Reklama

Výprask vařečkou

Emil (So, 29. 5. 2010 - 02:05)

Tak teď jsi mě Emile...Jo a jeste je videt, ze rodice, kteri svoje deti nebiji povazujes za blbce. Ja zase povazuju za naproste primitivy ty, kteri deti trestaji bitim. Ono je samozrejme biti a biti. Takze si klidne davej sve dceri facek kolik chces. Ja bych tohle nikdy nepraktikoval. Hlavne proto, ze nemusim.

Emil (So, 29. 5. 2010 - 02:05)

Tak teď jsi mě Emile...Mily Jene, to si evidentne nerozumime. Samozrejme je povinnosti deti ctit rodice a byt slusni. Ale povinnosti rodicu je diteti dat adekvatni vychovu. Nepripada Ti zvlastni, ze ve vsech zapadnich zemich sveta je biti deti trestne? Znovu rikam, ze biti je spise dusledek toho, ze se rodic neobtezuje vychovavat mnohem slozitejsim zpusobem, nez vse resit tak, aby zadna rana nepadla vedle.
A to mi nikdo nevymluvi.

Jan (So, 29. 5. 2010 - 02:05)

Spravne udelala, ze zavolala...Tak teď jsi mě Emile pobavil, kdyby moje dcera zavolala policii, tak jí seřežu prdel tak, že se pomočí a podělá. škoda každé rány, která padne vedle. Dítě má za povinnost ctít a poslouchat rodiče a učitele, poslechnout na slovo, držet pusu a krok, pokud to nefunguje, příjde nutně tvrdý trest. V dnešní době bych tělesné tresty zavedl ve školách povinně, dnešní děti jsou drzé, sprosté, nevychované, nemají úctu k ničemu. Jak by mohli být vychované, když mají většinou rodiče blbce, kteří propagují americkou volnou výchovu ve stylu "můžu si dělat, co chci", ale takhle to nemůže fungovat, nikdy nebylo tolik mladistvých gaunerů, jako teď.

Peter (So, 29. 5. 2010 - 00:05)

Nemyslím si, že je rozumné dostať bitku len preto, že dieťa dlho nedostalo. Trošku divná "prevencia"

Milena (Pá, 28. 5. 2010 - 09:05)

U nás doma se také často trestalo vařečkou. Jakmile jsem jsem něco provedla, tak mě mamka zavolala do kuchyně, musela jsem si sama vybrat vařečku, kterou bych chtěla být bita, a ještě si ji sama odnést do pokoje.

Pala (Čt, 27. 5. 2010 - 14:05)

Paní Miroslava mě pobavila. Hlavně se mi líbí, že důvodem k výprasku je, že už dlouho žádný výprask nebyl. Proti takovému pádnému argumentu se nedá nic namítnout.

Emil (Čt, 27. 5. 2010 - 14:05)

Dnešní děcka ani neví, co...Spravne udelala, ze zavolala mestskou policii. Nechapu, proc si rodice mysli, ze maji pravo bit sve deti? Pak ta ceska spolecnost taky podle toho vypada. A je to tou uzasnou vychovou, ktera by prece mela napomahat k tomu, aby z deti vyrustali spokojeni a prejici lide, ne? Tak proc tomu tedy tak neni? Protoze byti remenem, vareckou a cimkoliv deti pouze nici. Je to dukaz toho, ze rodic nedokaze vychovu kontrolovat normalnimi prostredky, ale vychovava strachem, ponizenim a bolesti. Nic dobreho to nikomu nikdy neprineslo.

Emil (Čt, 27. 5. 2010 - 14:05)

Biti timto zpusobem je tyrani sverene osoby. Jsou na to paragrafy. Takovi rodice, co zbijou sve dite si zaslouzi kriminal a dite by jim melo byt odebrano.
Na diteti to pak zanechava psychicke stopy, ktere si sebou ponese navzdy.

Alena (Čt, 27. 5. 2010 - 14:05)

Dnešní děcka ani neví, co...Milá paní Miroslavo,myslím si,že se mýlíte.Mě bude 20 let a výchova je v naší rodině stejná jako tehdy u Vás.Možná,že by nebylo na škodu,kdybyste mi napsala víc na adresu [email protected]ěkuji.Alena

kritika (Čt, 27. 5. 2010 - 10:05)

Dnešní děcka ani neví, co...Nastesti se casem trochu pozmenila situace...

