Reklama

Výprask vařečkou

Spank (Čt, 20. 5. 2010 - 22:05)

Chytry jsme. Napriklad vime,...A plně souhlasím z Jirkem.Ten kdo psal kritiku je zřejmě jeden z těch kdo nemá úctu k lidem.A jak píše Jirka by zasloužil řádně seřezat zadnici.

Spank (Čt, 20. 5. 2010 - 22:05)

Nemyslím si že rákoska je...Alčo tak s tebou bych se chtěl seznámit.Hiii.Rákoska je ny výchovu ta nejlepší.Je tomu důkaz minulosti.Lidi se k sobě chovali lépe a vážili se sebe.a je to jen výchovou.

Jirka (Čt, 20. 5. 2010 - 17:05)

Tady jsou zase všichni...Chytry jsme. Napriklad vime, ze kdybys byl odsouzenej a dostal petadvacet na holou, uz by nepsal takovy blby prispevky.

Alena (Čt, 20. 5. 2010 - 16:05)

Výprask je nutný,dneska by...Nemyslím si že rákoska je zrovna super.Dostávám s ní a hrozně štípe.Jsem ale pěkné číslo takže zaslouženě.

kritika (St, 19. 5. 2010 - 18:05)

Tady jsou zase všichni chytří jak šalamounova prdel.

Jirka (St, 19. 5. 2010 - 16:05)

Výprask je nutný,dneska by...Kriminalita mladeze by urcite klesla kdyby nase justice zavedla telesny tresty.

Spank (St, 19. 5. 2010 - 15:05)

Jako u nás.Podám rákosku a...Výprask je nutný,dneska by to už ani jinak nešlo.Spousta ridičů je nevyplácí a končíto rozmazleností,drogama a kriminálem.Jsem za pro výprask a rákoska je na to super.

Mmm (Út, 18. 5. 2010 - 10:05)

MOJE ZÁŽITKY JSOU STARÁ...To mas dobry ze ta holka o tom vyprasku nikomu nerekla. Vetsina holek jsou potvory a rady se pochlubi.

Peter (Po, 17. 5. 2010 - 15:05)

Takisto sa mi nevyplácalo tajiť známky. Pomerne rýchlo sa na to prišlo a samozrejme ma čakala varecha. Nestálo to veľmi za to

VZPOMÍNKA NA NE (Ne, 16. 5. 2010 - 19:05)

MOJE ZÁŽITKY JSOU STARÁ 30LET.CHODIL JSEM DO ŠKOLY KDY RODIČE ŠKOLA A HLAVNĚ VYSLEDKY VE ŠKOLE JE ZAJÍMALI.KDYŽ JSEM PŘINESL POZNÁMKU NEBO ŠPATNÉ ZNÁMKY TÁTA PODEPSAL ŽÁKAJDU ODEPNUL PÁSEK A DOSTAL JSEM POŘÁDNÝ VÝPRASK.JEDNOU JSEM DOSTAL ZA DEN DVĚ 4 A POZNÁMKU.ROZHODL JSEM SE ŽE ŽÁKAJDU DOMA NEUKÁŽU.SKOVAL JSEM SI JÍ KE SVÉ KAMARÁDCE A DOMA JSEM ŘEKL,ŽE JÍ MÁ PANI UČITELKA.BOHUŽEL JAK TO BÝVÁ LEŽ MÁ KRÁTKÉ NOHY.HOLKA NECHALA ŽÁKOVSKOU POHOZENOU A JEJÍ MAMINKA KDYŽ UKLÍZELA TAK JÍ NAŠLA.KDYŽ ŠLA K NÁM PRO DCERU,KTERÁ SI U NÁS SE MNOU HRÁLA TAK JÍ K NÁM PŘINESLA.VÝPRASK JSEM ABSOLVOVAL PŘED VŠEMA A OPRAVDU NA HOLOU AČ JSEM PŘED TÍM NA HOLOU NIKDY NEDOSTAL.NEJDŘÍVE TA OSTUDA PŘED VŠEMA SE OHNOUT PŘES GAUČ TENTOKRÁT JSEM PŘI KAŽDÉ RÁNĚ KŘIČEL.PO VÝPRASKU SI RODIČE ŠLI VYPÍT KÁVU A JÁ MUSEL KLEČET S HOLÝM ZADKEM V KOUTĚ.MONIKA U MNE SEDĚLA A UTĚŠOVALA MNĚ.NIKOMU O MÉM VÝPRASKU NEVYPRÁVĚLA.

Peter (Čt, 13. 5. 2010 - 23:05)

Ja ani neviem koľko som dostal najviac. Nikdy som to nejak nepočítal. Popri tom ako to štípe a k tomu plač si ani neviem predstaviť počítať:-) A mamy som sa nepýtal koľko mi dala. Primerane veku. Keď som bol menší, tak len pár rán rukou, ale naopak posledné výprasky v 8. ročníku boli výhradne varechou

Alena (Čt, 13. 5. 2010 - 19:05)

Simono, já dostávám prutem...Jako u nás.Podám rákosku a už brečím.Kalhotky sice dolu nemusí ale jelita jsou.Ale je to vyřešené a vydržet se to musí.Po výprasku pak raději nosím sukni než začnou mizet.

