Reklama

Výprask vařečkou

Eliška (Po, 25. 1. 2010 - 01:01)

Ahoj lidi, je mi 13 let a i když je pozdě, tak nespím, protože mě bolí zadek, au, au, naši nejsou doma, jsou na večírku u známých, tak můžu být vzhůru. Zrovna dneska jsme byla bita. Pravda, zasloužila jsem si to, byla jsem 2x za školou a rodiče se to dozvěděli. Učím se dobře, průšvihy nedělám, tohle byl první, šla jsem s kamarádkou, nevím, co mě to napadlo. Následoval výslech a rozsudek byl, že budu bita metlou z proutků, máme zahradu, kde jich roste dost. Nejhorší bylo, že jsem si je za trest musela jít natrhat a pok se dívat, jak z nich tatínek plete metlu. Bylo mi na nic a hrozně jsem prosila, ale nic nepomohlo, měl to být exmplární trest, i když první v životě. Metla se pak dala namočt do vody a já dostala přikázáno, že se musím vysvléct od pasu dolu do naha a že dostanu na holý zadek. Pak jsem si musela přinést metlu, táta si dal na klín polštář a já se musela ohnout přes koleno. Byla ve mě malá dušička a strašně jsem se bála, jaký to bude. Bylo to strašný, moje jauvajs, né né, aúúú a podobně museli slyšet i sousedi, takovou strašnou bolest jsem ještě nezažila, táta držel pevně, mohla jsem jen kroutit zadkem a kopat nohama, které mi nakonec přidržel. Dostala jsem rovných třicet pěkně pomalu a trochu jsem se připočůrala, na moje prsby nedal. pak bylo ještě kázání a konečně to skončilo. Zadek mě ještě teď pálí a rodiče se na mě půjdou přeptat do školy - doufám, že se nic zlého nedozvědí, při další exekuci bych se snad počůrala úplně. Dostává taky takhle někdo z Vás?

Jitka (Po, 25. 1. 2010 - 01:01)

no jo nad tímto se tak hezky...Ahoj, je mi 11 ket a mám dva bráchy dvojčat, je jim 8 let a dvě ségry, kterým je 6 let a 14 let. Za průšvihy dostáváme taky výprask. Náš táta a maminka jsou vojáci, takže jsou možná trochu vojnou ujetý, takže, když dojde k trestu, tak je to vždycky rituál. Musím říct, že sice nejsme žádní zákeřní gauneři, ale pěkný loupežnící a umíme taky rodičům hnout žlučí, je nás prostě moc, takže výprask probíhá vždy společně. Máme rodinnou vilu po dědovi, která je veliká, takže tam máme velkou prádelnu, kde se pere, žehlí a suší prádlo, když dojde k nejhoršímu, tak táta zavelí - všichni do prádelny a nám je jasné, že za chvíli bude tanec a skučení. V tu chvíli se máme všichni rádi a držíme při sobě, protže víme, co příjde. Tam se musíme postavit do pozoru a tatínek nám řekne, co jsme provedli a za co bude výprask. Máme tam takovou starou širokou lavici, kterou musíme postavit doprostřed a na ní dát srolovanou deku. První jde na řadu nestarší ségra, která musí ukázat, jaký je hrdina při výprasku neřve, vydrží jí to chuděrce vždy jen chvíli a pak bulí, jako všichni. musí si stáhnout kalhoty ke kolenům, pak kalhotky a lehnout si na břicho - břichem na srolovanou deku, aby měla zadek vystrčený. tatínek jí pak vyplácí proutkem, namočeným ve vodě - ty jsou vždy připravený, my jsme otočený zády  a slyšíme jen hvízdání,  dopad rákosky a zavřeštění ségry. Maminka je tam také a většinou stojí u hlavy a přidržuje ruce, abychom zůstali v poloze. Sestra vždycky, jako nejstarší dostane 25 na zadek. Pak jde na řadu nejmladší sestřička, ta už pláče dopředu, je ještě malá a stejně dostane, protože nikdy nehcce, tak jí kalhoty stáhne maminka a pak jí položí na lavici a drží ruce a nejstarší sestra, když se uklidní po exekuci, jí masí držet nožičky. Malá vždycky dostane tak 8 ran a vždycky strašně křičí a vřeští - táta jí nešetří, jednou se i počůrala a dostala přidáno, že je srab. Pak jdu na řadu já a přiznám se, že už brečim dopředu, musím se svlíknout, lehnout si, máma mě drží a dostávám tak dvacet ran, bolí to strašně a taky vždycky vyju jak na lesy, kopat nesmím, dostal bych víc. Naposled jdou na řadu dvojčata a ty dostávaj tak patnáct ran na holou, už jsou tak vystresovaný, že se vůbec neovládají, křičí, ječí a kopu, co jim síly stačí, takže je drží maminka, za ruce, já a ségra, každý jednu nohu, aby drželi, ti se většinou i počůrají a pozvrací, jedn z bráchů se jednou  i pokakal, musel se jít umýt a pak stejně dostal zbytek. pak se musíme postavit do pozoru, poděkovat za trest a slíbit, že už budeme hodní. Výprask dostáváme tak 2x do roka, když už rodičům přetečou nervy, ale je to vždycky síla.

