Reklama

Výprask vařečkou

Mája (Pá, 12. 4. 2013 - 01:04)

Trestat za známky je dnes úplná nesmysl, nebot učitelé jsou neobjektivní a nespravedliví. Někdy známkují podle nálady. A pokud třeba dítě na lepší známky nemá, tak bití mu rozhodně IQ nezvýší. Mimochodem známky nic nezaručují - úspěch v životě je o něčem jiném.

Robert (Ne, 7. 4. 2013 - 12:04)

Míšo, sama vím co dělá...Když jsou špatné známky nebo neposlušnost, tak je pořádný nářez nutný. Jelita od rákosky k tomu patří.

phdr (Pá, 5. 4. 2013 - 21:04)

Samozřejmě že tu jsou jen...Neber vše podle sebe.

Hitokage (Čt, 4. 4. 2013 - 19:04)

Někdy dítě potřebuje výprask. Já sám jsem vděčný mamince za to, že se nebála mi občas nařezat. Vychovala ze mě to co jsem teď a jsem s tím spokojený.
Veškeré názory, že děti se nemají bít apod. pokládám za zvrhlost dnešní doby a myslím, že tito lidé, kteří to prosazují by potřebovali poprvé za život dostat pořádný výprask.
Samozřejmě, nic se nesmí přehánět.

Karel (Čt, 4. 4. 2013 - 18:04)

Výprask musí bolet, jinak...Lepší než vařečka je dlouhá pružná rákoska.

Milka (Čt, 4. 4. 2013 - 11:04)

Výprask musí bolet, jinak by to nebyl trest, to je jasné.
Ale občas to bylo hrozné, velkou vařečkou na holou kůži a když se mamka pořádně rozmáchla, tak jsme brečeli všichni.

Karel (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

výprask je trest, proto má...Souhlasím! Výprask musí bolet, jinak by se minul účinkem.

Radka (Pá, 29. 3. 2013 - 19:03)

Míšo, sama vím co dělá...Nemyslím si že to co píšeš je pravda,pokud ano tak je to spíš týrání.Já občas také dostala ale takhle ne.

Sss (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

lenko: i kdby to byla pravda tak by asi tělocvikář si už stěžoval u třídní že nemáš známky z tělocviku-já taky chodil do školy i kdby to byla pravda bylo by lepší spíš osvobození od tělocviku než časté omluvy

lenka (Čt, 28. 3. 2013 - 19:03)

Rákoskou do krve? Tak to...Míšo, sama vím co dělá rákoska, já s ní dostávám taky každý pátek, jak dojdu ze školy, podle známek, naši jsou moc přísní, prvně je to 25, po nich naskáčou jelita vždycky. Když dostanu trojku nebo i horší, tak musím klečet a pak dostávám druhý výprask od maminy ještě před spaním a to se nedá vydržet, to se počůrám a do krve je to často, když mi rákoska rozsekne jelito. Spát musím jenom na břiše a na tělocvik bývá čáásto omluvenka.

Michaela (So, 23. 3. 2013 - 15:03)

Máte někdo zkušenosti s...Rákoskou do krve? Tak to nepovažuju za trest, ale za mučení. Já jsem jako holka dostávala rákoskou poměrně často, skoro vždycky do jelit, to si myslím, že je v pořádku, rozhodně mi to nikdy neublížilo, i když to bolelo jak čert, ale do krve, to už je sadismus.

V. (Pá, 22. 3. 2013 - 10:03)

Máte někdo zkušenosti s výpraskem rákoskou až do krve? Za jak dlouho se zadek zahojí?

Pavel (Pá, 22. 3. 2013 - 07:03)

TErezo: Naprosto...No, spíš by ten kluk měl dostat nějký pořádný výprask někde na pranýři, na veřejnosti.Klidně bych takové tresty pro takové kluky zavedl.No a pak ho samozřejně zavřít do toho ústavu, kde už teď je.Ale alespoň na 10 let.

