Reklama

Výprask vařečkou

Lucka (St, 7. 9. 2011 - 18:09)

Já mám dvě děti pětilétého kluka Petra a 8miletou holku Janu samozřejmě že někdy zlobí a taky někdy dostanou obadva biju na holu Petra vařečku(jemějc)a Janu taky (víc)...proutek se musí ohýbat dokud je mladý.. když byli janě 3 tak se hrozně vzekala a válela se po zemi já sem jí za to samozřejmě dala na holou rukou,zrudla a řvala ještě víc tak sem jí vzala a strčila po studenou sprchu to zabralo tak chvíli řvala a pak už jenom mírně a uklidnila se.Kdo máte takhle malí děti je to dobrej návot jak dítě skrotit a myslim se že je to rozhodně mín' sadistější způsob než některý příběhy co sem tu četla.

Simona (St, 7. 9. 2011 - 17:09)

taky jsem parkrat dostala...protože to lidi zajímá

Simona (St, 7. 9. 2011 - 17:09)

Lucko,ja sama driv taky...No ne asi bude ho to šimrat nebo co! To si myslíš že to bolí pronic za nic?!

simona (St, 7. 9. 2011 - 16:09)

Mě mamka vždycky jako malou... no TAK SIS TO ASI ZASLOUŽILA a si slušná si tak si tak co

Radek (St, 7. 9. 2011 - 15:09)

Radku Já jsem na něj žalobu nepodal, nejsem žalovníček, co kvůli klikům a nářezu hned žaluje, ale udělal si pěknou ostudu protože se to dost rychle rozneslo a musel odejít z funkce. Jinak já jsem to moc neprožíval 20 kliků mě nevadilo, a ten výprask doma občas také zažiju. Já občas dostanu, když si to opravdu zasloužím i doma, většinou vařečkou tak 2-4 do roka. A co ty a výprask doma?

Radek z Kutný H (St, 7. 9. 2011 - 14:09)

Radku, když si to necháš líbit, tak jsi prostě trubka. Takovej trenér by okamžitě skončil, o to bych se postaral a prokázal to na příslušných místech. Už jsem jednou takovýho omezence z trenérského postu sunda. Stačilo si to jeho řádění jen nahrát na mobil a pak sdělit vše nadřízeným

Radek (St, 7. 9. 2011 - 14:09)

My máme trenéra, takovýho vola. Jednou jsem se opozdi v šatně a on my začal nadávat, že se zdržujeme, říkam prostě vůl. Taky jsem mu to řrkl, z toho moc nadšenej nebyl. Bylo to v šatně a já na sobě měl poze trenýrky. Vyhnal mě ven a já si musel lehnout na dvo stoly tak metr od sebe a dělat na nich 20 kliů ( měl jsem na stolech poze ruce a nohy) Nenechal mě ani oblíct a já jsem musel makat před všema jen v modrých přilnavých boxerkách. Když jsem ty kliky dodělal, věděl jsem co přijde a ohnul jsemse o ten stůl, sundal si řemen a přes trenýrky mi nařezal 25. Dokonce tréningu jsem běhal kolečka a potom udýchaně odešel s partou do šatny a hodil na sebe šortky a triko a skočil do pantoflí. Odešli jseme společně. Trenér by na to nepřišel nebýt žalovníčka Milana. Kluci mi litovali - tolik koleček + kliky a ještě koženým řemenem přes trenýrky. Domluvili jsme se tedy, že až pujdeme kolem jezera domů, že se Milanovi pomstíme, oni chtěli taky, neboď kvůli němu už dostalu spousta kluků řemenem. Na lavičce u jezera nikdo neby a všichni jseme se po něm vrhli, ohli ho přes lavičku, stáhli kraťasy, aby byl jenom v jeho šedých boxerkách a já ulomil prut z vrby. Bylo nás 6 a každ mu vyplatil 10 ran. Už nikdy nežaloval a mi už k tomu trenérovi nechodíme.

Mirka (St, 7. 9. 2011 - 10:09)

Dostat výprask vařečkou byl u nás doma běžný a také velmi často používaný trest. Stačila malá neposlušnost a hned jsem byla přehnutá přes mycák, mamka chytla nejbližší vařečku a za minutu už jsem měla zadek v jednom ohni.

Alenko (St, 7. 9. 2011 - 05:09)

když se necháš mlátit v tomto věku tak jseš podělaná nula. Já jsem se s rodiči nepárala a ohlásila to. Je to totiž z jejich stran nezákonné a nenech se vydírat. Natoč si na mobil jejich chování a pak se braň! Mí rodiče si od té doby ke mně nedovolí a vztah se nám zlepšil

Máte........ (Út, 6. 9. 2011 - 23:09)

Máte nějáky vyhrabaný rodiče,ne?

Alena (Út, 6. 9. 2011 - 12:09)

Maťa je zdrobnelina mena...Děkuji.Možná,že bychom to spolu rozebrat,věkově jsme stejně,jsem vysokoškolačka druhý rok.Naposled jsem dostala v nedělipřed obědem-Adresa je [email protected]

maťa (Út, 6. 9. 2011 - 11:09)

Zajímalo by mě jaké je...Maťa je zdrobnelina mena Martina, volajú ma tak rodičia aj kamaráti.
To, že dostávam na zadok od mamy v mojom veku je teda podľa mňa dosť neobvyklé a trápne. Nepoznám nikoho, kto by ešte po strednej škole dostával od rodičov. Je síce pravda, že asi ani o mne to takmer nikto nevie. Aspoň teda dúfam. Ja som ešte nenabrala odvahu sa s tým priznať ani najlepšej kamarátke. A ani o tom neuvažujem. Otec to vie, ale on sa k tomu stavia tak, že povie - Asi si si to zaslúžila, ja sa do toho nestarám. No a snáď mama to nepovie nejakej svojej kamarátke. Ináč to veľmi neriešim, snažila som sa síce hovoriť o tom s mojou mamou, ktorá síce pripúšťa, že už mám dosť rokov, no keďže bývam s nimi a som stále jej dcéra atď., atď..., jednoducho jej názor je, že je to celkom normálne a hotovo.