honič (Po, 18. 1. 2010 - 22:01)

no jo nad tímto se tak hezky drandí

(Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Tady je to samej honič , zavřem vám to tady hoši...........

(Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Ono bití na holou má sexuální...Evo ty seš nadrženej magor a podle IP tě najdem a půjdeš do vězení ty pedofilní úchyláku ....:))))

monika (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Ahoj Lucie
Já jsem měla dva mladší bratry a výprasků jsem s nimi absolvovala možná desítky, ale žádný takový úkaz, který popisuješ, jsem nikdy neviděla. Ani když jsme dostávali všichni tři společně na holou, ani když jsem sejenomdívala. Možná si to pak udělali večer v pokoji, to nevím, ale při výprasku u nich rozhodně žádná erekce nikdy nenastala.
 

Pája (So, 16. 1. 2010 - 21:01)

To se přijď podívat až...taky asi budu bit.

David (Út, 12. 1. 2010 - 17:01)

Když kluk dostává výprask na...To se přijď podívat až přinesu na konci ledna vízo.Jestli budu mít tři 4 tak něco uvidíš.To se na zadek dlouho neposadím.

Pavla (Út, 12. 1. 2010 - 08:01)

Když kluk dostává výprask na holou a ještě ho při tom okukuje starší holka, tak se mu asi může ledacos přihodit. Ale musí to být docela legrační, to bych chtěla vidět. Škoda, že jsem neměla bráchu.

Terka (Po, 11. 1. 2010 - 19:01)

Ono bití na holou má sexuální...Jako malá jsem si nikdy nepřipouštěla nějaký sexualní podtext.Nevím co může někoho vzrušit,když vidí obnažený zadeček dítěte,jak dostává a přitom jak brečí.Když vidím,že brácha dostane výprask,tak se buď otočím nebo jdu vedle do pokoje.

Lucie (Po, 11. 1. 2010 - 16:01)

Vy onanové jedni, co vás na těch výprascích tak baví?
Můj mladší bratr jednou dostával na zadek vařečkou hodně velký výprask, bylo mu tehdy asi 13let, a když ho pak mamka pustila, tak měl velikého pindíka v poloze za pět minut dvanáct. Docela trapas, normálně se při výprasku vzrušil. Mamka z toho byla také zaražená a příště už ho trestala jen přes slipy.
Čau, užívejte si.

tak tak (Ne, 10. 1. 2010 - 19:01)

tak tak

Onan (So, 9. 1. 2010 - 16:01)

ještě jsem si nikdy tak krásně nezaonanoval, jako u téhle diskuse

zdeněk (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

Taky jsem jako malá dostala...Jako žák na základce jsem táké dostal spoustu různých výprasků.Bál jsem se hlsvně těch plánovaných výprasků,protože byly dobře připravený.Když však někdo dostane vejřez před někým tak si to dlouho pamatuje to s Majkou souhlasím.Jeden takový výprask jsem dostal.Někdo s kluků někde vzal kondom a přinesl ho do školy.přemýšleli jsme jakou lumpárnu s ním uděláme.Naplnil jsem ho vodou a dal jedné spolužačce do tašky.Prasknul a když holka púřišla domů měla tašku s učením plnou vody.Byla to dcera paní učitelky,která mně učila.Když jsem přišel z venku byl jsem překvapený kdo jae u nás na návštěvě.Po krátkém výslechu následovalo to co jsem v dané chvili chtěl co nejméně a nejvíce bál.Musel jsem si stáhnout kalhoty a vystrčit zadek následoval výprask páskem.Po výprasku jsem musel ještě ukázat zadek.

