Reklama

Výprask vařečkou

Eliška (Pá, 19. 2. 2016 - 13:02)

JÁ JSEM DNES BYLA BITA PŘES...Taky mě jednou taťka nařezal na zadek, vyhrnul mi šaty a pak ohnul přes koleno. Silonky s kalhotkama mi nestáhnul, ale i tak to strašně štípalo, že jsem pak ještě dlouho brečela. Kdyby mi nařezal na holý zadek, tak to bych asi nepřežila...

Jana (Ne, 14. 2. 2016 - 20:02)

JÁ JSEM DNES BYLA BITA PŘES PUNČOCHÁČE A MÁN POŘÁDNÝ MODŘINY,NEVÍM JAK BUDU ZÍTRA SEDĚT VE ŠKOLE.DOSTALA JSEM VAŘEČKOU A MÁM PĚKNÝ OBTISKY.PUNČOCHÁČE MNĚ MOC NEOCHRÁNILY.TO BYL TEDY PĚKNÝ DÁREK K VALENTINOVY.

Modní (So, 13. 2. 2016 - 17:02)

Já si taky myslím, že silonky jsou v hodné i pro předškolní dívky. spíše je problém jak nějaký pubertačky nosí ty síťované silonky. vypadají v tom jako prostitutky

Pavel (St, 25. 12. 2013 - 16:12)

Někteří rodičové se diví, že malé děti občas zlobí. Pak samozřejmě zaslouženě dostanou do těla. Občas to nějaký rodič přežene (např. otčím) a dítě zabije. Pokud to skončí pouze trvalými následky a na nic se nepřijde (nikdo nepůjde sedět) tak je to ok. Dítě si za to může samo - nemá zlobit. Stejné je to s důchodcama - zlobí. Sebrat důchod a zmlátit - pořád si na něco stěžují. Manželka, pes,milenka, šéf v práci, případně prodavačka v obchodě - jsou nechutně protivní - radím zmlátit. A pořádně. Vařečkou, řetězem, něčím dlouhým - železným prutem, bejzbolkou... A co ti cig....

MaDi (St, 25. 12. 2013 - 07:12)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Milá Lucinko, maminka to dělá rozhodně správně! Pes se také bije nějakým nástrojem, nikoliv rukou, kterou dostane mňamku za dobré chování ... zbytečně by sis tu ruku ošklivila. Takhle z tebe tou vařečkou může vytřískat i duši ,,,, a budeš i tak v poho ...

Gong (Út, 24. 12. 2013 - 11:12)

Já mám právě takovou příhodu ze zoo, že tam malé dítě se naklánělo k medvedům asi to už nevím jistě a bylo tam asi s babičkoua dědou a pořád ho okřikovali a pak ho děda asi holka to byla vzal a někam jí odtáh a my tam po chvíli šli a byl tam takovej lesík a najednou sem tam někam kouk a děda dítěti natahoval kalhoty a dítě ubrečené tak to sem nevěděl co si o tom myslet ale napadlo mně že jí naplácal prostě na holou. Ale taky mohlo dostat vyhubováno a pak chtělo na wc

Zdeněk (Pá, 20. 12. 2013 - 20:12)

Já jsem jako dítě...No máš pravdu vařečkou dostávaly většinou holky ,když jsem dostával před segrro tak to řemenem bylo alespon trochu důstojnější.Ségra mi dávala na zadek obklady.

Radim (Čt, 19. 12. 2013 - 18:12)

Já jsem jako dítě dostával vařečkou na zadek. Několikrát jsem měl na zadku po vařečce modřiny pár dní. Po každém výprasku nebo na druhý po výprasku, když jem byl doma sám, jsem se díval do zrcadla, jak moc mám vidět stopy. Mimochodem, vím, že několik spolužáků tehdy dostávalo řemenem a já jim skoro "záviděl", neboť mi přisla vařečka moc holčicí a měl jsem pocit, že kluci, co dostali řemenen, jsou větší hrdinové. Považoval jsem řemen za hrozivější nástroj. Má někdo srovnání? Sledoval někdo stopy na zadku jako já? :)

vzpominka na v (Po, 16. 12. 2013 - 20:12)

Já se koupal se svojí...Bylo nám asi kolem14,puberta řádila.Jednou k nám na návštěvu k rodičům přisli rodiče moji kamarádky.Po chvilce jsme nechali rodiče v obýváku a šli jsme nahoru do mého pokoje ,rodiče se vesele bavili a tak jsme byli přesvědčeni ,že o nás nevědí kde jsme.Dali jsme si trochu vína a pak blbnuli.CHvilku jsme se mazlili a pak Evě ukázal svýho pindika chvilku se hihnala a pak stáhla kalhotky a ukázala mi co mé pod sukýnkou.A každy jsme si si to dělal sám.Jak jsme si to dělali tak jsme si nevšivmli,že jdou naše mamky,jen jsme zaslechli no teda.Mezi tím,přišli i naši otcové.Naše mamky všechno řekli.Bylo mi jasný co bude.Můj otec si odepnul řemen,tatínek kamarádky si půjčil pásek a pořádně jsme dostali vejprask

Krk (Po, 16. 12. 2013 - 10:12)

Já doma na kluky používám řemen. Vysvlénkou se, rozebereme problém, vynesu trest a pak zaujmou hluboký předklon a řemen má posvícení.