Miroslava (Čt, 27. 5. 2010 - 09:05)

Dnešní děcka ani neví, co je to pořádný výprask. Holka od sousedů dostala nedávno pár obyčejných facek a řešila to městská policie.
Já si vzpomínám, bylo mi asi patnáct let, a mamka se rozhodla, že bych měla dostat výprask. Vůbec nic hrozného jsem tenkrát neprovedla, prostě mě chtěla seřezat a tak jen řekla, že jsem poslední dobou neposlušná, hrozně líná a že jsem už dlouho nebyla bita. V roce 1975 to byly tři dostatečné důvody pro výprask. Velká vařečka už byla připravená a pěkně na holou jsem jich dostala nepočítaně. Večer pak přišel otec, prohlásil trest za nedostatečný a ještě mě desetkrát přetáhl řemenem, abych měla pořádná jelita.
Takhle to u nás bývalo.

victor (St, 26. 5. 2010 - 21:05)

Spravne zde uchyly nazyvas...Jo kamaráde potrefená husa se vždycky ozve že? nestyd se za to...

tak ty už jsi se stal tiskovým mluvčím správných českých sadistů... prosímtě kde to píšou ty lísková holi.

Radek (St, 26. 5. 2010 - 16:05)

ty si říkáš spank a...Spravne zde uchyly nazyvas uchyly, ale pritom ty patris mezi uchyly nejvetsi, uvedomujes si to? A protoze doporucujes ratanovou hul, tak ses nebezpecnej sadista.
A mel bys vedet, ze kazdej spravnej ceskej sadista doporucuje liskovou hul, ktera tradicne bila cesky zadky po staleti.

victor (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Nemyslím si že rákoska je...Aleno doufám že to tomu úchylovi nebaštíš...

A sama vidíš že občas provokuješ schválně. Rákosku poznáš že když ji namočíš do vody tak ji ohneš do kruhu a můžeš ji tvarovat. Pak je hodně pružná a tolik to nebolí. Pokud je to bambusová tyčka tak to je hodně bolestivější.

victor (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Alčo tak s tebou bych se...ty si říkáš spank a kážeš že rákoska je na výchovu nejlepší? Vzpamatuj se ty kazateli, nevíš o čem mluvíš. Raději si nějakou ratanovou rákosku sežeň a zkus vyzkoušet co je nejlepší... sežeň si různý délky a různý průměry a vyzkoušej to. Pak nebudeš psát takový pičoviny a ještě kázat mladým holkám, co je na výchovu nejlepší. Pleteš si tady trochu tvoji úchylku ze spankingu s trestáním což jsou trochu odlišný věci. Fakt tohle je moc, kdejakej pičus si dá přezdívku spank a káže.... Holky vám musí být jasný že ten spank vůbec neví co mluví, doufám že mu to nebaštíte.

victor (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Spanku, co presne je to ta...rákoska není z rákosu ale z ratanu a je to velice pružný materiál. pravou ratanovou rákosku koupíš jen na netu nebo v erotic city a pochybuju že tátové tam to jdou koupit. Navíc když trestám 10 letou dceru tak na to přece nemusím používat těžkej kalibr. Myslím si že si to otcové pěkně užívají, a dcery někdy schválně zlobí. Všeobecně je bolestivější výprask od ženy protože ta nedokáže kontrolovat intenzitu, kdežto otec si to vždycky vychutná... Můj otec mlátil většinou moji sestru a někdy i bezdůvodně, prostě mu to dělalo dobře hajzlovi..

victor (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Nemyslím si že rákoska je...je úplně jedno čím dostáváš, ten efekt je spíš psychologický, otázka je jak ti chce ten co tě trestá ublížit. V oboustraným spankingu platí pravidlo číslo 1 že to co dělám druhýmu musím snést na sobě a hlavně musím vědět co a jakým nástrojem způsobuji. Rákosku většina nemá a dostáváte bambusovou tyčkou z Hornbachu. Ratanová rákoska pruží a nedělá tupé údery, podle mých zkušeností (zabývám se spankingem 6 let) je mnohem důležitější intenzita, rychlost úderů a hlavně to jestli dopadají na stejné místo. Většina rodičů co trestá si vůbec neuvědomuje co kterým nástrojem dělají.

kritika (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Spanku, co presne je to ta...néééééé policajt ne :( kdyztak policajtka :D

Jirka (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Spanku, co presne je to ta rakoska, jak vypada a z ceho je vyrobena?

Kritiko, zadna slecna v cernych tangach, ale policajt v uniforme, lavice, liskovka a tva hola zadnice.

Kritika (Pá, 21. 5. 2010 - 08:05)

jj zaslouzil bych serezat,ale od nejake pekne slecny v cernych tangach :-P cago belo

Reklama

Přidat komentář