Reklama

Výprask vařečkou

Radek (So, 19. 6. 2010 - 16:06)

Já to myslel tak,že když...Ten kdo nevi, ze zadek lze obnazit i v zime by mel dostat petadvacet na holou, aby se naucil, jak se to dela.

Heidi (Pá, 18. 6. 2010 - 21:06)

Já to myslel tak,že když holka zrovna nedostává na holou,tak v zimě se tomu může tak trochu ubránit,protože má na sobě silnější oblečení.Třeba bunda,přes zadek.Ale jesti jí ten trestající vyhrne....Holky,dostaly jste někdy v zimě přes bundu?

Iva (Čt, 17. 6. 2010 - 17:06)

Výprask vařečkou jsem dostala ve 14ti letech.Doléhala na mne puberta a já se chtěla ukázat před kámoškou,která mně tak trochu popichovala.Přišly jsme k nám domů a já na všechno odmlouvala.Mamka nechtěla dělat rozruch před návštěvou ale nebylo jí to dvakrát příjemné.Večer,když všichni odešli,pohnulo se ve mně svědomí,šla jsem za mamkou se zeptat jestli něco napotřebuje.Mamka řekla,že né ale at´za ní příjdu do kuchyně.Neměla jsem z toho moc dobrý pocit.Zkrátka,když jsem přišla do kuchyně,mamka vytáhla ze šuplete vařečku a podala jí tátovi.Ten si mne ohnul přes koleno a začal mně vyplácet vařečkou.Dostala jsem pořádný výprask.Na nějakou dobu mi odmlouvání přešlo.

Radek (St, 16. 6. 2010 - 17:06)

... Treba si vymente mejly a...Technicky nejde o spam. Obcan napsal, ze deti nebijeme proto, abychom se nekomu zavdecili. No a ja se pokousim zjistit, komu se tim zavdecujeme. Misto toho jsem zjistil, ze Obcan je zraly pro Bohnice, takze pokus o diskuzi na toto tema konci, takze zpet k vypraskum vareckou.

jirka (St, 16. 6. 2010 - 11:06)

Lucko,ja sama driv taky...mě doma dáva na zadek mamka /manželka/ když zlobím ,vařečkou i přes tepláky i rukou strašně to bolí a moc brečím jepší to je na holou /tak dostávám 2xtýdně

Bezte se hadat (St, 16. 6. 2010 - 00:06)

... Treba si vymente mejly a piste si jak se nenavidite,ale panove prosim nemusite zaspamovat tuhle diskuzi.

viking (Po, 14. 6. 2010 - 20:06)

Obcane, obcane, blbce S druhych? Nemyslis spis blbce ze sebe?

Lukas (Po, 14. 6. 2010 - 17:06)

Abc ma pravdu, promrzlej zadek je daleko citlivejsi a rany daleko vic boli.

Abc (Po, 14. 6. 2010 - 13:06)

Vyprask v zime je horsi protoze je ten zadek skřehlej.

Peter (Po, 14. 6. 2010 - 10:06)

Lukas prečo to bolo na omdletie? Tak to bolelo? Ja som bežne dostával hneď po príchode. Rozdiel leto/zima bol akurát v tom, že v lete keď som mal iba kraťasy ma mama mohla hneď biť. Ale v zime trochu trvá dostať sa k holému zadku. Kým som si všetko povyzliekal... A až nakoniec dole rifle a bitka. Plakal som, ale určite neomdlel!

Lukas (Ne, 13. 6. 2010 - 17:06)

teď když je teplo a holky...Coze??? Co to placas za nesmysly? V zime to boli nekolikrat vic a obnazit zadek jde v jakymkoliv rocnim obdobi. Jednou jsem prisel v zime domu a dostal na holou jeste nez jsme se zahral, to bylo na omdleni, od ty doby jsem byl v zime hodnejsi.

Heidi (So, 12. 6. 2010 - 20:06)

teď když je teplo a holky toho moc na sobě nemaji,tak ty výprasky jsou mnohem horší než v zimě.

