Reklama

Výprask vařečkou

Heidi (Po, 10. 1. 2011 - 21:01)

Ivo,to nemáš ani kalhotky? Co já vím,tak holky většinou dostávali (nebo dostávaji) ne na holou.Někdy to jde tak rychle,že holka ani neví o co jde,a už je přehnutá přes postel a dostává.Nevidím důvod,proč holce svlékat upnutý kalhoty nebo sukni.

Heidi (Po, 10. 1. 2011 - 21:01)

Ivo,to nemáš ani kalhotky? Co já vím,tak holky většinou dostávali (nebo dostávaji) ne na holou.Někdy to jde tak rychle,že holka ani neví o co jde,a už je přehnutá přes postel a dostává.Nevidím důvod,proč holce svlékat upnutý kalhoty nebo sukni.

iva (Po, 10. 1. 2011 - 12:01)

jo i já dostávam na holou a to je mi 17 máma si na výprask pořídila takovou kratší gumovou rákosku i s držátkem, dostávám buď 15 nebo 30 ran to máme tak domluvený naposledy jsem dostala za kouření je to bolestivé ale dá se vydržet

Anča 12let (Ne, 9. 1. 2011 - 16:01)

ja jsem mela v sobotu oslavu narozenin a kamarádky mi misto 18:00 odesli v 18:11 a máma me servala a dala 25 na holou prutem... že prej ona řekla že v prostě v 18 budou pryc. Jako na narozeniny je to od ní hnusný... ona me normalně bije za známky, lhaní, drzost, odmlouvání, pozdní příchody, neuklizenej pokoj.... zrovna k tomuhle mi zaracha nedala ale nekdy jo.... a jinak mi zakazuje mobil, počítač apod.... nedava brutalní vyprasky ale dava je z každou blbost nejsou tak tvrde ale jsou za kazdou blbustku... mate to taky nekdo tak?

Pepa (Ne, 9. 1. 2011 - 08:01)

A kolko ran tak dostavas? Kto...10 od mamky

zdeněk (So, 8. 1. 2011 - 15:01)

Proč ježišmarijá, dnes je...Ahoj Alžběto,mně se něco podobného stalo ve 13letech.Doléhala na mne puberta.Jednoho dne došla našim trpělivost a poprvé došlo na řemen.Mamka mne odvedla do ložnice.Nejdříve krátké kázání pak jsem byl vyzván abych se předklonila dostal jsem pár ran přes kalhoty a potom vleže přes postel jsem dostal řemenem na holou.Dloho jem tento výprask pamatoval.Segra byla vedle a nic neviděla,jen slyšela jak dostávám.Když něco chtěla tak mně vydírala,že to řekne mé škoní lásce Katce.Táto ostudy jsem se bál více než než výprask na holou před ségrou.

jura (Pá, 7. 1. 2011 - 10:01)

tak to se nedivim nebyli ste...Myslím, že kdo někdy dostal, tak se s tím do podrobna nechlubí. Takže mnohé tady jsou jen fantazie nebo provokace.
A co je normální a úchylný na to jaksi měřítko není. Před sto lety byl úchylný i orální sex a stejně ho mnozí dělali. Prostě co se líbí oběma a nikoho dalšího tím neohružují, proti tomu nelze nic namítat.

Hilmar (Čt, 6. 1. 2011 - 18:01)

Klídek,spankingový a S/M fantazie nejsou nic,za co by se měl někdo stydět.

Je to jako s jídlem,taky to má rád někdo ostřejší.

mix (Čt, 6. 1. 2011 - 16:01)

Alžběto, nejste z rodu Báthoryů? ještě nějakou pohádku, prosím.....

sonja (Čt, 6. 1. 2011 - 15:01)

Proč ježišmarijá, dnes je...Michaela píše pravdu a je to opravdu její věc, co se jí líbí. Oproti tomu Alžběta píše své dost nechutné představy a vydává je za pravdu. Kdo je úchyl a kdo ne? :)