P.L. (So, 9. 1. 2010 - 11:01)

K úvodní otázce: Maminky používají vařečku proto,že tatínkové používají pásek :-) . Prostě proto že ta věc je doma a k tomu účelu se hodí. U nás nebylo bití pravidlem,většina prohřešků (cigára, sem tam pivo,poznámka) se řešila domluvou,zákazem televize nebo domácím vězením,když jsem byl na mámu moc drzej tak jsem dostal facku. Opravdu nářez vařečkou jsem dostal snad dvakrát když jsem byl malej.
Jednou jsem si ale dovolil moc. Koncem druháku na průmyslovce mě čekala písemka z matematiky. Ze známek co jsem už měl to vypadalo na dvojku na vysvědčení. Ale teď jsem byl dutej! Bylo mi jasný,že ta písemka mi výslednou známku zkazí o stupeň. No co,zfalšoval jsem omluvenku a šel za školu. Písemce se vyhnu a dostanu průměr ze známek co mám! Poprvé a naposled. Nevěděl jsem,že naše třídní mámě zavolá,že nejsem ve škole.
Vrátil jsem se domů a máma dělala jakoby nic. Nechal jsem tašku doma a vyrazil ven. Když jsem se vrátil,byla taška u mámy v pokoji a žákovská venku otevřená na stránce se zfalšovanou omluvenkou. Hned mezi dveřmi jsem dostal facku. Máma mě seřvala jak malý dítě,co si to o sobě myslím,co si to dovoluju. Že jsem už přišel domů ožralej,že hulím a každou chvíli mám poznámku (měl jsem tři za rok) to ještě snesla. Ale záškoláctví-záškoláctví trpět nebude nikdy! Prý mám zalézt do pokoje a učit se a že si to se mnou ještě vyřídí. Počítal jsem s domácím vězením snad na měsíc,ale to jsem se mýlil.
Když jsem se večer koupal,vlítla na mě máma do koupelny s velkou vařečkou v ruce. Jako že máma jinak sprostě nemluvila,teď asi padla poslední kapka. Vystrč prdel,parchante! Co si to o sobě myslíš,že budeš chodit za školu? Lidi,na mokrej holej zadek to bolí opravdu šíleně! Rány jsem ani nepočítal,za chvíli jsem začal brečet jak malej a nakonec jsem se před ní počural do vany. To ponížení a stud bylo horší než bolest. Když jsem vylezl,řekla mi máma úplně v klidu že když lžu jako malej kluk,takže jsem jako malej taky dostal. Jít za školu jsem si pak až do matury nikdy nedovolil.

Fénix (So, 9. 1. 2010 - 11:01)

Evo tak proč ho trestáš když se za to nenávidíš?Nechápu tě!

Eva (So, 9. 1. 2010 - 10:01)

Ono bití na holou má sexuální podtext, já nejvíc dostávala přes nahou tak v 16 letech, můj otčím se tím bavil vždy třeba hodinu - musela jsem si svlíct sukni a většinou úplně sundat spoďáry a poslouchat jeho kázání. Pak mne poslal pro vařečku a nebo si vytáhl pásek z kalhot a musela jsem si mu lehnout přes kolena a on mne bil přes zadek a stále chtěl slyšet, že už budu hodná a poslušná. Stačilo abych se posunula a už mi rukou sáhl mezi nohy a pomalu mne sunul zpět a rovnal si mne dost dlouho a třeba mne držel i za prsa. Hodně často mne ještě po výprasku nechával potupně klečet a teprve pak jsem se mohla zase obléct. Trest mi moc vadil, ale teď po létech na to často se vzrušením vzpomínám a občas podobně i nasekám svému 12 letému synovi a taky mne to vzrušuje a dost to schválně protahuji. Manželovi se to moc nelíbí, ale já mu vysvětluji, že alespoň vidím jak hodně mu dávám - nikdy nemá zadek víc nasekaný než mírně do červena. Já mívala i jelita, to bych synovi nikdy neudělala, ale přesto se za to nenávidím.

J. (St, 6. 1. 2010 - 12:01)

Před kým jsi byla bita a v kolika letech? To se na tebe o prázdninách chodili dívat soused?

Majka (St, 6. 1. 2010 - 08:01)

Taky jsem jako malá dostala několik výprasků, kdy jsem se nemohla ani posadit. Ale úplně nejstrašnější byly prázdninové výprasky před klukama. Třeba ty výprasky nebyly ani moc velké, ale být bita před dalšíma děckama a dospělými bylo hrozně ponižují. Z toho mám husinu ještě teď.

Monika (Út, 5. 1. 2010 - 10:01)

U nás doma se také muselo poslouchat na slovo. Neexistovalo neposlechnout, neuctivě odseknout nebo přijít po večerce. Většinou trest vykonávala mamka vařečkou v poloze "přes koleno". To se ještě dalo vydržet, ale asi pětkrát jsem dostala i řemenem a na holou, že jsem se fakt nemohla ani posadit.

Reklama

Přidat komentář