Qvok (Ne, 15. 12. 2013 - 18:12)

Já se koupal se svojí holkou v bazenu nahej-mazlili jsme se tam a apřišl a domů máma. Tak sme oba dostali 3-4 plácance přes mokrej zadek. Eliška musela domů a mně čekal nahoře důkladnej výprask. bylo nám kolem 13

fer (So, 14. 12. 2013 - 17:12)

Ano to sem byla já /maminka/...SOUHLASÍM S VÁMI.JÁ JSEM DAL DCEŘI TAKÉ DNSE VÝPRASK.JE JÍ 10 A JE JAKO Z DIVOKÝCH VAJEC.BYLI JSME NA NÁVŠTĚVĚ A ZLOBILA TAK JEŠTĚ S KLUKEM NAŠICH ZNAMÝCH TEN DOSTAL OD SVYCH RODIČŮ ŘEMENEM,NAŠÍ SLEČNĚ Z TOHO MÁLEM VYPADLY OČI ALE RÁZEM JI SKLAPLO ,KDYŽ JSME JÍ ŘEKLI ,ŽE JI TO DOMA BUDE ČEKAT TAKÉ.PO CESTĚ JSEM SI UTRHNUL PRUT.A DOMA DOSTALA PĚKNEJ VEJŠUP.

paní JUDr. Dřím (Čt, 12. 12. 2013 - 16:12)

Dnes jsem viděl v obchodě...Ano to sem byla já /maminka/ naše Klárka přinesla poznámku ze školy že je drzá a žvejká při hodině a to nesmí- to sem jí zakázala i já. tak sem odepla pášek a dostala hned jak přišla z venku a za trest ubrečená musela s námi na nákupy. o jak ona nesnáší nakupovat s rodiči. Jo s kamarádkama to by šla ale to má ted na 14 dní smůlu má zakázaný kaamrády

ZDENKA (St, 27. 11. 2013 - 19:11)

JÁ jsem za známky nedostávala ale přesto jsem jednou byla bita za čtyřku ve škole.Rodiče se dozvěděly,že jsem se při zkoušení předváděla před třídou a proto jsem dostalala čtýřku táta se naštval a pořádně mně seřezal páskem na holou.

Ivana (Ne, 24. 11. 2013 - 18:11)

Já řemenem dostal snad 2x,ale dřevěnou vařečkou mockrát a to bolelo,několikrát ji táta o mě přerazil.Nemohl jsem se ani posadit pak na zadek.To byly jelita a do dnes si to pamatuji.Bylo to také v letech kdy jsem chodil do základní školy.Bolelo to hrozně,musel jsem stáhnout tepláky a trenýrky a dostával jsem na holou.Asi se to všem bude zdát v dnešní době neuvěřitelné,ale doopravdy to tak bylo.Když mi bylo1 11 roků a já chodil do 5.třídy tak jsem musel nastoupit do nemocnice na dětsaké oddělení,ač jsem byl zdráv a neměl problém a tam jsem byl celý týden,a moc příjemné to nebylo.To co mi udělali a dnes je to běžné bl nápúad mé matky,údajně.

Zdeněk (Ne, 24. 11. 2013 - 18:11)

U nás dostáváme vařečkou...Dostával jsem většnou řemenem,vařečkou nebo protkem jen vyjímečně.výprasky jsem dostával po dobu základky.Po krátké rozmluvě ase šlo na věc.Položil jsem si polštěř na postel a s holym zadkem si lehl tak abych měl zadek pěkně ve výšce mezi tím si otec připravil řemen když mamka měla vedle návštěvu tak jsem se snažil moc nekřičet,ke konci výprasku jsem občas zaupěl.Bylo jim jasný ,že jsem byl bit soucitně si mně prohlížely,mamka se mně zeptala co prdka sedneš si a já jsem utekl do svého pokoje.

KL (So, 23. 11. 2013 - 14:11)

Dostali jste někdy třeba menší výprask a cítili jste se jako hrdina že ani jste nezakřičeli ani slzička neukápla a že ste jako na to byli pyšný? já jednou dostal při tělocviku přes trenky-měl jsem jen tričko a těsné trenky a blbnul sem v nářadovně tak učitelka přiběhla chytla za ruku a už mně vyplácela až sem se prohejbal-moc ran nebylo přece jenom si asi uvědomila že nejsem její syn tak mně nemůže moc seřezat. doma sem nic neřek páč jsem věděl že sem zasloužil-prostě jsem byl zlobivej chlapeček

Lenko: (Čt, 14. 11. 2013 - 01:11)

Jako jedna moje spolužačka,tu doma seřezali až měla roztrženou bundu

s (Čt, 7. 11. 2013 - 17:11)

Vážená Jano, aby ses...Tvych deti lituju

---- (St, 6. 11. 2013 - 09:11)

Nevím jestli jsi ten úchyl...myslím,že takové téma kdyby se dělo v reálu by vám asi nikdo tak detailně do chatu nepopisoval-mysel by to být blázen..

Reklama

Přidat komentář