Reklama

Výprask vařečkou

Alena (Čt, 20. 1. 2011 - 17:01)

Ale já to zkusila. Jde o vlastní zkušenosti, které mi už radši brání... Holt, někdy to nevyjde

Hilmar (Út, 18. 1. 2011 - 21:01)

Nejdřív si musíš říct,kde a jakej je problém.A pak ho odstranit.Připomíná mi to jednu holku co měla fantazii o milování na posedu.Ale v reálu to nikdy nevyzkoušela,nevím proč.

Alena (Út, 18. 1. 2011 - 17:01)

Zkušenosti, zkušenosti ty mi brání - je to hodně tenký led.

Hilmar (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Alenko a proč to nechčeš zkusit naživo? Pokud najdeš dostatečně zkušenýho a citlivýho Mastera,tak ti tvoje sny splní.A věř,že je to lepší než jakýkoliv video.As tím že je hodně SUB holek jednoznačně souhlasím

Hilmar (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Alenko a proč to nechčeš zkusit naživo? Pokud najdeš dostatečně zkušenýho a citlivýho Mastera,tak ti tvoje sny splní.A věř,že je to lepší než jakýkoliv video.As tím že je hodně SUB holek jednoznačně souhlasím

Básník (Ne, 16. 1. 2011 - 16:01)

Já bych své rodiče...A kolik je ti let, že si myslíš, že můžeš jen tak podat na někoho žalobu?

hm (Ne, 16. 1. 2011 - 15:01)

Já bych své rodiče...a své povinnosti znáš, když se tu tak oháníš žalobami?

... (Ne, 16. 1. 2011 - 12:01)

Já bych své rodiče zažaloval, kdyby mi jen zkřivili vlas. Nikdo se mě ani nedotkne, nebo bude mít velkej problém

Leo (Ne, 16. 1. 2011 - 11:01)

Ivo a to že tě mamka za něco potrestá je pro tebe výchovný nebo si dáváš pro příště pozor tak aby se to nedověděla?A vždy dostaneš za jiný prohřešek nebo se některý už u tebe opakoval?

Dan (Ne, 16. 1. 2011 - 10:01)

Ja dostanu od taty obcas za drzost nebo tak i kdyz je mi 17. dostavam remenem uz od mala a tata je dost prisnej ale spravedlivej. musim mit vyznamenani, abych mohl do autoskoly..

iva (So, 15. 1. 2011 - 21:01)

to rozhoduje mamka podle prohřešku jestli to bude 15 nebo 30 ran

Leo (So, 15. 1. 2011 - 14:01)

Ivo,to jestli dostaneš 15 nebo 30 ran rozhoduje mamka podle provinění nebo si můžeš sama vybrat?

Alena (Pá, 14. 1. 2011 - 23:01)

Přiznám se-i mne to vzrušuje. Pravda je, že jsem se s tím ještě úplně nevypořádala... No ale už vím, že před realitou dám přednost pěknému videu a taky to, že není dobře tahat si to do vztahu... Jinak skvělý je Aryonuv deník. A poslední dobou mám pocit, že tuto libůstku má hodně lidí... Někde jsem četla, že hra dominance a submisivity je v každém vztahu. Takže tak. No, a obliba výprasku a vzrušení z něj je snadno vysvetlitelne-uvolňuje se při něm endorfin-obrana mozku před bolesti, je tam hodně nervových zakončení a zároveň stahování pánevního dna stimuluje toporiva tělíska a toto může vést až k orgasmu... Spíš kecá ten, kdo tvrdí, že ho to nechává chladným.

iva (Pá, 14. 1. 2011 - 20:01)

tak toto je ta rakoska kterou ma mama doma http://www.sexshopmax.cz/biciky-mrskacky/953-gumova-rakoska-s-drevenym-drzadlem-cervena.html

Hilmar (Čt, 13. 1. 2011 - 18:01)

Hej ty tam nahoře,jseš nějákej chytrej.Nevyhrál jsi náhodou u Krampola skleněnej mozek?

Anča 12 + Iva + (St, 12. 1. 2011 - 09:01)

chlapi co tady děláte sakra? spanking forum je jinde,ne? je to ale vtipné číst jak se v představách vžíváte do dospívající mládeže která dostává doma na holý zadek :DDDD LOL

iva (St, 12. 1. 2011 - 00:01)

u výprasku nemám kalhotky ty musí dolú prí aby to bolelo a pak dostanu v leže na posteli ale máma mně tak trestá skutečne výmečne jen za velké prohřešky

Stanley (Út, 11. 1. 2011 - 20:01)

Ahoj volam sa Stano a mam 20 rokov, ked som bol mladsi tak som dostaval za neposluchani na zadok od svojej starsej sestry, najcastejsie ma bila rukou ale niekedy aj varechou. Stretol sa s tým nekdo? Ze ho bila sestra? Mojej sestre je ted 30 je odomna o 10 let starsi. Ak chcete so mnou o tom popisat tak mi prosim napiste na moj email [email protected] Dekuji.

Heidi (Po, 10. 1. 2011 - 21:01)

Ivo,to nemáš ani kalhotky? Co já vím,tak holky většinou dostávali (nebo dostávaji) ne na holou.Někdy to jde tak rychle,že holka ani neví o co jde,a už je přehnutá přes postel a dostává.Nevidím důvod,proč holce svlékat upnutý kalhoty nebo sukni.

Heidi (Po, 10. 1. 2011 - 21:01)

Ivo,to nemáš ani kalhotky? Co já vím,tak holky většinou dostávali (nebo dostávaji) ne na holou.Někdy to jde tak rychle,že holka ani neví o co jde,a už je přehnutá přes postel a dostává.Nevidím důvod,proč holce svlékat upnutý kalhoty nebo sukni.

Reklama

Přidat komentář