Reklama

Výprask vařečkou

LENKA (Po, 14. 10. 2013 - 19:10)

MOJE MLADŠÍ SESTRA BYLA...U nás dostáváme vařečkou já jsem do 14ti také dostávala veřečkou.JEDEN MŮJ SPOLUŽÁK Dostával řemenem a říkal že měl na jedné polovině zadku hrozné jelita.Tojsem nikdy neměla.

ouha (Ne, 13. 10. 2013 - 09:10)

A proč nebyla bita...asi došel rákos

Věra (Ne, 13. 10. 2013 - 08:10)

MOJE MLADŠÍ SESTRA BYLA...A proč nebyla bita pořádně rákoskou?

LENKA (Čt, 10. 10. 2013 - 21:10)

MOJE MLADŠÍ SESTRA BYLA BITA VAŘEČKOU ZA ODMLOUVÁNÍ JEŠTĚ TED MNĚ ZVONÍ V UŠÍCH

LENKA (Čt, 10. 10. 2013 - 21:10)

MOJE MLADŠÍ SESTRA BYLA BITA VAŘEČKOU ZA ODMLOUVÁNÍ JEŠTĚ TED MNĚ ZVONÍ V UŠÍCH

LENKA (Čt, 10. 10. 2013 - 21:10)

MOJE MLADŠÍ SESTRA BYLA BITA VAŘEČKOU ZA ODMLOUVÁNÍ JEŠTĚ TED MNĚ ZVONÍ V UŠÍCH

LENKA (Čt, 10. 10. 2013 - 21:10)

MOJE MLADŠÍ SESTRA BYLA BITA VAŘEČKOU ZA ODMLOUVÁNÍ JEŠTĚ TED MNĚ ZVONÍ V UŠÍCH

Dominik (Ne, 6. 10. 2013 - 20:10)

Žily byli dvě děti starší Jeníček a mladší Mařenka. od mala dostávali na holou proutkem či vařečkou za kraviny. Až povyrostly dávali jim rákoskou. Z dětí vyroztli bezcitný zrůdy. jeníček mlátil ženu páč byla neposlušná. mařenka muže nemlátila ale až porodila dítě, tak se k němu moc dobře nechovala až jí je sebrala cociálka. rodiče za pár let našli mrtvý počůraný, podviževený páč jim nikdo nezajistil péči když potřebovali. dědiství bylo rozkradeno, zbyl jen zanedbaný domek, který nikdo nechtěl. Říká se, ŽE V TOM DOMĚ STARŠÍ.

Milan (So, 5. 10. 2013 - 18:10)

Ivetko také už jsem starší ročník je mi 50,ale jako malý kluk jsem dostával od táty vařečkou na zadek za špatné známky až ji třeba o mě přerazil.Zadek samé jelito,já to u svých dětí nikdy nedělal.Většinou mi stáhl tepláky nebo trenýrky,aby to víc bolelo,jednou co bylo moc bolestivé jsem dostal ránu i přes koule,měl jsem je nateklé a zarudlé,to byla bolest.

Jelimann (Pá, 4. 10. 2013 - 20:10)

Výmněna manželek a Soukromé pasti-dnesšní večer na nově.
V prvním tělesné trety dětía v druhém zneužívání nevlastní dcery otčínem

Petr (St, 2. 10. 2013 - 21:10)

dostal někdo za sex? já...Já dostal málem….Když jsem v 16ti zůstal sám a mámou, dost se ma mně upnula, chtěla abych se jí se vším svěřoval,asi měla o mě strach. Že chodím s holkou věděla, ale že sní spím jsem tajil. Jednou na večer jsem svojí Katku pozval domů, vědel jsem že mamka chodí tento den na cvičení. Co budeme dělat jsme rozhodli rychle, rozestlali jsme postel a šli jsem si dát sprchu. Už jsme to nevydrželi a začli jsme ve sprše. Byli jsme tak zabraný ,asi jsme nepostžehli, že manka přišla - jen jsem zahlídnul jak odchází s koupelny. Rychle jsme vylezli , Katka šla domů a já za mamkou. Měla připravenou večeři a neřekla ani slovo. Spěchal jsem do pokoje raději spát. Za chvíli byla za mnou, ale i s vařečkou, že jsem jí zklamal a že jí lžu a že mě musí potrestat. Byl jsem z toho docela vyplašenej, výprask jsem už dlouho nedostal. Ale co, nechtěl jsem manku rozčilovat a tak jsem si stáhnul pyžamo, jako za mlada a řekl ať si poslouží a že mi může dát i dopředu za další víkend, Katka bude sama doma a nebudeme se dívat jen na televizi. Mamka se rozbrečela a odešla z pokoje, asi pochopila že už nejsem malý kluk.

