Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Karle, něco nového u Vás?

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

Doufám, že pořádnou rákoskou

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 15:01)

Drž hubu ty úchyle

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Jsi normální? Dospívající slečny zajímá úplně něco jiného. Za co jim proboha dáváš? Je jasné, že v pubertě budou zlobit, ale dospívání je jedna z nejlepších částí života a ničit jim ji výprasky je strašné! Tyhle slečny budou mít zájem o kluky, ne o nějaké debilní výprasky, kde se jim bude seznamovat fakt úžasně! By mě zajímalo, kdy jste ty svoje děti(Martina, Karel, Nada) pohladili, pochválili nebo něco takového! Jestli si nenajdou nějakého přítele do šestnácti, sedmnácti let, tak to bude chyba vás, protože výprasky ničí sebevědomí a že si nemůžou sednout je vrchol! Do krve, víš jak to bolí, ty tyranko svinská?! Tímhle jim zničíte teenagerovská léta, mají si je užívat s vrstevníky, pořádně blbnout, chodit za zábavou atd.! Ničíte jim pubertu a budou mít na ni místo krásných úletů, bláznivostí a dalších super věcí pouze bolestné vzpomínky, traumata a málo sebevědomí navrch! Kdybych vás znala, tak bych vás udala a děti bych dala bych je příbuzným, do pěstounské péče nebo do děcáku. Pokud se sami neodváží jít do dospělosti na sociálku, tak mi věřte, že až budete staří a nemocní, nepomůžou vám. Zamyslete se nad tímto komentářem. Pokud si pořád budete myslet, že to, co děláte je správné, že přísná výchova je správná a že kaslete na to, že jsou teenageři, tak byste zasloužili jít do vězení a tam dostávat to, co musí trpět vaše chudinky dcery

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

A ještě Karlovi:byla to velmi přísná výchova, téměř jak ve vězení, ale 50 může být do krve a teď mají z domova vězení, zničená puberta a totální vězení, řekla bych skoro komunistický režim. To se musí bát, že když něco řeknou, že dostanou výprask, navíc tak bolestivý? Když jsi chlap, nevíš jak to všechno musí ty holky bolet! Předpokládám, že jsi nedostával pravidelně tak přísbé tresty, 50 ran pravidelně vůbec. No tak, Karle, aspoň ty se vzpamatuj. Máš už velké dcery, slečny a nutit je se vyslékat už hraničí se sexuálním obtěžováním, nicis jim sebevědomí. To, co ti poradila Martina neřeš, podle písma je jasné, že je to na 1000000000000% úchyl a tyran, tak si snad nebudeš nechat radit od ní. Věř mi, že kdybys to nechal na těch 25, tak by byli aspoň zae trochu veselejší. 25 bohatě stačí, navíc pro dopísvající musí být 50 ran něco opravdu strašného, opravdu ničí sebevědomí. Co kdybyste si dali seznam, za co budeš dcery trestat a za co už ne a aby se nemuseli bát, že dostanou výprask, když něco řeknou. Karle, Přímo Tě žádám, abys trochu ulevil a nenechal si radit od Martiny ani Nadi. Uvidíš, že dcery budou šťastnější, budou Tě mít víc rády a budu si svého věku užívat. Prosím, hluboce se nad tímto komemtem zamysli

Karel (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

To aby byly potom ještě je spodním prádle mi poradili někde jinde, slyšel jsem že je stud největší trest, ale asi je to blbost tak jim to taky zruším. Udělám jim to tedy tak že udělám ten seznam za co dostávají výprask (i tak jim dávám jen za velmi pozdní příchody, drzé chování, atd.) ale sepisu to. Zmíním jim to zpět na 25 ale jediný na čem si trvám že výprask musí být na holou (ne přes kalhotky) ale na holou jinak to není správný výprask. Ale to snad není velký problém, je to docela normální si při výprasku na zadek svléknout od pasu dolů.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 07:01)

Karle, jsem ráda, že to takhle dopadlo. Věřte mi, že budou Vaše dcery teď šťastnější a budou Vás mít více rády, budou mít krásnější vzpomínky na pubertu a těch 25 řemenem stačí. S tou nahotou to opravdu bylo trochu moc, ale ted jsou to klasické výprasky a dcery aspoň vím, kdy dostanou. Jste rozumný člověk, který není tyran svých dětí

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

To jste tedy hodně ubral z trestů

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Přes tu pipinu ji nebudu dávat při každém výprasku ale jenom když bude hodná drzá, tak se musí holka plesknout i přes pipinu. Ale těch 25 stačí, jak jsem říkal, i tak u toho budou muset být nahé, to aby se alespoň trochu styděli je prostě součást trestu. Ale udělám to mírnější.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Spíš by bylo dobré to nechat aspoň na těch 50ti

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Nevím no, aby to zase nebylo moc.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Nebude to moc, nebojte. Holky už jsou poměrně velké.

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Ještě to promyslim.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Jaký nástroj používáte?

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Klasický pásek

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Nebylo by vhodnější přejít na prut nebo rákosku?

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

A v čem je to lepší?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Je to rozhodně bolestivější nástroj

Karel (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Možná přejdu na tu rakosku. Ale myslím že pásek je dostatečně bolestivý, ne?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Nechcete to probrat na mailu? [email protected]

Reklama

Přidat komentář