Reklama

Výprask vařečkou

johny (St, 12. 10. 2011 - 12:10)

Ale jestli dostáváš na holou bez důvodu tak to někomu řekni.

johny (Út, 11. 10. 2011 - 19:10)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Lucko když nebudeš mámu štvát tak nebudeš dostávat na holou.

luda (Po, 10. 10. 2011 - 16:10)

a nekdy vareckou i rakoskou i prutem a vzdy 25 ran tak napiste rad pokecam na tel 605392054

luda (Po, 10. 10. 2011 - 16:10)

ja dostaval casto na holou

Pavel (So, 8. 10. 2011 - 17:10)

Taky jsem několikrát dostal za špatné známky, tedy ani ne tak za ty známky, jako za jejich zatajení. Pak jsem si k tomu občas podepsal žákovskou sám a po rodičovských schůzkách mě mamina pěkně zlískala zadnici vařechou. A nebo učitelské poznámky, vyurušování při vyučování, zapomenutý úkol. Jednou jsme na výtvarnou výchovu měli přinést vařečku, ze které jsme vyráběli nějaké loutky nebo něco podbného. Samozřejmě jsem na to zapomněl a doma jsem večer dával podepsat pětku a poznámku "neměl vařečku" - takže jsem s ní hned dostal na holou.

Michal (St, 5. 10. 2011 - 10:10)

Cecílie přesně tak když to nejde tak to nejde-dokonce i uklízečka je důležitá

petr (Ne, 2. 10. 2011 - 22:10)

Ančo, tohle je klasický...taky věříte každý hovadině, že jo? Copak asi dělá psycholžka na těhlech stránkách...:-)

Cecílie (Ne, 2. 10. 2011 - 22:10)

No já fakt nevím, ale bít dítě za známky mi nepřijde zrovna adekvátní. Musíme vzít v úvahu, že ne každé dítě je dokonalé. Navíc si prosím, lidi, uvědomte, že i ta prodavačka nebo popelář jsou také důležití. Samozřejmě, že všichni chceme, aby naše děti v životě něco dosáhly, ale když to holt nejde, tak to nejde.

radka85 (Ne, 2. 10. 2011 - 13:10)

mnozí z toho děláte moc velké divadlo..já nevím..my se ségrou při průšvihu schytaly na zadek a bylo vyřešeno. někdy i za špatné známky. mámina prádelní vařecha byla pořád připravena:-) párkrát i proutek..ráda o tom pokecám, kdo by chtěl: [email protected]

Důstpjník (Pá, 30. 9. 2011 - 20:09)

Nejdriv pres trenky a pak na...Máš dobrou fantazii.Pranýř a ,,devítiocasá kočka",to jsou opravdu běžné věci,vyskytující se běžně v domácnosti..

Dustojnik (Pá, 30. 9. 2011 - 15:09)

To není pravda,že se bojím...Dostáváš ty výprasky na holou?Proto by ses hodně styděl,kdyby to viděla?Brečíš nahlas,viď,takže se bojíš,že bo TO mohla slyšet a poznala by o co jde.

anonym (Ne, 25. 9. 2011 - 00:09)

Já teda nevím, ale většinou se sem příspěvky jen hrnou a jak sem si všimnul, tak tejden pauza, tak sem se jen ptal:-). Jinak, Cilko, máš naprostou pravdu, plně s tebou souhlasím, když čtu některé příspěvky. Myslím si spíš, že bude pravdivé to, co napsala Lucka, ale hned po pár příspěvcích po ní se začínají objevovat ty sado maso fantazie. Když sleduju tu naší "pseudodemokracii", kdy je rodič po malém plácnutí přes zadek poslán k soudu, kdy Stehlíková má hysterický záchvat po jediném pohlavku si myslím, že kdyby všechno to, co zde někteří píšou byla pravda, tak by už byl ve vězení skoro celej národ. A nevěřím ani tomu, že někdo dostal v 16 na zadek a ještě k tomu ve vaně. I za nás jsme dostávali tak do těch 14, pak už ne. Děti nad těch 14, 15 jsou už vlastně hotové a rodič už musí jen doufat, že je vychoval správně. Holt platí přísloví: "Co zaseješ, to taky sklidíš". Uvědomit si špatnou výchovu svých dětí až v mladistvém věku už je docela pozdě.

Fernando (Pá, 23. 9. 2011 - 21:09)

Jaký divný - vždyť je to teprve týden! Anonyme, ty seš ňákej nedočkavej :-). Cecilie, jo - taky si to pamatuju, jak sem psala nějaká hlava pod tvým jménem, působilo to nedorozumění a zbytečně zlou krev... A díky za hezký příspěvek.

anonym (Pá, 23. 9. 2011 - 18:09)

Proč sem nikdo nic nepíše? To je nějaký divný.