Iveta, 46 (St, 2. 10. 2013 - 14:10)

Já jsem už také trochu starší ročník a podobně jako Jarmila jsem výprask dostávala asi tak jednou za měsíc nebo za dva.
A to jsem si ještě lebedila, že to není moc často. Měla jsem kamarádku, která dostávala na zadek pravidelně každý pátek.

Zdeněk (Ne, 29. 9. 2013 - 15:09)

dostal někdo za sex? já...já jsem jednou dostal u kamarádky,když nás načapaly maminky kamarádka se mi ukázala bez podprsenky a já jí ukazoval pindíka a při tom jsme byly načapaný,od jejího tatínka jsme pak dostali oba prutem.Bylo nám kolem1 14.Byl to jeden z posledních výprasků .byl to pořádný trapss.

Miguel (Pá, 27. 9. 2013 - 07:09)

dostal někdo za sex? já teda ne. ale veřím že někdo to třeba v pubertě dělal a načapali ho rodiče a pak za to dostal bud ze mu nebylo 15 nebo že prostě se rodičům nelíbylo že už to dělá nebo to že je to v jejich domě" počestném"

Markéta (Čt, 26. 9. 2013 - 21:09)

Každý týden to...Já i moje sestra jsme v 80letech občas také dostávaly na zadek.Vařečkou,rukou a někdy i prutem.To už musely kalhotky dolu a štípalo to moc.

Jarmila (Čt, 26. 9. 2013 - 09:09)

Každý týden to pochopitelně nebylo, někdy jsem taky dostala přes kalhoty nebo jen pár plácnutí rukou, to moc hrozné nebylo.
Ale i tak těch velkých výprasků bylo dost, minimálně jednou za měsíc jsem sekec dostala.

Jana (St, 25. 9. 2013 - 12:09)

Ty jsi dostávala velký výprask opravdu každý týden? To se mi zdá přehnané.
Já jsem také párkrát dostala nasekáno vařečkou, ale maximálně dvakrát za rok.

Jarmila (St, 25. 9. 2013 - 11:09)

Za mých mladých let kolem roku 1980 byl výprask vařečkou docela běžným trestem, dostávali jsme všichni, kluci někdy i řemenem.
U nás to probíhalo tak, že si mamka vždycky v sobotu dopoledne nechala předložit sešity a hlavně žákovskou knížku a to už jsem věděla, že minimálně pětadvacet na holou mě nemine. Většinou jsem dostala i víc, a ta vařečka byla obrovská a opravdu hrozně moc to s ní bolelo.

Petr (Út, 24. 9. 2013 - 20:09)

Copak vařečkou,dostal jste někdo výprask kopřivama? Na prádniny jsme jezdili se sestřenkou k babičce.Nějaký pohlavek a plácnutí přez zadek bylo běžné, ale jednou jsme babičku hodně rozlobili když připravovala krmení kachnám s kopřivama. Jak byla rozlobená stáhla mi trenky a těma kopřivama mi našlehala na nahý zadek.Řval jsem jako divej zadek jsem měl v jednom ohni.Sestřenka když viděla co ji čeká starachy se počůrala.Ještě večer jsme si zadek chladily mokrým řučníkem.

Jana (Po, 23. 9. 2013 - 14:09)

Dali by jste synovi na zadek...Já bych mu dala za to lhaní.

Reklama

Přidat komentář