Jirka (Čt, 13. 5. 2010 - 12:05)

Peter: Měl jsem to doma podobně jako ty, možná o něco přísnější - dostával jsem na holou a kromě vařečky i rákoskou a řemenem, tak 50 - 60 ran, od mamky. 200 se mi zdá být opravdu přehnané, vůbec kdy jsem dostal nejvíc, tak to bylo 80 ran, ale to byla výjimka.

Peter (Čt, 13. 5. 2010 - 01:05)

Mňa keď mama bila, tak som dostal tak 25-30 rán varechou. Prvé rany boli silnejšie aby to začalo štípať a aby som sa rozplakal. Potom trošku miernejšie, ale to už bolo jedno. Čo sa týka oblečenia, tak tenšie nohavice som si mohol nechať (ako napr tepláky+slipy), ale hrubšie, napr rifle mi už mama stiahla. Ale nikdy som nedostal predmetmi ako remeň, rákoska, trstenica... Stále to bolo s mierou, modriny skoro nikdy neboli, "len" pekne do červena. A takých 200 rán sa mi zdá fakt extrém, veď to je už do krvi... A tiež som nikdy nedostal vonku na verejnosti. To maximálne facku, ale vo fakt extrémnom prípade. A keď som niečo vonku vyviedol, tak sa išlo hneď domov a doma som dostal. Bitka bola hlavne za zatajené známky v škole, t.j. keď som dostal 5ku a hneď ju doma povedal, nič sa nedialo, ale keď sa na to prišlo až neskôr, tak ma varecha neminula. Niektoré neskoré príchody domov sa taktiež končili plačom. Myslím si, že občas som si to zaslúžil, aj keď to nebolo nič príjemné. Varecha, ktorou som dostával je stále u nás v kuchyni a keď ju vidím, tak si občas spomeniem na staré časy. Naposledy som s ňou dostal, keď som mal 14, ale veľmi dobre si na to pamätám. Teraz mám 22.

Karel (Čt, 13. 5. 2010 - 01:05)

Simono, já dostávám prutem...I mě naši pěkně řezali na holou, když jsem něco provedl, musel jsem jít do svého pokoje, stáhnout si kalhoty pod kolena, lehnout na břicho na psací stůl a pod břichem mít polštář, abych měl zadek nahoře a takhle jsem musel čekat, až táta příjde s páskem. To čekání bylo nejhorší, zopakoval, koli dostanu a už to jelo, většinou od 10 do 20 ran, podle toho, co jsem provedl. Nikdy jsem neprotestoval, vždycky jsem si to zasloužil, jen jsem hrozně brečel a vykřikoval, rukama jsem se musel držet stolu, nohy natažené a nesměl jsem vyvádět, pak jsem musel poděkovat a odprosit.

Zuzka (St, 12. 5. 2010 - 10:05)

200 ran vařečkou se mi zdá...Simono, já dostávám prutem a jedině na holou, naši se se mnou moc nemazlí, když něco provedu. Prostě shodit kalhoty i kalhotky, ohnout přes stůl, máma mi drží ruce, abych je nestrkala na zadek a táta mě vyplácí - pěkně pomalu a dlouho, je to víc, než 25 šlehnutí, vždycky je to pěkný mazec, moje výkřiky, prosby a brekot musí slyšet celý dům, dost často se u toho počůrám a pak musím uklízet.

Jitka (St, 12. 5. 2010 - 10:05)

Já jsem si nemohl také...Mí rodiče jsou hrozně príma, ale když je naštvu, taky sáhnou pro trest. Taky dostanu vybrat: domácí vězení a snížení kapesného, nebo výprask na holou. Musím říct, že raději snesu pár na zadek, táta vždycky odejde z pokojíčku, já si stáhnu kalhoty, ohnu se mamce přes kolena a následuje tak 10 - 15 dobře mířených vařečkou na můj zadek. Vždycky u toho pěkně tancuju šlapáka a kroutím zadkem, bez slz a křiku se to taky neobejde,ale pak je zase všechno v pohodě a zapomenuto, radši chvíli bolesti vydržím.

Rakosnik (Ne, 9. 5. 2010 - 17:05)

Co je to rakoska, jak to vypada a z ceho je to vyrobeny?

Anna (Ne, 9. 5. 2010 - 12:05)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...No tak dostat na zadek rákoskou by měli ty rodiče, co to dělají svým dětem. Jste jen líní být na své děti důsledný. Je to pro vás jen jednoduchá cesta, jak efektivně dítě přinutit dělat něco, co nechce. Radši vypněte telku a ukažte dětem, jak mají, to či ono dělat.
Sama jsem byla bita dost a mám z toho trauma, protože nařezat dítěti např. za to, že nechtěně rozbilo hrníček je fakt hnusné. Ještě k tomu, když pomáhá mít nádobí.

Jiřina (So, 8. 5. 2010 - 17:05)

Ano je to ponižující ale...Rákoska u nás doma nebyla. Za to máti používala proutek. Ne moc často ale dvakrát, třikrát do roka to bylo. Prakticky jsem dostávala co jsem s našima bydlela. Tenkrát mi to přišlo naprosto samozřejmé, že po průšvihu přicházel výprask. S mámou žádné dohadování nepomohlo sešvihala mi holej zadek a bylo.

Reklama

Přidat komentář