Reklama

Výprask vařečkou

Dana (Ne, 31. 1. 2010 - 02:01)

som jednotkar a dvojkarMilý Misulko, jestli Ty jsi jedničkář a dvojkař, tak buď lžeš, nebo máte pomatené učitele. Za Tvůj pravopis bych ti dala snad i šestku, kdyby existovala a řezala Tě na holou bičem od rána do večera. Nejspíš chodíš do zvláštníškoly.

Kamča (So, 30. 1. 2010 - 20:01)

čauky  čím si dostala já...Ahoj, já chodím do 8. třídy. Dostala jsem páskem a vařečkou od taťky ale mamka byla u toho. Pro mě byl hrozný jak výprask tak i následovné klečení. Někdy napiš. Tohle platí i pro Natálku.

paja (So, 30. 1. 2010 - 17:01)

čauky  čím si dostala já páskem,do který chodíš,já do 6.Na počítač můžu jen když nejsou naši doma,kromě zaracha nesmim na počítač,Nejhorší ze všeho byl asi ten výprask.Musim končit někdo jde napiš čau

Petr (Pá, 29. 1. 2010 - 17:01)

kecáš ůchyle ...jen honíš...Mozna mas pravdu, ale proc jsi sem prisel ty?

Natálka (Pá, 29. 1. 2010 - 15:01)

Ahojky, tak ty taky? Já...Můžem...

Kamča (Pá, 29. 1. 2010 - 14:01)

Taky jsem včera dostala...Ahojky, tak ty taky? Já taky našim se vysvědčení nelíbilo. Nechceš si o tom popovídat??

Natálka (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Taky jsem včera dostala

kecy (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Mám to za sebou,mám pěkně...kecáš ůchyle ...jen honíš brko demente......

Pája (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Kolik ran dostanes? Kdyz...Mám to za sebou,mám pěkně červenej zadek,řemenem jsem dostal poprvé bylo to horší než vařečkou a mám týden zaracha.Brečel jsem potichu tak snad to nikdo neslyšel,segra říkala,že byl slyšet jenom řemen.Zajímalo by mně jestli taky někdo dostal.

Jirka (St, 27. 1. 2010 - 21:01)

Mohl jsem to mít včera za...Kolik ran dostanes? Kdyz se se segrou takhle dohodnes tak to mas jeste dobry. Ja mam mladsiho brachu a ten na mne jeste zaloval a byl si vzdycky tak jistej, ze za to dostanu, ze predem donesl remen az prijde otec z prace a jen si piskal, to aby mne vynervil. Tak nakonec jsem mu platil, aby sel uplne ven z domu, aby to neslysel a nemel z toho radost. Napis jak to dopadlo.

Pája (St, 27. 1. 2010 - 20:01)

Premluv segru, aby odesla...Mohl jsem to mít včera za sebou ale strašně jsem se bál  tak mi to rodiče odložili na zítřek.Se segrou jsem se dohodl že když budu bit v našem pokoji tak ,že půjde do obejváku.Stejně se stydím ,že budu bit.

.. (Út, 26. 1. 2010 - 23:01)

úchyle michale jdi honit jinam......díky

michal (Út, 26. 1. 2010 - 22:01)

Taky mě naši doma trestali dost citelně, ale u nás to byl obřad. Exekuce byla vždycky v pátek večer, abychom si nekazili sobotu a neděli. V pátek jsem se připravoval do školy na pondělí, psal všechny úkoly a táta provedl vyúčtování. Ukázal jsem vždy žákajud a když tam něco blbýho bylo, tak se trestalo před věčeří. Šel jsem s ním do jeho pracovny, tam jsem musel každoušpatnou známku nebo poznámku vysvětlovat a následoval trest. Pokud to byl výprask na zadek, tak vždy na holý zadek, protože podle táty jinak nemá účinek. Dostával jsem také proutkem přes ruce, nebo musel dát ruce za záda, nastavit tváře a z každé strany jsem dostal tři facky přes pusu. když jsem měl dostat na zadek, tak tam táta měl takové malé schůdky, aby dosáhl na každou polici v knihovně, musel jsem je dát doprostřed, pak vyndat ze skříňky pásek, který tam byl schovaný, podat ho tátovi, pak jsem se postavil před schůdky, musel si stáhnout kalhoty i slipy pod kolena a teprve jsem se dozvěděl, kolik ran dostanu. Pak jsem se musel ohnout přes schůdky a vyplácení začalo. žásné prosby a sliby nepomohly, vždycky jsem brečel a ke konci křičel. Dostával jsem 10 až 30 ran podle provinění. pak jsem musel vstát, poděkovat za trest a vše uklidit. Do večeře jsem musel ještě tak 30 minut až hodinu klečet na speciální bambusové rohožce, což dost bolelo. po věčeři bylo vše zas normální, jako by se nic nestalo.

Jirka (Út, 26. 1. 2010 - 19:01)

Kamčo tak už se naši dověděli...Premluv segru, aby odesla a vratila se az bude po tom. Kdyz nebude chtit, tak ji nejak podplat.