Majko (So, 12. 6. 2010 - 20:06)

Ahoj Lucko, ono je to...ten příspěvek od Lucky už je 4 roky starý.....

majka (So, 12. 6. 2010 - 17:06)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Ahoj Lucko, ono je to těžké víš, jestli dostaneš a víš, že jsi provedla něco špatného nebo ti máma naseká za každou blbost - to je dost rozdíl. Jestli můžeš, tak si popovídej nejdřív s babičkou nebo s tetou a spolu s ní pak i s mamkou.Potrestat tě za zlobení je normální, jde o to jak , třeba napsat trest nebo nějaký zákaz, nevím.Musím říct, že mě také párkrát ujela ruka, ale mrzelo mě to pak hodně, když zakážu počítač, tak to má větší efekt. Držím palce, ať se s mamkou domluvíte a ať to zdárně vyřešíte.

Radek (So, 12. 6. 2010 - 15:06)

Dřive jsme lezli do zadku...Takze potvrzujes, ze ses nejen ceska brepta, ale i blb. EU ti taky pronasledovala otce? Nebo stala se snad CR clenem EU nedobrovolne tak, jako CSSR byla nedobrovolnym satelitem Sovetskeho svazu?
A v dobe kdy jsme byli sovetskym satelitem sis taky verejne stezoval na to ze lezeme Rusku do zadku a nic se ti za to nestalo?

VV (Pá, 11. 6. 2010 - 22:06)

11.6.2010 21:06 - občan
Tak a jsme odvolili,a ted dostaneme tou vařečko a pěkně na holou.

Obcane (Pá, 11. 6. 2010 - 22:06)

Kurva nepiste
Tady ty politycky picoviny. Takovy nesmysli si bez vykladat s dedkama k pivku do hospody.

občan (Pá, 11. 6. 2010 - 21:06)

Uklidni se a radeji vysvetli,... Dřive jsme lezli do zadku Rusku dnes lezeme do zadku EU a možná ještě jiným.Možná to také není tím,že chceme zavděčit ale ,že do popředí se dostávají lidé,kteří nebyli ve škole úspěšní doma dostali občas nějaký ten výprask a tak se rozhodli,že nebudou děti tak vychovávat a snaží se znemožnit učitele.Neuvědomují si jaké škody na dětech napáchají.Dnešní rodiče jsou liberalní k dětem všechno jim dovolí,aby měli klid.Dříve rodiče a učitelé působili na děti jednotně.Když jsem něco provedl nedovlil jsem něco říkat proti učiteli.Rodiče.když nesohlasili s kantorem tak mu to řekli bez dětí do očí ale před dětmi podporovali jeho autoritu.Někteří rodiče příjdou do školy řvát,přesto,že děti pořádně nevychovaji.Vyhrožují učiteli.Neuvědomují si ,že se to jednou obrátí proti nim samotným.Vím,že se vám moje názory nelíbí,napište mi včem nemám pravdu,rád se nad tím zamyslím,nebojím se názoru druhých.

Michal (Pá, 11. 6. 2010 - 15:06)

Mně jednou děda přistih při onanii, ležel sem v posteli nahej, když odkryl peřinu. Vzal vařečku seřezal mně s ní do jelit

občan (Ne, 6. 6. 2010 - 23:06)

Já jsem si nevšiml, že by...Pane Emil srovnáváte dvě nesrovnatelné věci.Nemůžete srovnávat hrušky s jablky.Jedna věc je korubcev náší zemi ta nemá s výchovou mládeže nic společného.Dnešní mládež je stejně nevychovaná jako na západě.Z jejich výchovy jsme si vzali to špatný abychom se zavděčili.Doplatí na to jen slušní lidé.Když jsme byli na dovolené tak jsem viděl co si tam děti dovolí a dospělí se je bojí okřiknout.Za mých časů by prut nebo řemen tancoval po zadnici.dnes musí být otravováni nevychovancema slušný lidi.

Reklama

Přidat komentář