S (St, 20. 3. 2013 - 14:03)

Souhlasím dítě má dostat...TErezo: Naprosto souhlas

Ted vyšlo najevo, že ten parchant syn zabil svojí matku- já bejt policajtama tak ho zavřu na celu s nějakým sadistickým pedofilem a moh by mu dát nazadek podle libosti a třeba ho i jinak trápit akorád přímo sex by měl ten pedofil zakázanej a nechat ho tam s ním třeba 24h

Tereza (St, 20. 3. 2013 - 12:03)

To víš, my jsme v Čechách...Souhlasím dítě má dostat na prdku samozřejmě přiměřeně,ne ho zmlátit jak psa,ale nějaké zákazy trestu jako v jiných zemích to je fakt na hlavu.Jak jinak potrestat dítě,když mu něco člověk řekne 3krát a ono nic,tak se jako má pochválit nebo co tady je za debatu.Ne už to chápu vysvětlovat 30krát a ono se stejně nic neděje,jo to je nápad(( A samozřejmě nestojím za týráním dětí,ale to je snad jasný. Ovšem tresty přiměřené věku a potom "prohřešku" s tím souhlasím,jinak nám z dětí vyrostou fakani a to chcete vychovat další generaci grázlů jako jsou ne všichni,ale je jich spousta. Nemají úctu k nikomu a ničemu,tak to já tedy ne. A ty názory že je to trestné,tak pardon ale s tím jděte do prdele.

trik (Ne, 17. 3. 2013 - 21:03)

u nás doma se dávalo 14 ran...Tak v tvym případě se ani není čemu divit. Tady se ti honí nejlíp, co?

Akce - slevy - (Ne, 17. 3. 2013 - 21:03)

www.kupi.cz/?u=4slx7 Poukaz na nákup do Teska zdarma! Ahoj, jsem na mateřské dovolené a na webu níže sbírám body za aktivitu (přibývají rychle) a za odměnu dostanu poukázky na nákup do obchodů. Jedná se o stránky, na kterých jsou přehledně vedeny všechny akce a slevy v obchodech. Můžete si zadat hlídání Vámi vybraného zboží ve slevě a potom na něj být upozorněni. Vhodný přivýdělek pro maminky na mateřské, studenty a nezaměstnané. Poukazy už několikrát došly - doporučeně poštou do 5 pracovních dnů od zažádání. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: www.kupi.cz/?u=4slx7

Zdeněk (So, 16. 3. 2013 - 20:03)

U nás na vsi se s oblibou...u nás doma se dávalo 14 ran řemenem na holý zadek,Vždy v předklonu na posteli.první 4rány jsem vydržel bez křiku ale pak.14tá to jsem se i připokakal.

URL (So, 16. 3. 2013 - 12:03)

výprask je trest, proto má...ach jo zas sadista

jana (So, 16. 3. 2013 - 09:03)

majko: máš pravdu, proč...výprask je trest, proto má bolet a má z něho být předem strach, jinak nemá smysl.
naše puberťačka dostává tak, že se jí oznámí, že dostane, ať se těší a večerje trest, jde se do sklepa, přehne se přes lavici, připoutá se za kotníky, v pase, ruce dozadu spoutám, aby se nekroutila a za krk k lavici. nejdříve je kázání, to trvá tak deset minut, pak si jdu nahoru dát kávu, poslechnu si hudbu, aby čekala, to má výchovný účinek, před ní leží rákosky, aby je viděla. pak jdu dolů a začne první nářez. rány sázím pomalu, tak po deseti vteřinách, to prý bolí nejvíc,
napoprvé dostává silnou rákoskou 20 na holou a 20 přes nohy. pak si jdu dát občerstvení, chvíli relaxuji a pak je druhý nářez, opět 20na holou,20 přes nohy, ale podruhé tenkou rákoskou. Pak ji odpoutám a jde klečet do kuchyně. Tam klečí hodinu, někdy dvě, podle známek ve škole a podle řevu při výprasku. večer před spaním je třetí kolo, 20+20 a jde spát. poslouchá na slovo, nedovolí si ani hlesnout, učí se na tři dvojky, samé jedničky z ní bohužel nedostaneme, trestám ji sama, pro manžela se to nehodí,

Reklama

Přidat komentář