Pája (Út, 26. 1. 2010 - 18:01)

Ahojky, já mám...Kamčo tak už se naši dověděli co budu mít na vízo,potkali úču.Naši jsou ještšě v práci až příjddou tak dostanu pořádný vejprask.Nejhorší je ,že to uvidí ségra poraď jak to mám udělat.Po 8. hodině na mně mysli.čau Pája

Kamča (Út, 26. 1. 2010 - 13:01)

Ahoj, je mi 11 ket a...Ahojky, já mám staršího bráchu a mladší ségru. Taky před sebou dostáváme. Můžeš být ráda, že nedostáváš moc často, protože se toto o mě říct nedá. Když se rodiče rozhodnou nás dát po výprasku klečet tak buď klečíme všichni každý v jiném rohu nebo klečí jeden z nás na chodbě třeba já a zbytek rodiny kolem nás normálně chodí. Vždycky musíme být narovnaní. Pokud chceš můžem o tom popovídat.

Pája (Út, 26. 1. 2010 - 11:01)

Ahoj lidi, je mi 13 let a i...Nazdar Eliško mně bylo 12 pár krát už jsem dostal ale teď dlouho ne.Mám zatím zaracha ale ve čtvrtek je vízo to už se se zákazem neobejde,tak  s tím tak trochu počítám.Vim.že určitě dostanu,rozhodně bych nechtěl aby u toho byly ségry.Drž mi palce čau P

nemam rad uchyl (Po, 25. 1. 2010 - 10:01)

no fuj samí honiči...

Karel (Po, 25. 1. 2010 - 02:01)

Ahoj Eliško, jsem už dospělý, je mi dvacet let a studuji na vejšce. Nic si z toho nedělej, já dostal taky takhle jednou v životě, taky jsem nebyl průšvihář a byla to ještě větší ostuda, já dostal před celou třídou ve škole. Chodil jsem na malé vesnici, kde to bylo normální. S kamarádem jsme kradli jablka na farské zahradě a pan farář nás viděl a ohlásil to ve škole i rodičům. Ti se s učitelem domluvili, že dostaneme výprask exemplárně ve škole před třídou. Všichni jsme byli svoláni do tělocvičny a my pořád netušili, proč. Až tam pan ředitel přečetl, co jsme s kamarádem udělali a že každý dostaneme rákoskou 25 na holou hned teď a veřejně. Krve by se v nás nedořezal. Doprostřed tělocvičny se přitáhla bedna na cvičení, na které je nahoře koženkové potažení, na to se dala deka  a my byli vyzváni, ať vystoupíme z řady. šli jsme podle abecedy, nejdřív kamarád a pak já. Pan ředitel a třídní nás přidržovali za ruce a nohy, vyplácel pan školník. Nechali nás chvíli ležet s vystrčeným holým zadkem avždy přad každou exkucí řekli třídě, ať se dobře dívá, jak dopadnou zloději a hlavně, ať dobře poslouchají, jak lumpárna bolí, to už jsme oba byli hodně vycukaní, strašně jsem se styděl, koukali na nás i holky. Když začala exekuce, tak už mi bylo všechno jedno, citil jsem jen to příšerné štípání a řval jsem jak tur a opravdu jsem se u toho úplně počůral, nešlo to vůbec zastavit a slyšel jsem, jk to teč na zem, byla to strašná ostuda, byl jsem mokrý, tekly mi nudle z nosu, obličej byl umolousaný od slz, chraptěl jsem od řevu, spolužáci si z nás dlouho dělali srandu, ty jsi dostala alespoň od svých a doma.

Eliška (Po, 25. 1. 2010 - 01:01)

Ahoj lidi, je mi 13 let a i když je pozdě, tak nespím, protože mě bolí zadek, au, au, naši nejsou doma, jsou na večírku u známých, tak můžu být vzhůru. Zrovna dneska jsme byla bita. Pravda, zasloužila jsem si to, byla jsem 2x za školou a rodiče se to dozvěděli. Učím se dobře, průšvihy nedělám, tohle byl první, šla jsem s kamarádkou, nevím, co mě to napadlo. Následoval výslech a rozsudek byl, že budu bita metlou z proutků, máme zahradu, kde jich roste dost. Nejhorší bylo, že jsem si je za trest musela jít natrhat a pok se dívat, jak z nich tatínek plete metlu. Bylo mi na nic a hrozně jsem prosila, ale nic nepomohlo, měl to být exmplární trest, i když první v životě. Metla se pak dala namočt do vody a já dostala přikázáno, že se musím vysvléct od pasu dolu do naha a že dostanu na holý zadek. Pak jsem si musela přinést metlu, táta si dal na klín polštář a já se musela ohnout přes koleno. Byla ve mě malá dušička a strašně jsem se bála, jaký to bude. Bylo to strašný, moje jauvajs, né né, aúúú a podobně museli slyšet i sousedi, takovou strašnou bolest jsem ještě nezažila, táta držel pevně, mohla jsem jen kroutit zadkem a kopat nohama, které mi nakonec přidržel. Dostala jsem rovných třicet pěkně pomalu a trochu jsem se připočůrala, na moje prsby nedal. pak bylo ještě kázání a konečně to skončilo. Zadek mě ještě teď pálí a rodiče se na mě půjdou přeptat do školy - doufám, že se nic zlého nedozvědí, při další exekuci bych se snad počůrala úplně. Dostává taky takhle někdo z Vás?

Reklama

Přidat komentář