Alžběta (Čt, 6. 1. 2011 - 02:01)

tomu říkám vychova..řezat...Proč ježišmarijá, dnes je mi 22 let a chodím na vejšku. Mám 3 sourozence 15, 12, 9 let, máme skvělé rodiče a nikdy jsme nebyli biti, až já poprvé ve svých 18 ti letech. Nějak jsem zvlčila a začala flinkat školu, chodila pozdě domů, prostě jsem byla za frajerku. Naši mi nejdřív různě domlouvali, mluvili se mnou a já se jen smála a měla z nich srandu. Jednou se opravdu namichli, zavolali mě a místo domlouvání mi sdělili, že mě potrestají podle osvědčené metody, když na mě nic neplatí, všimla jsem si prutu na konferenčním stolku a udělalo se mi mdlo, pochopila jsem, že to bude zlé a nejdřív jsem začala vtipkovat a přemlouvat, ale maminka se tvářila přísně a táta zařval - kalhoty dolu. Pochopila jsem, že jde sranda stranou a udělala jsem to - stáhla jsem si kalhoty pod kolena a na příkaz si lehla na břicho na konferenční stolek, pak přišli mí sourozenci a taťka jim řekl, ať se dívají, jaké to je, když je někdo takový zlobivý lump. Máma mě přidržovala za ruce a ramena a táta začal řezat prutem můj nahatý zadek, nic horšího jsem nezažila, nejdřív jsem se před sourozenci styděla, ale pak šly zábrany stranou a já vřískala, prosila za odpuštění, svíjela se, roztahovala nohy, kopala a bylo mi jedno, že se dívají a co je vidět. Pak už jsem jen řičela "už dost, já budu strašně hodná", neovládala jsem se a cítila, jak začínám čůrat, prdět, krkat a chtělo se mi zvracet. Po exekuci jsem ještě ch víli ležela, řvala a pak se teprve zvedla, utřela po sobě a musela dvě hodiny klečet uprostřed pokoje s holým zadkem. To byl první a poslední vejřez a mí sourozenci po téhle zkušenosti se vyvarovali malérů a zatím biti nikdy nebyli.

jirka (Út, 4. 1. 2011 - 17:01)

Já sama ze své pozice...Vysoká hotelovka to je teda výhra. Jsem studentem tecnické vysoké školy a než jít na hotelovu, tak to radši pacovat, škla pro debily co nic poádného nenaučí. Pro čtyřkaře tak akorát. Už aby se platilo školný a lidi neleli a tyhle rádoby školy... jnak k výpraskům, existje podle mě spousy účinějších trestů, nejlepší trest je ovšem ten co se nepoužije, protože není třeba

Punkrác (Ne, 30. 12. 2007 - 11:12)

Když si představim,jak to práskalo přes ty šaty..Stejně jí to asi moc nebolelo,může bejt ráda že je zrovna měla.

:-) (So, 29. 12. 2007 - 12:12)

no co, když zasloužila....

Punkrác (St, 26. 12. 2007 - 23:12)

No,když na jedný svatbě ženich řemenem spráskal nevěstu,možný je ledacos.

Pro princeznu (Ne, 11. 11. 2007 - 18:11)

Davide já právě vím co je to bití a nějaké pravítko je nic proti tomu co jsem zažila těch vařech polámaných a dutek atd.Tak klid.

Princ (So, 10. 11. 2007 - 22:11)

David a Pro princeznu asi jeste nedostali vyprask kdyz pisou ze to cekani je horsi nez ta bolest. Ja dostavam pravitkem a silene to boli, pali a stipe.

Pro princeznu (So, 10. 11. 2007 - 21:11)

Zase další uchyl!Ale to bití vařechou je divné já si myslím že když nářez tak hned a ne po večeři.To není fyzická bolest ale horší je ta psychická.

Princezna (Pá, 9. 11. 2007 - 23:11)

Holky,která z vás někdy dostala přes plesový šaty nebo přes sukni?

David (Ne, 4. 11. 2007 - 15:11)

Nejhoší bylo vždy to čekání, když už se vědělo, že je výprask na cestě. Takové to "teď se v klidu navečeříme a potom si o tom důrazně promluvíme". Po večeři se na stůl místo talířů položila vařečka nebo řemen ze skříně a začalo dlouhé domlouvání a pokládání zbytečných otázek, místo kterých by měl člověk radši ten nářez už za sebou. V těch chvílích jsem se už dokonce těšil, až bude vynesen konečný ortel a upřesněn způsob exekuce a počet práskanců, většinou kolem deseti ran. Teprve po takovém výslechu následoval příkaz k přípravě k výprasku,stažení kalhot a přehnutí se přes stůl nebo židli. Samotný výprask jsem potom bral už spíše za vysvobození.

Reklama

Přidat komentář