Reklama

Výprask vařečkou

Oskarka (So, 15. 9. 2007 - 15:09)

Einar I. - len fantázia, nič iné!!!!

Einar I. (So, 15. 9. 2007 - 14:09)

Jasně,machrovat na slabšího je sviňárna.Ale aspo?,že ta holka o který jsem psal měla při nářezu ty velký saténový šaty,takže to zas tolika nebolelo.

Návštěvník (So, 15. 9. 2007 - 11:09)

Bití dětí jakýmkoliv předmětem či jakýkoliv úder na hlavu (třeba i dlaní) je považován zatýrání dítětě. (Ne jenom v Kanadě, ale i u nás). Řada rodičů by se nad tím měla zamyslet.

Max (So, 15. 9. 2007 - 09:09)

Rozumný výprask je výchova, která zabrání, aby později,v dospělosti dětí, rodiče nemuseli chodit za nimi na návštěvu na Pankrác... . Nic se nesmí přehánět, děti to musí trochu štípat - to by potom nebyl trest - nesmí téct krev a ani hluboké modřiny, které se hojí dva týdny nejsou zdravé.

Einar I. (So, 15. 9. 2007 - 00:09)

Tady se porád píše o tom,že holky dostávaji na holou.Ale slyšel jsem o holce,která dostalo výprask řemenem před maturitním plesem přes šaty.Bylo to od svýho kluka.Trochu se nepohodli a on vzal řemen a dostala asi 20 ran přes velkou sukni.Takže asi jediná princezna,co šla na ples se zmačkanou večerní róbou a jelitama na zadku.Víte o nějákým případu,kdy byla holka bita přes šaty?

anonym (Pá, 14. 9. 2007 - 22:09)

ak by niekto chcel tak sa moze so mnou skontaktovat na ferdzo22222"azet.sk
kto by ma zbil

anonym (Pá, 14. 9. 2007 - 22:09)

tuzim dostat na holy zadok od peknej baby ale poriadnu bitku aby som pocitil maximalnu bolest a stopy po biti mi ostaly nekolik dni a to naozaj mam taku tuzbu a tuzim dostat len od cudzej osoby

majka (Po, 27. 8. 2007 - 01:08)

Tak teda nevím, na "občasném" a hlavně přiměřeeném výprasku nevidím nic špatného. mam doma 3 kluky, nejmladší deset, nejstarší patnáct. Nikdy nebyli biti nějak moc, nebo příliš často, ale občas nějaká ta rána padla a ještě asi i padne. Ještě nikdy ode mě nedostali pětadvacet, vždy jen nějakou jednu dvě "výchovné" a myslím, že to má lepší efekt než dvouhodinové vysvětlování a neustálé kázání.

Návštěvník (Út, 14. 8. 2007 - 22:08)

Ja by som Ti kludne narezal, keby si chcela

Stania (Út, 14. 8. 2007 - 19:08)

já bych snesla i bičík nebo rákosku...ouuuuu

Pro Lucku. (Út, 14. 8. 2007 - 14:08)

Lucko ty parchante jestli budeš zlobiti dostaneš do řiti,ale né vařečkou ale hadičkou.
Tvůj hadička

Návštěvník (So, 14. 7. 2007 - 09:07)

Peto ja som dostaval remenom, to svihadlo muselo byt horsie.

R. (Po, 25. 6. 2007 - 16:06)

Výprask vařečkou jsem dostala v pěti letech, když jsem se po 12 hodinách vrátila ze světa:-) Máma při tom brečela. No já jsem pochopila, že na cesty do světa je v pěti letech přece jenom brzo:-)

Návštěvník (Po, 25. 6. 2007 - 15:06)

-prostě horší (ta tichá domácnost, nebo zarach kapesnýho), vejprask byl odbytej za pár minut a člověk věděl že zaplatil za svý zlý skutky a stejně to asi pak dycky mámu mrzelo protože mě pak pohladila a udělalal mísu palačinek nebo inou dobrotu, jako by se omluvala i když nemusila, proč, nikdy sem nedostal neoprávněně a navíc tak málo že to ani nestálo za řeč. Thats all folks !

Návštěvník (Po, 25. 6. 2007 - 15:06)

Jasan, zrovná já jsem začal dostávat sekec v pubertě,bo to bylo přijatelnější (a aspoň mě to aji přišlo jako víc chlapský) než kázáníčka. Rozhodně sem s tím jako neměl problém, a třebas když sem dones třidní dutku, tak by mi přišlo docela blbý kdybych za to nedostal vůbec žádnej trest. Takhle sem dostal pár přes prdel, ta mě potom chvilku pálila a byl sem spokojenej, protože třidni dutka je jako docela vostuda a čovek si za ni může sám. Nějakej stud nebo ponížení-šmarjá, dyť mě ten sekec dávala vlastní mutti tak jakýpak s tím dělat caviky ? Mě to jako přide dost v normě, jako. Kór když to vlastně ani žádnej vejprask ani nebyl, to bylo jen takový laskavý mateřský napomenutí i když na holou panimandu.

