uvidíš :-)

agata (St, 3. 8. 2016 - 12:08)

no,já pořád myslím, že na výprask je nejlepší holý zadek. a když rána sedne těsně pod něj na stehno, to je pak strašný mazec...

Bára (Út, 2. 8. 2016 - 16:08)

já myslím,že je lepší...Koukám, že dceři je stejně jak dceři kamarádky kterou trestá přes chodidla. Možná skzsit proutkem nebo tím pravítkem a uvidíte jestli to pro dceru taky nebude lepš? než byď výprask přes džíny:-)

Bára (Po, 1. 8. 2016 - 23:08)

noo, upřimně. nebrala jsem...Agata - kamarádka má dceru starší již 11let a prý už nechtěla jí dávat přes holou. Saama dcera prý raději dostává nový trest pravítkem přes bosá chodidla. Asi nejlepší trest vyzkoušet a když zabere nahradit ho tradičním výpraskem na zadek.

Agata (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

agata - když jsou děti...noo, upřimně. nebrala jsem to jako ponižují. i když samozřejmě vystrčit holý zadek není ok, ale byla jsem tak zvyklá. před mamkou jo. sem tam mi řekla, že m ismrdí nebo tak :-) tam šlo o tu bolest. přes chodila? no nevím..jak na to přišla ? já dostala sem tam přes ruce pře výprasekm, prej abych je tam nestrkala

ZDENĚK (Po, 1. 8. 2016 - 08:08)

já myslím,že je lepší klasicky na zadek.Přes jiné části těla to může způsobit neštástné zranění.Dcerka dostávala asi tak do 7mi let na holou proutkem lepší než vařečka .Nyní je dceři 11let a už je rozumnější tak už je bita tak jednou za čas.Nebiji jí na holý na holý zadek při výprasku jí nechávám oblečení.Většinou má džínový kalhoty.Dostává řemenem takže to přes oblečení ten výprask zvládne.Já až do 14ti jsem dostával na holý zadek a zvlášt před sestrou to byla pro mně velká potupa.

Bára (Ne, 31. 7. 2016 - 00:07)

Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5...agata - když jsou děti malé jde trestat na holou. jak jsou starší je to ponižující. Kamarádka skusila nový způsob trestu. Když její dcerka zlobí tak jí prostě jen sundá ponošky a dá pár menších ran pravítkem přes bosé nohy. Prý to i lépe zabírá :-)

Reklama

Přidat komentář