Cecílie (Pá, 16. 9. 2011 - 23:09)

Jo, Míšo, máš naprostou pravdu. Sama bych to nevystihla líp, jsem moc ráda, že v téhle zemi také ještě existují normální lidé. Já sice děti nemám a asi mít nebudu, ale myslím si, že má Míša pravdu. Stejně jako věřím tomu, že tak 90 % těchto příběhů není pravdivých. Nevěřím tomu, že si nechá někdo nařezat v 15, 16 apod. Za prvé je to hloupost trestat takhle už prakticky dospělé děti a hlavně mě nikdo nepřesvědčí, že by si něco takového nechali líbit. Stejně jako mě nikdo nedonutí kývnout na to, že si 16letej kluk nechá od mámy nařezat ve vaně vařečkou. Hodně těchto příběhů jsou spankingové fantazie většiny pisatelů. Smyslem této diskuse, ale bylo probírat pravdivé příběhy a ne nějaké pohádky, co mnohdy nemají hlavu ani patu. Ty první příspěvky si myslím, že byli pravdivé, ale pak se to rozjelo a byla zde jedna blbost za druhou. V jednom úseku už jste ani neprobírali tělesné tresty, ale platy učitelů, na které nadávala kupodivu nějaká sprostá baba, co se jmenovala stejně jako já. Jenom poznámka: "Platy učitelů, a to mám doložený svým strýcem, co vede školám účetnictví, přesahují průměrnou mzdu, takže je pravda, že se mají v tomto směru líp než mnozí jiní lidé, navíc mají o dva a půl měsíců dovolené než my, ale za jakou cenu??! Pracovat s některejma dnešníma parchantama bych opravdu nechtěla!"

Fernando (Út, 13. 9. 2011 - 19:09)

Díky, Miso (Míšo?). Moc hezky a přehledně napsáno.

Misa (Út, 13. 9. 2011 - 00:09)

Uprimne doufam ze ne vsechny prispevky jsou pravdive. Jinak co si myslim- 1)bit dite za za znamky je absolutni hloupost a ubohost rodicu. Ne kazdy ma na to mit dobre znamky a navic-dobre znamky nikomu stesti v zivote nezaruci. 2)Temer kazde dite obcas zlobi. Kazde dite je jine a nekteremu staci jen domluvit a kdyz zlobi hodne-staci placnout rukou pres zadek, starsimu dat treba facku- a zadny velky vyprask podle me neni nutny! 3)Tyrani nekoho, kdo se nemuze branit, je jedna z mala veci, co me opravdu zveda ze zidle. Naproti tomu, obcas diteti jednu placnout je u vetsiny deti asi potreba. Co vidim u nas v (docela velke)rodine, vsichni rodice by za sve deti dali zivot, kdyby to bylo nutne. Presto vetsina z nich obcas sve dite placne-nekdo casteji, nekdo mene. A-svete div se- vsechny deti jsou zdrave, vyrovnane,nejsou rozmazlene a- sve rodice miluji. Ani jedno z sesti deti, ktere jsem mela moznost videt, evidentne nema jedinou stopu po tyrani-ani na tele, ani na dusi. (Byli jsme s nima dva tydny na dovolene, takze vim co rikam.) 4)Obcas je horsi poslouchat vycitavym hlasem mluviciho rodice, nez dostat pres zadek. Pro me jako pro extremne emocne precitlivele dite to bylo silene, i kdyz ucinne. Ja byla extremne hodne, poslusne a bojacne dite. Takze si myslim, ze s vypraskem se musi opatrne a omezene, ale ne ho uplne zavrhovat-velmi zalezi na povaze ditete. Pokud ma dite zdravy vztah se svymi rodici, na pripadny vyprask za chvili zapomene. 5)Psychicke i fyzicke tyrani deti (nebo i zvirat) je hnus a melo by byt hodne tvrde trestano!!! P.S. Snad pisu srozumitelne-uz ani nevidim na klavesnici a poradne mi to nemysli. Misa

ANN (St, 7. 9. 2011 - 18:09)

Janě se trestání určitě...Prase jedno!

Simona (St, 7. 9. 2011 - 18:09)

Já tedy vůbec nejsem proti...Podle mě by se měli děti být tak max do 15 a víc už teda ne natož na holou!

Lucka (St, 7. 9. 2011 - 18:09)

Já mám dvě děti...Prominte za ty hrubky :-)

Reklama

Přidat komentář