Mutti by mi bejvala dávala i na gatě(i když nejraděj by mě nebila vubec), ale můj názor je že sekec má bejt na holou aby to bylo trošku cejtit. Ináč by to nebyl trest, trest přeci nemá ponížit, to je blbost,ale má bejt citelnej, protože to je odměna za špatnosti a vy si aspoň pak vzpomenete že to nebylo pěkný a už to nebudete dělat. Když vás zavřou, nebo odsouděj k uklizení psich hovinek, tak je vám to taky nepřijemný. Pokud mladej čovek (kluk aj holka)nevydrží pár holou přes holou tak je to poseroutka bo to skoro vůbec nebolí ale je to akorát nepříjemný.Ale lepší držet pár přes prdelu než mít pocit že mi ta držkatost zase prošla, vono to svědomí je horší než sekec a jak říkám tichá domácnost mě trápila víc než ten krátkej sekec od máti-proto sem ji to taky navrhl sám vod sebe, protože to bylo prostě horší.

Návštěvník (Po, 25. 6. 2007 - 11:06)

Se to tu toci porad dokola. Jsou tu zastanci, kteri sami dostavali a rikaji, ze to pomohlo, nebo ze se to dalo - to jsou vetsiou ti, kteri dostavali s citem par pres zadek a bylo po vsem. Jo skutecne takovehle "vyprasky" se daji a mozna (pokud nezpusobuji psychickou ujmu jako treba pokud rodic takhle netresta dospele dite) muzou mit nejaky vychovny efekt. No a pak je tu druhej tabor tech, kteri dostavali takovej sekec, ze si pak dva tydny nemohli sednout a tem pri slove "vyprask" logicky naskakuje husi kuze. Neni se cemu divit. Ovsem tyhle dve skupiny se na tuhle problematiku nikdy nemuzou koukat stejne, protoze kazdy ma jiny meritko.

Pssst (Ne, 24. 6. 2007 - 16:06)

Pardon - když rodiče děcko bijou až se počurá tak to není výchovné ale je to týrání, sem chtěl napsat, soráč :o)

Pssst (Ne, 24. 6. 2007 - 16:06)

Jé, to je toho tady se s sekecem nadělá. Samozřejmě pokud rodiče děcko bíjou pořád a třeba i tak že se počurá, tak to není výchovné ale je to sekec. Když jsem byl v pubertě tak mě neustále matčiny kázání naštvaly a řekl jsem ať mi místo nich dá vejprask. (I když mě nikdy nebila,respektive,někdy mě naplácala ale to nestálo ani za řeč.) Dokonce ji vstoupily slzy do očí co to po ní chci ale pak mě opravdu dávala sekec holou rukou na holej zadek-bylo to 100x lepší než kázáníčka, omezené kapesné nebo tichá domácnost. Já věděl proč jsem dostal a byl jsem spokojenej i když to bolelo ale ne moc, protože deset minut pálicí zadek mi přišel přijatelnější než smutná máma.

Mírnej vejprask do vejchovy patří, šak si přečtěte knížky nebo se podívejte na starý filmy v jednom filmu dává paní Nedošínská sekec Věře Ferbasový která přišla v noci pozdě dom, o nepraktovejch obrázcích nemluvě.

Jako bít děcka rákoskou nebo řemenem či vařechou je špatný, ale dát jim vejprask holou rukou špatný není, když věděj za a nebijete je furt.

Daniel (Ne, 10. 6. 2007 - 15:06)

No tak se nezblázněte, já mám dva kluky a jednu holku, holčena má 17 a snad nikdy bitá nebyla, prostě hodné dítě, starší kluk má 16, to víte puberta občas vyleze, no sem tam dostal na zadek rukou, ale s tím nejmladším to protě jinak nejde, je mu 12 a někdy mu prostě něco vysvětlit jinak nejde, nikdy bych jim nedal na holou, ale přes kalhoty vařečkou ho taky občas vemu.

dd (Pá, 8. 6. 2007 - 00:06)

Jenze my o Americanech nevim to same. Take si myslime, ze se ke svym detem chovaji hezky, ale ve skutecnosti to pravda neni. Navic v silne krestanskych statech USA rodice vyprasky nesetri a navic se u toho ohaneji bibli.

Reklama

Přidat komentář