Alena (Út, 6. 9. 2011 - 11:09)

Ja som si vždy myslela, že...Zajímalo by mě jaké je Tvé křestní jméno.To,které jsi uvedla,jsem nikdy neslyšela.Nejsi sama,která má občas červený zadek.U nás na Moravě je to stejné.Alena

maťa (Út, 6. 9. 2011 - 09:09)

Ahoj neviem čo niekto máte...Ja som si vždy myslela, že som jediná dospelá dcéra na Slovensku, ktorá ešte v takom veku dostáva na zadok od svojej mamy a dosť sa za to hanbím.
Mám 21, študujem na VŠ a žijem s rodičmi. A moja mama si stále myslí, že by som ju mala poslúchať ako keby som mala dvanásť. Chvalabohu už nedostávam na holý zadok ako keď som bola malá, ale nohavice si stiahnuť musím. Alebo mi mama vyhrnie sukňu a poriadne ma vyplieska rukou alebo pravítkom. Nie je to ani tak o bolesti ako skôr o tej hanbe, ktorú musím strpieť, kým som prehnutá cez jej stehná. A potom keď som v škole alebo s priateľkami stále paranoidne rozmýšľam nad tým, či je to na mne vidieť, že som nedávno dostala a sedím tam s nimi ako jediná, ktorá má červený zadok.

Jana (Út, 6. 9. 2011 - 08:09)

Jano, když čtu tvůj...Nie vôbec mi to nerobí dobre ale keď nie je iná možnosť sama som súhlasila s takým trestom a podľa mňa je to správne.

Dita (Út, 6. 9. 2011 - 06:09)

Maminka mi včera naplácala na zadek, že jsem se z toho počůrala.

Fion (Po, 5. 9. 2011 - 23:09)

Jano, když čtu tvůj příspěvek, tak mi připadá, že ti to nejen nevadí, ale že ti to dokonce dělá dobře. :-)

Zurab (Po, 5. 9. 2011 - 19:09)

Pořád nikdo????

filip (Po, 5. 9. 2011 - 16:09)

Občas jezdím ke strejdovi na týden o prázdnin a vždycky tam zlobim. Bydlí na vesnici takže mu pomáham. Lidi se tam znaj a já mu dělám ostudu. Strejda neni přísnej vždy když něco provedu tak aby sousedi viděli že nejsem rozmazlenej tak si sedne na lavičku a tak simbolicky mě naseká, to vůbec nebolí. Jednou jsem z dlouhé chvíle přelejzal plot k sousedům abych se podíval do kůlny. Měl jsem smůlu protože mě viděli a chytili. Přivedli mě domů a řekli to strejdovi. Myslel jsem že mě zase one přes koleno a jenom mi naseká, ale to jsem se mýlil. Strejda se sousedům omluvil a vzal mě domů.Doma mi řekl že co jsem udělal na to se nedá zapomenouta a dal mi vybrat buď zavolá rodičům nebo mě potrestá sám. Byl jsem pr varyantu B. Tak mi řek ať se jdu do mého pokoje vyslíct že si někam musí dovít. Já nevěděl jestli se mám vyslíct úplně nebo ne. Tak jsem si sundal krátké ponožky, pruhované tričko a zelené šortky se kterými když jsem se onul tak mi byly vidět trenýrky Zůstal jsem jenom v černých přiléhavých trenýrkách a čekal v pozoru až přijde strejda. Ten přišel za chvilku v ruce držel rákosku poslal mě do kuchyně. Řekl mi že dostanu výprasky 2 jeden přes trenýrky vařečkou a druhý na holou rákoskou. Sednul si na židli ohnul si mě přes koleno a začal výprask1 na výprask vařečkou jsem byl zviklý ale ne přes trenýrky. Štípalo to víc než přes kraťasy, ale vydržel jsem dostal jsem podstivých pětadvacet. Pak mi strejda poslal umýt nádobí a až to budu mít tak že dostanu výprask 2. Nádobí jsem umyl za chvilku a pak jsem šel do obýváku kde už byla připravená rákoska. Kleknul jsem si na pohovku a uce si dal na opěrku. Strejda mi stáhl trenýrky a naložil pětadvacet na holou. To to štípalo nakonec jsem se rozbrečel. Strejda to dodělal .Pak jsem musel se staženýma trenýrkama až ke kolenům si kleknout do kouta.Druhý den se strejdou va pohodě ale jelita jsem měl na obou půlkách.

Jana (Po, 5. 9. 2011 - 15:09)

Ahoj neviem čo niekto máte proti fyzickým trestom ja študujem vysokú školu a keď niečo vyvediem alebo sa nejako previním maminka mi doma dohovorí a potom mi dá na holý zadok asi tak cca 15 varechou alebo rukou,to isté platí aj pre sestru,mám 23r a vôbec mi to nevadí aj keď už mám priateľa,maminka nás vychováva sama,proste je to najlepšie riešenie.

Reklama

Přidat komentář